Jump to content

Crash z winy profilu


snajpus69

Recommended Posts

Witam serdecznie, 
Otóż dzisiaj napotkałem pewien problem, którego rozwiązanie wydaje mi się niemożliwe. Brzmi on następująco: Po wgraniu RusMap i MHAMap na wersji gry 1.20, podczas ładowania, ETS2 mi się crashuje. 
Sprawdzałem czy mody dobrze zainstalowane, sprawdzałem czy odpowiednia kolejność, dla pewności wszystkie inne wyłączyłem. Po dłuższej zabawie, doszedłem do wniosku, że musi to być wina profilu. No i jak myślałem, tak się okazało. Wszystkie mody śmigają bez zarzutu na nowo założonym profilu. Nie byłoby w tym żadnego problemu, gdyby nie fakt, że szkoda mi starego profilu, a jednocześnie chciałbym pojeździć po terenach rosji czy rozszerzonej i ulepszonej europie... Czy jest na to jakaś rada? Da się jakoś naprawić profil tak, aby gra się nie crashowała? Lub przenieść cały postęp ze starego profilu na nowy? 

Link to comment
Share on other sites

Domyślam się, że problem może stanowić jakaś ciężarówka, bądź któryś z posiadanych garaży (raczej ten problem).

 

Postępu można przenieść, ale jest niska szansa powodzenia i trzeba być bardzo dobrze "oblatanym" w plikach save'a gry. No i będzie to troszke czasochłonne.

Obrazek łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

Może i tak ale nie musiałeś mi go usuwać :(. // apostou!

Wexu bardzo serdecznie przeprasza. // Bandero :D 

Pozdro dla Bandero !! :D:D // apostou!

Również Bardzo serdecznie Pozdrawiam! ^.^ // Bandero

76561198125862147.png

Link to comment
Share on other sites

Log na pewno jest cały? Bo nie wygląda szczerze mówiąc.

 

Czy przypadkiem grasz na Open GL? Słyszałem że z tym mogą być problemy.

 

Spróbuj odpalić grę na samych mapach bez innych modów (I bez Open GL jeśli na takim grasz).

Log jest cały, gram na Open GL. 

Odpaliłem grę na samych mapach bez innych modów i bez Open GL, oto log: http://wklejto.pl/232789

Link to comment
Share on other sites

Rzuciłem też okiem, błędy były też przy niektórych miastach ale szczególnie przy renault magnum integral. Sprzedaj te ciężarówke i próbuj.

Obrazek łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

Może i tak ale nie musiałeś mi go usuwać :(. // apostou!

Wexu bardzo serdecznie przeprasza. // Bandero :D 

Pozdro dla Bandero !! :D:D // apostou!

Również Bardzo serdecznie Pozdrawiam! ^.^ // Bandero

76561198125862147.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.