Jump to content

SCS Ekspres Polarny.


siara

Recommended Posts

Mam pytanie, czy na pewno będzie działać na multiplayer?

 

Dowiozłem pierwszy ładunek na multiplayer, mój progres podniósł się od 0 do 38%.

Kolejny ładunek, oddaję naczepę i tu nic. Nic się nie podniosło.

Ktoś wie coś więcej na ten temat ?

 

/Tak, jestem zalogowany w grze na WoT.

Obrazek łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

Może i tak ale nie musiałeś mi go usuwać :(. // apostou!

Wexu bardzo serdecznie przeprasza. // Bandero :D 

Pozdro dla Bandero !! :D:D // apostou!

Również Bardzo serdecznie Pozdrawiam! ^.^ // Bandero

76561198125862147.png

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie, czy na pewno będzie działać na multiplayer?

 

Dowiozłem pierwszy ładunek na multiplayer, mój progres podniósł się od 0 do 38%.

Kolejny ładunek, oddaję naczepę i tu nic. Nic się nie podniosło.

Ktoś wie coś więcej na ten temat ?

 

Relog steam?

Albo jest jakaś blokada że jeden taki ładunek na jakiś tam czas, ale nie znam się nowy jestem ;p

 

Link to comment
Share on other sites

Relog próbowałem. Szukałem również w internecie, być może ktoś też ma podobny problem. Niestety takie tematy pozostawały bez konkretnej odpowiedzi.

 

Co więc zrobić, by nie kursować na darmo ?

Obrazek łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

Może i tak ale nie musiałeś mi go usuwać :(. // apostou!

Wexu bardzo serdecznie przeprasza. // Bandero :D 

Pozdro dla Bandero !! :D:D // apostou!

Również Bardzo serdecznie Pozdrawiam! ^.^ // Bandero

76561198125862147.png

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli chcesz znać dokładną długość trasy, wejdź w jakiekolwiek dostępne mapy (Google, Bing) i sprawdź jaka długość dzieli siedzibę firmy SCS oraz Biegun Północny - taki dystans musisz pokonać. Nie obliczałem tego, mało mnie to interesowało, ale wiem, że jest to około 4 - 5 tys. km.

 

Aby dystans zaliczał Ci się należy przewozić ładunek o nazwie "Prezenty", który oprócz swojej nazwy ma specyficzny - świąteczny wygląd.

 

Co ważne, nie zapomnij podłączyć profilu ETS2 do konta World of Trucks.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

dzięki :) 
a i jeszcze coś czemu jak dostarczyłem "prezent" (niebieski) z ŁÓDŹ do LONDYN 890km to pisze mi 3% ukończone na wordoftruck potem jadę z Glasgow do Amsterdam 380km też ten sam "prezent"  i pisze mi 5% ....    

 

 4-5 tyś

 
890+380=1270 i z moich obliczeń wyszło mi że to +/- jakieś 38% z 4000  

( co kurs z " Prezentem" sprawdzałem na https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=100657 )

photo-3914.gif

Link to comment
Share on other sites

Witam. 

A ja mam pytanie troszkę z innej beczki. Po zrobieniu tego eventu dostałem key i go uruchomiłem. Pojechałem od razu do warsztatu i się zawiodłem:( Malowania które się dostaje nie są takie fajne jak zapowiadane. Myślałem że malunki będą takie jak na SS-ach a tutaj jest jakaś kupa. Jakieś tylko paski i nic ciekawego. Czy to normalne? 

Pozdrawiam. 

Link to comment
Share on other sites

Może po prostu nie te screeny oglądałeś? Raven Truck Design DLC to tylko 2 malowania, których wzorem są paski. Jeden wzór jest złoto-brokatowy, drugi to zwykły kolor możliwy do edycji. To czy są fajne, czy nie każdy musi sam ocenić, na pewno jest to ciekawa alternatywa do pozostałych Paint Job'ów.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.