Jump to content

Niedoczytujące się ciężarówki w trakcie jazdy


karabinier

Recommended Posts

  • Wersja modyfikacji:20510 (takie coś miałem napisane na paczce z instalatorem)

Używany kontroler: Klawiatura i myszka jako kierownica

Informacje o błędzie: Gdy jadę często z naprzeciwka nagle pojawia się w odległości około 100m ciężarówka. Zauważyłem (albo to moje subiektywne wrażenie) że dzieje się tak głównie w nocy, jeśli nie tylko w nocy (ingame jakby co). Ostatnio podczas wyprzedzania byłem pewien że mogę to zrobić na spokojnie lecz ku mojemu zaskoczeniu kierowca którego wyprzedzałem zaczął zjeżdzać na pobocze. Gdyby nie to, zrobiłbym czołówkę z kimś kogo nie było ani na minimapie, ani pod tabem ani tym bardziej nie było go widać w grze. Jakby co gram głównie na EU2 ze względu że lubię wyprzedzać i być czasem wyprzedzanym :P.

Jak odtworzyć błąd: 

Screenshoty/filmy: Póki co brak lecz planuje zainstalować overwolf tak żeby można było nagrywać kilkadziesiąt sekund wstecz gdyż nie mam dużego dysku. Jeśli komputer na to pozwoli, dodam tutaj nagranie tego błędu jeśli będzie taka potrzeba.

Link to comment
Share on other sites

W nowych wersjach MP coś jest pozmienianie z pojawianiem się ciężarówek... Gdy gracz będzie w zasięgu TAB, ciężarówka pojawi się z 5s-10s opuźnieniem. Gdy jedziesz 120-160km/h [na EU2] To ciężarówka pojawi się 100m przed tobą :) Nwm, czy te opóźnienie to bug, ale troche przeszkadza przy predkościach wyższych niż 110km/h

i5-4460 3.2 Ghz / Crucial Ballistix 8GB 1600MHz / MSi H81M-P33 / Corsair VS450 / Zalman T3 / Seagate 500GB / Windows 10 [64bit] /
ZOTAC GTX 660Ti 2GB / Logitech G27 / SAMSUNG SyncMaster BX2331 23"
 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Game Developer

Po wejściu do gry (jak również po ponownym przy użyciu alt-taba) to jest chyba oczywiste, że pojazdy muszą się wczytać, a my gry nie będziemy zawieszać, żeby to zrobić. Natomiast kiedy już się wszystko wczyta, to podczas jazdy pojazdy będą się wczytywać z szybkością zależną od posiadanego sprzętu (dysk, procesor). Można jeszcze to rozwiązać w nieco inny sposób, i po prostu pokazywać modele zastępcze do czasu aż się wczyta to co trzeba.

l4Ki4X6aV2YY0bwKQ.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie panowie mam taki problem bardzo czesto widuje takie anomalje jak nie toczace sie kola czy tez inne ciagniki siodlowe zamiast normalnie skrecac obracaja sie jak staki na wodzie 

 

Nie tylko Ty, u mnie niekiedy też to się zdarza, ale to jak jest duże obciążenie neta, tak normalnie to jest okej :D

  • Upvote 1

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

@mwl4

Pomysł z zastępczym model jest dobry.

 

Problem z doczytywaniem się modeli występuje lecz przy przepisowej jeździe problem by trochę ustąpił gdyby pierwsze wczytywał się model ciągnika później dopiero naczepy. Pomogło by to szczególnie przy jeździe w nocy, ponieważ wcześniej widoczne były by światła.

  • Upvote 1

l2w9oUHPFefQdxAjEblly0l2cFY=.png

logo_green.png          76561198075845341.png

 
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.