Jump to content

pyrlandus

Veteran Driver IV
 • Posts

  22
 • Joined

 • Last visited

About pyrlandus

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Stęszew k/ Poznania
 • Preferred Trucks
  Volvo
 • EU Garage Location
  Poland: Poznan

Recent Profile Visitors

909 profile views

pyrlandus's Achievements

13

Reputation

 1. Przynajmniej mu się spać nie chce .
 2. Witam, dziś rano zainstalowałem poprawkę, zrobiłem 2 kursy po ok. 400 km i nic złego się nie wydarzyło , wierzę że tak pozostanie, dzięki za wypuszczenie szybkiej poprawki. Pozdrówka.
 3. Mam to samo , mój log jest w temacie "Fatal Error"
 4. Witam, dziś 3x pod rząd w ciągu paru minut podczas jazdy z ładunkiem nastąpił crash wyłączając grę w multi , wyskoczyło okienko czy wysłać log ... po trzech takich sytuacjach kurs z ładunkiem dokończyłem w singleplayer bez problemów. Poniżej wklejam jeden z tych logów. Pozdrawiam.
 5. Siema, jestem Czarek , rocznik 59 , kierowca z zawodu od 1979, między innymi zawodowo jeździłem : Nysa, Polonez ,Wołga , Star 28, Star 200 , Robur, Jelcz 317, Jelcz 3 osiowy na podwoziu Steyra z naczepą ZREMB-owską , Autobus Jelcz Berliet, Ikarus przegubowy, Volvo FH12 420 , obecnie na rencie z powodu reumatyzmu a prywatne auto Merc W211 , brakuje mi asfaltu więc często siadam tutaj żeby zrobić ze 2-3 kursy przez Europę , jak mnie Turki wkurzą to czekam parę minut aż mnie wywali z gry i latam na offline. Pozdro 4all .
 6. Dzięki za info , szkoda tylko że wcześniej nie wiedziałem że jest limit na kierowców bo niepotrzebnie rozbudowałem wszystkie garaże , trochę lipa z tym ...ale cóż zrobić ...
 7. Mam 87 dużych garaży i zatrudnionych 227 kierowców , jeśli to już limit to powinien być komunikat w pośredniaku że osiągnięto limit .
 8. Siemka, nie mogę zatrudnić kierowców bo jest pusta tablica z ofertą , brak kierowców i codziennie czytam żeby sprawdzić jutro... to "jutro" widzę codziennie , pośredniaki mam wszystkie odkryte , ile czasu potrzeba żeby móc zatrudniać kierowców ?
 9. Siemka. Też mam takie zjawisko , kropkę w navigacji widać z dużej odległości , a ciągnik lub zestaw - nie zawsze ale w 80 % dopiero w ostatniej chwili .
 10. Brzmienie silnika powinno być miodem na uszy w każdym modelu ... tymczasem są beznadziejne i irytujące , nie ma czym uszu nacieszyć i z nudów potem wszyscy trąbią na każdym kroku jak poparzeni .
 11. Siemka, zawiodłem się nowym dźwiękiem Volvo po UP-ie do wer. 1.22 , W widoku z kabiny dźwięk szumi,zgrzyta i wyje jak połączenie zużytych wszystkich łożysk i niesprawnego silnika kutra rybackiego... coś strasznego ... Pzdr
 12. Siemka. Po zainstalowaniu nowej wer 1.22. dopóki mam świeże zalogowanie to jadę płynnie , natomiast po każdym zakupie i rozbudowie garażu do "dużego" od momentu wyjazdu z garażu tnie obraz i mam pokaz slajdów. Zmiana w ustawieniach gry , rozdziałki i szczegółów na niższe nie pomogło , pomaga tylko relog całej gry , po zalogowaniu jest OK, aż do czasu zakupu następnego garażu i modernizacji do "dużego" i znowu obraz tnie i muszę się relogować. Pozdrawiam.
 13. Dzięki za podpowiedź, czyli czeka mnie objazd wszystkich miast i miasteczek .
 14. Siemka, odkrywam mapę i mam już ponad 99% , być może jeszcze jakieś dojazdówki do stacji paliwowych przeoczyłem , ale mam pytanie do ekspertów - czy trzeba odkrywać też place załadunkowe w miastach , dworce autobusowe , place hotelowe itd... ? Pzdr
 15. Dla mnie to trochę zbyt trudna strona mocy...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.