Jump to content

Automatyczne kary za wykroczenia


DethTroll

Recommended Posts

Dziwny pomysł, bo mam dość tego, że ktoś rozpieprza mi ciężarówkę praktycznie co kilka tras, a reporty nic nie dają?

I na pewno da się ten pomysł jakoś usprawnić, żeby nie było pomyłek.

Da się... Nagrywanie i wysyłanie filmów... Nic innego nie wymyślisz. Zanim administrator przeniesie sie do gracza zgłoszonego on może sobie jechać spokojnie i wtedy administrator zrobić mu nic nie może ;)

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Nie mam tyle miejsca na dysku, aby pozwolić sobie nagrywać filmy, a druga sprawa, to nie wiem czy komputer mi wytrzyma, bo bebechy do wymiany ;)

 

I na pewno poza mną są osoby, które z wielu względów nie mogą nagrywać.

 

Ale screenami będę najeżdżać forum ^.^

 

Są programy, które przy nagrywaniu praktycznie nie zabierają Ci fpsów (przykładowo OBS). Są programy, które umożliwiają zapis w taki sposób, aby nie zabierać dużo miejsca na dysku (w końcu to ma być tylko dowód i nie musi być w super jakoś fHD, 360p w zupełności wystarczy). Na forum są tematy, w których ludzie opisują z jakich programów korzystają i jak je ustawić. Są to darmowe programy, więc nie będziesz musiał za nie płacić. Nagrywanie nie musi być cały czas włączone, włączasz je dopiero, jak coś się zaczyna dziać.

Link to comment
Share on other sites

W sumie sam windows 10 ma opcję nagrywania, a podczas takich wybryków raczej nie robi spadek FPSów aż tak, żeby nie dało się jechać...

 

No ale z drugiej strony tu chodzi też o wygodę. Zamiast relaksować się z ludźmi to muszę tylko czekać czy włączyć nagrywanie czy nie, czy gracz za mną/przede mną coś zrobi czy nie, czy tamten ustąpi pierwszeństwa czy wyjedzie itp.

Dużo przyjemniej jest po prostu usiąść i jechać.

Link to comment
Share on other sites

Chyba przyjemniej jest jechać mając świadomość, że trasa jest nagrywana i troll, który w Ciebie wjedzie, otrzyma zasłużoną karę niż wkurzać się oto, że "a mogłem włączyć nagrywanie".

 

 

Dużo przyjemniej jest po prostu usiąść i jechać.

 

I do tego mieć spokój, że w razie wypadku masz dowód w postaci nagrania.

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Są programy, które przy nagrywaniu praktycznie nie zabierają Ci fpsów (przykładowo OBS). Są programy, które umożliwiają zapis w taki sposób, aby nie zabierać dużo miejsca na dysku (w końcu to ma być tylko dowód i nie musi być w super jakoś fHD, 360p w zupełności wystarczy). Na forum są tematy, w których ludzie opisują z jakich programów korzystają i jak je ustawić. Są to darmowe programy, więc nie będziesz musiał za nie płacić. Nagrywanie nie musi być cały czas włączone, włączasz je dopiero, jak coś się zaczyna dziać.

tzn wtedy jak juz lezymy na boku? :D

 

9078daf64360210f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jeśli korzystasz z ShadowPlay, tryb Shadow po prostu cały czas nagrywa do bufora. Możliwe jest przypisanie klawisza, który zapisze to, co się w nim znajduje na dysk. Niektóre programy do nagrywania powinny mieć podobny tryb. 

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.