Jump to content

Liga Kierowców Niezrzeszonych


Recommended Posts

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Jeśli akurat przypadkiem udało Ci się wejść na ten temat, to dobrze trafiłeś. :)

 

Potrzebuję parę chętnych osób, które będą chciały poprowadzić ze mną Ligę Kierowców Niezrzeszonych.

Co ona by robiła?

Liga Kierowców Niezrzeszonych to po prostu organizacja.

Organizacja, która organizowałaby konwoje dla wszystkich kierowców niezrzeszonych, ale też i konwoje ogólne (w którym mogłyby uczęszczać również firmy ;) ).

Organizacja, która w jednej stronie zawierałaby wszystkie ważne informacje odnośnie każdej z vFirm (nie tylko tych z forum MP, ale też i innych).

W planach mam też tzw. wymianę save'ów, ale pojawiłaby się ona dopiero wtedy, gdy uzyskamy odpowiednią liczbę "zaufanych" kierowców oraz szkolenie kierowców.

Na razie tylko plany, ale przejdźmy do konkretów.

Moje wymagania odnośnie osób chętnych są bardzo proste:

  • wiek 16+
  • kontakt mailowy, Skype (dodatkowo);
  • legalną wersję ETS2 z Going East!

Jeśli akurat spełniasz te warunki, to zapraszam do kontaktu przez PW.

Więcej informacji wkrótce.

Link to comment
Share on other sites

Doszło parę zmian, więc od razu objaśnię.

Poszukuję w danej chwili różnych osób, nie muszą być niezrzeszeni.

Potrzebuję po prostu osoby do współpracy - mogą być prezesami firm, bo funkcje prezesów w Lidze nie będą bardzo wymagające i z czasem mogą się zmienić, jak tylko u mnie się ustabilizuje.

Tradycyjnie jak już mówiłem - w Lidze mam zamiar zebrać wszystkich kierowców.

O szkoleniu będzie nieco później - może wtedy zostanie to usunięte ze wszystkich firm, pomijając trasę "testową".

Wymiana save'ów ostatecznie nie będzie.

Jeszcze jest dużo rzeczy do zrobienia, więc na razie wstrzymam głos, aż zostanie wszystko zrobione. ;)

Link to comment
Share on other sites

Brakuje mi jeszcze jednej osoby, aby to wszystko ruszyło. :)

Do zrobienia zostały jeszcze:

- rangi,

- ostatnia grupa o nazwie "Prezes firmy",

- dodanie ostatnich ogłoszeń oraz działów do forum.

 

Jak zostanie ukończone forum, to w następnym tygodniu (jeśli to przynajmniej ruszy jutro) będzie tworzony portal, który będzie też częścią forum i będzie się nawzajem wspierać.

Mam nadzieję, że ktoś się jeszcze zgłosi.

Informuję tylko jeszcze, że uprawnienia prezesa mogę obciąć na życzenie, więc proszę być spokojnym ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Planuję, że po moim powrocie w poniedziałek lub wtorek zostanie otwarte forum i ( możliwe, że tego samego dnia) system MyVTC, który nie będzie obowiązkowy. Jedynie mam nadzieję, że większości firm zainteresuje się tą stroną i będzie miało ochotę stworzyć wątek. :)

Wszystko będzie kontrolowane przeze mnie i prezesa, więc można być spokojnym o ewentualne kłótnie.

Szkolenia kierowców zaczną się dopiero po ubieraniu odpowiedniej ilości egzaminatorów, którzy pomogą przy egzaminie praktycznym. Teoretyczny natomiast będzie prowadzony przeze mnie. Co jeszcze? Następne edycje Konwoju Przyjaźni będą organizowane przez Ligę, ale ich forma będzie taka sama jak zawsze.

W planach:

- kanał na TS i/lub Mumble,

- strona internetowa połączony z własnym VTC,

- połączenie z innymi platformami proponowanymi przez użytkowników,

- kooperacja z innymi firmami.

Jako główny prezes tej organizacji oraz kierowca niezależny uznaję, że do otwarcia strony zostaje już naprawdę niewiele, dlatego z dumą zaprezentuje logo naszej Ligi (w przyszłości będzie lepsze. ;) + nie pisać, że rozpikselowane!)

logolkn.png

oraz link do forum ( które jeszcze jest w budowie, w związku z czym zawartość strony jest dostępna dla administracji).http://forum.lkn.cal24.pl/

Zatem ogłaszam, iż do otwarcia Ligi Kierowców Niezależnych pozostało jeszcze 10-11 dni!

Link to comment
Share on other sites

To będzie taka niby firma. Ona tak naprawdę nie będzie firmą, bo wszystkie spedycje, które oczywiście będą chcialy, będą mogły się reklamować, informować o konwojach przez nich organizowanych. Mi nie zależy na tworzeniu firmy jako firmy, bo nie o to chodzi. Większość kierowców po prostu, jak można zauważyć po dziale "Szukam firmy", czeka na propozycje od innych firm, a w lidze będzie miał: przejrzystą ofertę, opinie byłych i tych tutejszych pracowników, a także wiele więcej. Wraz z ilością zarejestrowanych osób, a także prezesów firm (nie tylko tych z MP!) raczej rozrośnie się do czegoś większego.

Chętnie bym pokazał zawartość, ale tak jak mówię - jeszcze wszystko jest w budowie, bo brakuje mi obrazków, które pokazują rangę użytkownika no i panelu VTC na MyVTC.net. Jeśli będziecie chcieli szerzej się o czymś dowiedzieć, to można zadawać pytania w wątku, bo od tego on jest.

Link to comment
Share on other sites

Po wczorajszym dniu zgłosił się do mnie Grzesiek2402 i możliwe, że przyspieszy to otwarcie LKNu. W niedalekiej przyszłości najprawdopodobniej wprowadzę system punktacji tj. Za każdy post, wątek itd. będzie można zbierać punkty, które potem będzie można wydać na np. Reklamę firmy (baner wstawiony w stopce forum). Dzięki temu za małą pracę będzie można dużo zyskać. Szczegóły będą podane w odpowiednim ogłoszeniu na forum.

Mam już pełen skład zarządu, więc rekrutacja na pozycję prezesa uważam za zakończoną, ale... To nie jest koniec rekrutacji!

Po otwarciu forum zostanie również otwarta rekrutacja na moderatorów, a także egzaminatorów. Zatem... Pozostaje mi jedynie odliczyć jeden dzień do otwarcia Ligi Kierowców Niezrzeszonych! Dlatego uroczyście informuję, że jutro (tj. 16 sierpnia 2015r. ) o godzinie 20:30 zostanie otwarte forum Ligi!

Link to comment
Share on other sites

Trochę tu sprzeczności widzę ;) Wydaje mi się, że liga ma zrzeszać ;)

Spokojnie - dzisiaj wszystko już powinno zacząć działać. Tak jak mówię - w razie jakichkolwiek pytań, można pisać w wątku. ;)

P.S. Jest dostępna wersja mobilna, która jak na razie jest w tłumaczeniu, więc za brak tłumaczenia bardzo przepraszam. :D

P.S.2 Liga ma zrzeszać wszystkich kierowców, choć ( znając życie) co niektórzy nasi Polscy użytkownicy będą to ignorowali.

P.S.3 VTC wywalam, bo jak Liga, to Liga.

P.S.4 Wszystkie firmy, które będą chciały skorzystać z systemu szkolenia proponowanego przez nas (tj. Egzamin teoretyczny oraz praktyczny), zapraszamy do kontaktu.

P.S.5 Pierwsze trzy firmy, które zarejestrują się, a także utworzą wątek w dziale "Prezentacja firm" dostaną mały upominek od zarządu. :)

Link to comment
Share on other sites

Nasz będzie składał się z tego samego, co zazwyczaj jest potrzebne tj. Sterowanie pojazdem, parkowanie równoległe, przyspieszanie i hamowanie. Coś w stylu egzaminu praktycznego zdawanego przez kursanta. Jeszcze jest w trakcie ustalania!

W egzaminie teoretycznym to już będzie loteria, bo różne pytania będą mogły się trafić. :D

Egzaminy praktyczne (najprawdopodobniej) będziemy zdawać na terenach Polski.

Link to comment
Share on other sites

Jedno jest pewne - forum jest gotowe. :)

screenaua.png

Tłumaczenie będę robił wieczorami, więc mam nadzieję, że się nie obrazicie. :D

Logo do wersji mobilnej dojdzie po moim powrocie ( tj. W następną niedzielę).

A z czatem w wersji mobilnej - to jeszcze pomyślę. Może zrobię jak kiedyś, czyli utworzę osobny plik php i w tamtym pliku będzie zawarty czat.

Link to comment
Share on other sites

Oficjalnie z funkcji prezesa zostaje usunięty DAVE_PL, który w przyszłości mógłby działać niekorzystnie na reputację LKNu.

Przypominam o możliwości utworzenia reklamy na naszym forum!

Pierwsze trzy firmy dostaną możliwość wystawienia swojego banera reklamowego oraz wysłania masowej korespondencji do wszystkich użytkowników przez miesiąc!

Do forum zostały wprowadzone poprawki - goście mogą już zobaczyć "Ogłoszenia",

Przypominamy również, że rekrutujemy użytkowników na pozycję "Moderatora" oraz "Egzaminatora"!

Serdecznie zapraszamy! :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Niestety, ale główny prezes zapomniał o tym, że za niedługo jego konto zostanie zawieszone. Związku z czym informujemy, że w ten piątek strona zostanie zawieszona, a w poniedziałek w godzinach popołudniowych strona powinna powrócić do normalnego. Wszelkie informacje będą podawane na bieżąco, więc proszę o nic się nie bać - główny prezes wszystko ma pod kontrolą!

Link to comment
Share on other sites

Coś nam chyba nie pykło, bo na stronie mało osób się zarejestrowało.

Dlatego też informuję, iż forum zostanie usunięte.

Dziękuję Grzegorzowi za zrobienie ładnych obrazków.

No i dziękuję również War-Mazowi, który jako jedyny się zarejestrował i dał reklamę H&C Logistics.

Następnego razu raczej nie będzie, bo po samej ilości osób zarejestrowanych, których mogę policzyć na dwóch rękach, można wywnioskować, że nie ma na tego popytu.

Dziękuję bardzo w takim razie wszystkim zarejestrowanym użytkownikom, którzy wg to chcieli zrobić.

Życzę miłego prowadzenia VSek.


Zatem temat do usunięcia.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.