Jump to content

Wojo222

Veteran Driver III
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Truck?

About Wojo222

 • Rank
  1t Caravan

Recent Profile Visitors

123 profile views
 1. A jak ktoś ma taki problem, tylko że z ATS'em? Jak to ustawić? Z góry dzięki za pomoc.
 2. Autosave - inaczej automatyczny zapis gry. Aby wczytać autosave'a musisz włączyć menu główne i wcisnąć "Wczytaj grę", a później w ekranie wczytywania gry włączyć opcję "Pokaż automatyczne zapisy gry". Wybierasz autosave i wczytujesz grę :). Pod autosave jest też przycisk (o ile pamiętam domyślnie "Scroll Lock"). Jeśli wciśniesz ten przycisk, gra automatycznie Ci się zapisze - polecam jeśli jedziesz za kimś a typka lagguje, jak przypadkowo w niego przywalisz możesz wczytać bez problemu autosave, bez zbędnego robienia dodatkowych kilometrów (bo gra może automatycznie zapisać grę nawet 200 km wcześniej), ale oczywiście polecam jechać bezpiecznie z 30 metrów za nim lub poprostu go wyprzedzić jeśli można. Możesz sobie też zmienić przycisk autosave w menu ustawienia klawiszy. Jest też przycisk od szybkiego wczytywania ostatniego autosave'a lub zapisu (chyba), ale to nie pamiętam domyślnie jaki - chcesz to zobacz sobie w ustawieniach klawiszy w grze. Jeśli wciśniesz ten przycisk w grze, gra automatycznie Ci wczyta ostatniego autosave'a lub ostatni zapis gry (zależy, który zapis nowszy, ale nie pamiętam czy ręczne zapisy też wczytuje). Piszę teraz dla tych, którzy nie wiedzą jak to działa (choć chyba nie ma takich graczy xD). Działa to poprostu tak, że jak wciśniesz ten przycisk, to gra automatycznie Ci wczyta grę, po czym możesz grać i jechać dalej ;). Mam nadzieję, że pomogłem. A co do wątku. Możnaby zrobić limit np. że można przelać maksymalnie 5 tysięcy euro dziennie (raz na 24H w realu, nie w grze).
 3. Fredziol, w 100% się z tobą zgadzam. Akurat mam kupioną oryginalną grę ETS 2 na steam, do tego mam kupione wszystkie dodatki do gry (z wyjątkiem kilku spray'ow), więc byłoby mi też na rękę, aby każdy widział moje naczepy i spray'e. A do tego zmniejszenie laggów to bardzo fajna rzecz.
 4. Widzę, że w temacie nikt już nic nie pisał ok. 20 dni. Dodany ten bajer będzie do gry czy nie?
 5. Jestem za. Mając nawet dobry komputer przy wjeździe do miasta i w mieście gra bardzo tnie, czasem aż trudno się jedzie i się przywali w kogoś niechcący. Takie coś mogłoby zredukować to i w mieście gra chodziłaby płynniej lub płynnie
 6. Witam. Powie mi ktoś co to za dodatek? Sorry za ten temat ale nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi.
 7. Jeśli uważasz że nic to nie zmienia to nie rozumiem twojego toku myślenia kolego.
 8. Czy te przejazdy zostały zsynchronizowane? Mijałem dzisiaj się z typkiem i pociąg jechał w tym samym czasie u mnie i u niego. Zbieg okoliczności, czy te przejazdy zostały zsynchronizowane?
 9. Jak na mnie fajny, pomysł, im więcej realności tym lepiej.
 10. Wersja modyfikacji: ------------ Używany kontroler: Klawiatura + myszka Informacje o błędzie: Pewnego razu chcąc przejechać przez przejazd kolejowy miałem zamknięty szlaban. Typek naprzeciwko koło mnie przejechał, gdy u mnie był zamknięty szlaban (dosłownie przejechał przez wagony pociągu i zamknięte szlabany). Myślałem, że typek ma jakieś haxy, ale dzisiaj jadąc z kolegą przez przejazd kolejowy ja miałem otwarte szlabany, a u niego były zamknięte, przy czym u niego jechał pociąg i ja go nie widziałem (mogłem normalnie przejechać przez ten przejazd). Nie wiem czy to kwalifikuje się do błędu, ale powinien być dla wszystkich graczy jednakowy czas zamknięcia się szlabanów i przejazdu pociągu, po czym w jednakowym czasie szlabany otwierałyby się. Niby takie nic, ale gdyby było tak, jak powiedziałem napewno fajnieby się przez te przejazdy kolejowe przejeżdzało. Jak odtworzyć błąd: Wystarczy we dwóch lub więcej stanąć koło przejazdu kolejowego i się informować, czy jedzie pociąg, przy czym u jednych osób będzie jechał, a u drugich szlabany będą otwarte. Screenshoty/filmy: Nie mam, ale mogę zrobić ss'y i podesłać, na kogoś życzenie (gdyby ktoś nie widział, o co chodzi).
 11. Nazwa Sugestii: Dodanie dymu z rur wydechowych ciężarówek. Opis Sugestii: Nie wiem jak to opisać, każdy wie o co chodzi. Przykładowe obrazki: Nie posiadam. Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Urealniłoby to rozgrywkę. Oczywiście dym największy na najniższych biegach, później stosunkowo mały albo wcale niewidoczny.
 12. Ja osobiście jestem za, ale trzeba zrobić coś, aby zachęcić kierowców, żeby specjalnie się nie razili w oczy, można też zrobić takie coś że na przykład w ciągu 2h można oślepić maksymalnie 20 kierowców, gdyby przekroczono tą liczbę to ban na określony czas np. pół godziny.
 13. Nazwa Sugestii: Płatne spraye ze Steama - widzi je każdy gracz. Opis Sugestii: Niestety po kupieniu spray'ow ze Steama widzą je tylko gracze, którzy również je kupili. Powinno być tak, że widzi je każdy gracz (wtedy ten, kto ma to kupione fajnie by się wyróżniał) Przykładowe obrazki: Nie posiadam. Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Ponieważ uprzyjemiłoby to graczowi, który taki spray posiada jazdę, wyróżniałby się. Ogólnie jeśli ma się kupione spray a inna osoba go kupionego nie ma to po nałożeniu go zamiast np. Polskich barw to gracz który nie ma tego kupionego widzi cała czerwoną ciężarówkę. Mam nadzieję, że takie coś dodacie.
 14. Witam. Chciałbym spytać Was parę rzeczy: - Jak założyć własną Firmę na ETS 2 MP + jak kupić i dać moim kierowcom w tej Firmie ciężarówkę (bo widziałem, że niektóre firmy kupują i przydzielają pracownikom ciężarówki), chodzi tu o Firmie, w której jeżdżą prawdziwi gracze, - Czy da się przekazać jakiemuś graczowi pieniądze? Jak tak to jak?, - Czy jeśli stworzyłbym Firmę, to mógłbym ustalać ile gracze dostawaliby za zlecenia?, - Czy posiadanie własnej Firmy w ETS 2 MP niesie za sobą duże korzyści? Chodzi mi o to, czy gracze pracujący w mojej Firmie zarabialiby dla mnie dużo pieniędzy? Bo w wirtualnej firmie (tzn. w trybie Jednego Gracza) kierowcy wraz z zdobywaniem doświadczenia zarabiają coraz więcej, czy w Firmie ETS 2 MP też działa taki system? Z góry dzięki za odpowiedzi i za pomoc.
 15. Wojo222

  Problem z plikami

  Bardzo dziękuję Wam za odpowiedzi! Problem rozwiązany.
×
×
 • Create New...