Jump to content

Error


michax7

Recommended Posts

Grę wywala mi do pulpitu za każdym razem gdy próbuje ją włączyć. Zaczęło się tak po aktualizacji ETS 2 MP (0.20.1) gdzie wyskakuje okienko przed uruchomieniem gry. Nie pomaga uruchomienie z prawami administratorskimi. gdy wywala mnie do pulpitu wyskakuje błąd "Cannot create temp crash log file!"

Link to comment
Share on other sites

Nie 0.20.1 tylko 0.2.0.1! To jest kolosalna różnica przez co dezorientujesz innych. Pomijam to, że czytać się tego nie da, bo ktoś ma wymysły dawać "komiczną" czcionkę...

Tutaj, gdzie występował identyczny błąd pomogło uruchomienia jako administrator. Załącz logi z pliku game.log.txt, może to jakoś rozjaśni nasze umysły.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Kolega  napisał, że uruchomienie jako admin nie pomaga, a gra nie może utworzyć crash.log, więc wina może leżeć po stronie pełnego dysku C. Kolego michax7 spróbuj przeczyścić dysk jakimś programem np. CCleaner, a potem uruchom MP

 

EDIT:

Cofam wszystko, nie przeczytałem dokładnie tego drugiego problemu. Post do usunięcia

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.