Jump to content

Wiadomość od Admina


varg222

Recommended Posts

Witam. Jechałem ostatnio przepisowo i dostałem taką wiadomość :

[21:40:30] ADMIN [AW] JeffSFC(862): you will be banned if you are driving the wrong way on the motorway!!

 

Chodzi o jazdę pod prąd na autostradzie, ale niech mi ktoś wytłumaczy skoro jadę normalnie to po co straszyć ludzi ?

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem Varg błędnie odebrał tę informację. Domyślam się, że była w kolorze czerwonym i administrator nie pisał tego stricte do niego. Drugą osobę w j. angielskim pisze się tak samo w liczbie pojedynczej i w mnogiej. To wygląda na informację do większego grona osób, nie do konkretnej osoby. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak, jest to na pewno wiadomość ogólna do wszystkich graczy Euro Truck Simulator 2 Multiplayer, wysłana jako ostrzeżenie.

Link to comment
Share on other sites

  • Game Developer

Taka czerwona wiadomość na czacie to znak, że admin użył trybu ogłaszania dla wszystkich. Jeśli wiadomość jest zwykła, to oznacza, że admin ją napisał w twoim obszarze. A jeśli jest obok napisane, że to prywatna wiadomość do ciebie no to chyba wiadomo.

l4Ki4X6aV2YY0bwKQ.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Taka czerwona wiadomość na czacie to znak, że admin użył trybu ogłaszania dla wszystkich. Jeśli wiadomość jest zwykła, to oznacza, że admin ją napisał w twoim obszarze. A jeśli jest obok napisane, że to prywatna wiadomość do ciebie no to chyba wiadomo.

Czy ja wiem, że "w twoim obszarze". Byłem we Włoszech, a na czacie pojawiało się co chwila info dla blokujących wjazd do portu w Rotterdamie ....

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.