Jump to content

Logitech driving force GT- problem


Blademaster

Recommended Posts

Pewny nie jestem, ale niektóre sklepy potrafią na miejscu wymienić sprzęt jeśli mają go na stanie i nie minęło ileś tam dni. Jeżeli jednak będą chcieli jakieś informacje to najlepiej powiedzieć i pokazać o co chodzi i najlepiej porównać do innej DFGT jeśli mają na stanie i byłaby taka możliwość.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Kręcąc w prawo coś tam słychać, ale jednolicie przez cały czas. Nie wiem czy tak ma być, ale w każdym razie już kilka lat działa.

24070878971_43912f4a6b.jpg
"to je ciężki transport na dużych kołach, tu przyszedłeś do roboty a nie żeby się ciągnąć osiem cztery jak cajmer"

 
Link to comment
Share on other sites

Że tak zapytam , wszystkie w/w GT były stosowane tylko do ets'a ?

Posiadam również ten model od dnia premiery ets2 ale u mnie nie słychać jak do tej pory  tych zgrzytów , może przez to że po upływie gwarancji postanowiłem sam na własną rękę rozebrać kierownicę jak i pedały w celu wyczyszczenia oraz ponownego nasmarowania wszystkich ruchomych części ( co do pedałów proponuję umieścić za nimi/ w otworach kliny z gąbki w celu zmniejszenia zabrudzenia )

  • Upvote 1

 

 

 Obecnie zatrudnionych jest 27/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 kontakt email   Discord

Strona główna  Facebook

TrucksBook  VTC TMP

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.