Jump to content

Wersja 0.1.9.1 została wydana.


Recommended Posts

  • Game Developer

logohd.png

 

 

Cześć,

nowa aktualizacja została wydana!

 

Zmiany:

  1. Nowe czcionki (OpenSans);
  2. Naprawiono błędy z podpowiedziami w poziomych suwakach (opcje);
  3. Naprawione crashe;
  4. Dodano komendę /st (search tag - szukaj tagu) w serwerze.

Szerokiej drogi!
mwl4

Aktualizacja będzie dostępna o 20:00 polskiego czasu.

  • Upvote 9

l4Ki4X6aV2YY0bwKQ.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Dodano komendę /st (search tag - szukaj tagu) w serwerze.

Super sprawa, szkoda tylko że dyskryminowane są firmy, które w swoim tagu mają tylko 3 "znaki". Minimalna liczba znaków jaką przyjmuje wyszukiwarka to 4 znaki...

Proponuję to zmienić.

76561198171586221.png

Link to comment
Share on other sites

Spróbuj z tą samą czcionką tylko ,,Bold" :)

To nie problem czcionki według mnie, a czegoś innego, ale nie mam pojęcia co.

Co dziwne na drugim komputerze jak odpaliłem Multiplayer wszystko wygląda tak jak powinno. Czy może to mieć związek z posiadaną kartą graficzną? Na komputerze stacjonarnym mam AMD (tam gdzie wszystko wygląda ok), natomiast na laptopie (screeny wyżej) mam nVidię. Wiem, że to może paradoksalne, ale póki co nie mam innego tropu.

Edit: I może to mieć sens! Gdyż odpaliłem Multiplayera na zintegrowanej intelowskiej i wszystko wygląda ok, zaś na nVidii nie, więc tutaj jest jakiś problem.

Edited by WooQash

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Ok, doszedłem do tego co to wadzi i tak jak myślałem były to ustawienia w panelu nVidii, a dokładniej dwie zaznaczone funkcje na poniższym screenie:

 

image,dUuEwyzbfm,400.jpg

 

Jeżeli ustawię "Wygładzanie krawędzi - tryb" na "zastąp ustawienia aplikacji" to nie ważne co wybiorę później w opcji poniżej pojawiają się te dziwne artefakty przy czcionce. Jeżeli zmienię tryb na "Pod kontrolą aplikacji" wszystko jest ok.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Po tym jak zadziałało na C przeinstalowałem spowrotem do folderu z ETS2 i działa. Nie mam pojęcia czemu nie działało za pierwszym razem, ale ważne że działa teraz.

W każdym razie podoba mi się możliwość zmiany fontu w nowej wersji. Dzięki za waszą pracę :)

We live in a free world...
 
Link to comment
Share on other sites

Good job. Denerwują mnie jeszcze ładunki, które są już zniszczone w firmie, od której odbieram ładunek, albo co gorsze ładunek znajduje się tam gdzie nie powinien: http://zapodaj.net/975efc56a5fdd.png.html

To jest akurat utrapienie, ile to już razy biore ładunek który jest w 100% uszkodzony, albo leży w burym polu i czasem jak się da "pomoc drogową" to nam go odda ale i tak uszkodzonego. Są miasta gdzie to jest wręcz utrapieniem bo praktycznie każdy ładunek jest rozwalony, w ziemie wciśniety albo co najlepsze lata po mapie. A tak po za tym nie widać innych błędów i tak MP to świetna robota.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.