Jump to content

Polscy Admini


Czerwik

Recommended Posts

Tak się bawi polska administracja żadna osoba z tego filmiku nie powinna być adminem  skoro wymaga się od nas zęby przestrzegać prawa a te osoby tego nie robią se z tego jaja zobacz kto tam jest  na tabie  https://www.facebook.com/100008159566867/videos/o.877399975701326/1653014328313870/?type=2&theaterPatrycja i reszta ekipy

 

 

Albo wszyscy albo nikt filmik jest już ogarnięty wiec jak coś wrzucę go gdzie indziej :D

 

  

 

Link to comment
Share on other sites

W ekipie ETS2MP funkcjonuje system ostrzezen, kazdy ma 3 szanse (po 3 wylatuje). Osoby ktore powinny otrzymac ostrzezenie, otrzymaly je, co nie przeszkadza w ich dalszemu funkcjonowaniu w ekipie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nie chcę robić żądnej gówno burzy ale co spedycja ma do administracji ? 

A no fakt mamy Vodke i jak to bajki po forum i ts chodzą możemy wszystko , większej bzdury nie słyszałem , ale nie chcę nikogo tu rozczarować i wierzcie dalej w te bajki :D

  • Upvote 4

 

 

 Obecnie zatrudnionych jest 27/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 kontakt email   Discord

Strona główna  Facebook

TrucksBook  VTC TMP

 

Link to comment
Share on other sites

Jezeli chodzi o Blue-Trans i to ze moga robic co chca bo jestem PM to jest to nie prawda. Nasi kierowcy otrzymuja taka sama kare jak inni, a gdy przychodzi czas na ban appeal lub skarge, to przyjmuje ja inna osoba niz ja aby nie bylo problemu z obiektywizmem itp.

 

Czerwik, tak jak pisalem wyzej, w ekipie dziala system ostrzezen, i jezeli ktos wylecial czy nie zalezy od ilosci otrzymanych ostrzezen.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Za to raczej watpie zeby otrzymal bana... Nikogo tu nie ma oprocz ich trzech. Co najwyzej bym napisal na czacie do nich (normalnych graczy) aby przestali to robic. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ale to jest administarcja może a reszta nie sam się pogrążasz administrator ma być wzorem a nie robić takie coś a Patrycja nie była jeszcze adminem a 100% to było ustawione wiec Eryk tez wiedział o tym wiec Sorry Gracz dla Admina a nie Admin dla Gracza

 

 

Leżąc na boku Polska  administracja chciała mi dać bana(za to ze robiłem screena ) ale za take cos  ban się nie należny choć blokuje pas BRAWO

 

  

 

Link to comment
Share on other sites

Jestem bardzo ciekawy, czy będąc na ich miejscu też byś miał takie samo zdanie. Nie to, żebym bronił kogokolwiek, bo faktycznie administracja powinna dawać przykład i wrzucanie tego filmu było zapewne nie do końca przemyślane, ale "bawiąc się" w miejscu odosobnionym nie widzę żadnego zagrożenia (zwłaszcza na parkingu) dla innych graczy. Sam pamiętam czasy H&C (które wspominam bardzo dobrze) i o ile dobrze sobie przypominam od czasu do czasu ktoś mógłby się przyczepić do naszej jazdy, ale nikt na nikogo nie kapował ani nie nagrywał i nie udostępniał.

  • Upvote 2

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

ale to jest administarcja może a reszta nie sam się pogrążasz administrator ma być wzorem a nie robić takie coś a Patrycja nie była jeszcze adminem a 100% to było ustawione wiec Eryk tez wiedział o tym wiec Sorry Gracz dla Admina a nie Admin dla Gracza

 

 

Leżąc na boku Polska  administracja chciała mi dać bana(za to ze robiłem screena ) ale za take cos  ban się nie należny choć blokuje pas BRAWO

 

  

 

Link to comment
Share on other sites

 

ale to jest administarcja może a reszta nie sam się pogrążasz administrator ma być wzorem a nie robić takie coś a Patrycja nie była jeszcze adminem a 100% to było ustawione wiec Eryk tez wiedział o tym wiec Sorry Gracz dla Admina a nie Admin dla Gracza

 

 

Leżąc na boku Polska  administracja chciała mi dać bana(za to ze robiłem screena ) ale za take cos  ban się nie należny choć blokuje pas BRAWO

 

Chłopie masz dopiero 13 postów, a wątpie żebyś śledził forum wcześniej i wiedział co i jak. Daj se siana i skończ tą sprzeczke, bo możesz sobie odpocząć od pisania tutaj ;)

  • Upvote 1

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

a zwykły kierować mp dostaje za to  bana dostajecie ostrzeżenia każdy się boi chyba powiedzieć co o tym wszystkim myśli?

 

@

Grzesiek2402

ale mam 28 lat i nie spamuje po to jak nie mam nic do powiedzenia mam inne osoby które osoby pisza bo ja nie mam czasu mam prace itp a widac ty masz 1000+ i masz za duzo czasu i sledze je cały czas

  • Upvote 1
 

  

 

Link to comment
Share on other sites

a zwykły kierować mp dostaje za to  bana dostajecie ostrzeżenia każdy się boi chyba powiedzieć co o tym wszystkim myśli?

Nikt się nie boi, każdy tutaj siedzi już sporo czasu i zna każdego ;) 

 

Mam takie pytanie: wiesz ile trzeba rzeczy spełnić, żeby dostać się na admina MP? Dziwne byłoby gdyby admin dostawał bany i czuwał nad innymi. Przez to wprowadzono zasadę 3 ostrzeżeń w administracji.

 

 

Chłopaki pięknie się podlizujecie :) Ale coś myślę, że nic wam to nie da, pozdrawiam :)

Fredziol nikt tu się nie podlizuje, po prostu wszyscy wiemy na jakiej zasadzie to wszystko działa. Chyba każdy wie, że nic z tym nie zrobimy i jest jak jest. Poza tym najlepiej jest zganiać na administracje, bo przecież oni muszą być bezgrzeszni i najlepiej codziennie u spowiedzi  <_<. Sam byłem adminem i wiem, że najlepiej wszystko zwalić na administrację i mieć wszystkich głęboko w du*ie. 

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Nikt się nie boi, każdy tutaj siedzi już sporo czasu i zna każdego ;)

 

Mam takie pytanie: wiesz ile trzeba rzeczy spełnić, żeby dostać się na admina MP? Dziwne byłoby gdyby admin dostawał bany i czuwał nad innymi. Przez to wprowadzono zasadę 3 ostrzeżeń w administracji.

 

Wiem ale nie powiem

 

[iGA] [sUPPORT] erykmoz left IGA-team but he remains as Support. Ale na to miejsce wchodzi Pani Patrycja jedna klika bo wszyscy siedzą na jednym ts :D

 

 

 

A posty można mi usunąć nie zależy mi na tym

 

  

 

Link to comment
Share on other sites

Niech jakiś moderator zamknie ten temat, bo ta rozmowa do niczego nie prowadzi a co miało być wyjaśnione od strony administracji jak widać już zostało napisane.

  • Upvote 2

 

 

 Obecnie zatrudnionych jest 27/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 kontakt email   Discord

Strona główna  Facebook

TrucksBook  VTC TMP

 

Link to comment
Share on other sites

Wiem ale nie powiem

 

[iGA] [sUPPORT] erykmoz left IGA-team but he remains as Support. Ale na to miejsce wchodzi Pani Patrycja jedna klika bo wszyscy siedzą na jednym ts :D

 

 

 

A posty można mi usunąć nie zależy mi na tym

Standardowa odpowiedź "wiem ale nie powiem" ;)

 

Ja już wypowiedź w tym temacie kończę, bo widzę że zeszły się dwie osoby z pokaźną liczbą postów, które zapewne nie obserwowały wcześniej forum i próbują rozpętać gównoburze, a w dodatku wmawiają nam że się "podlizujemy". Niby przed kim? Przed Vodką? Człowiek jak człowiek :)

Sam się przyznam do tego że nie raz z kumplami podczas konwoju odczepialiśmy naczepy i się wygłupialiśmy, ale to tylko wtedy, kiedy nikogo nie było w pobliżu.

 

Bez pozdrowień.

  • Upvote 1

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Grzesiek2402 człowieku pisze ci ze mam inne potrzeby niz spamowanie forum ale ty chyba nie czytasz ? bo ja pisze jak muszę a nie jak chce 

 

A w tej chwili to co robisz? 

 

kilka postów pod rząd piszesz praktycznie to samo...

 

Temat zostaje ale przypominam, zeby nie doprowadzac do niepotrzebnych klotni w temacie i nie robic spamu.

 

Błagam zamknij to  -_-

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.