Jump to content

Zamykanie okienka z czatem na postoju


mikson

Recommended Posts

  • Wersja modyfikacji: 0.1.9

Używany kontroler: Klawiatura

Informacje o błędzie: Gdy otwieram czat na postoju, ale jednak rozmyśliłem się z wysłaniem mojej wiadomości, naciskam ESC, żeby zamknąć okienko czatu, ale wówczas oprócz zamknięcia czatu otwiera się menu i trzeba od nowa kliknąć "jazda" i czekać na załadowanie gry. Moim zdaniem po pojedynczym naciśnięciu ESC powinien się zamykać czat, a dopiero po kolejnym otwierać menu gry.

Jak odtworzyć błąd: Zatrzymać ciężarówkę, otworzyć czat, wpisać jakąkolwiek wiadomość, nacisnąć ESC (zrezygnować)

Screenshoty/filmy: Brak

  • Upvote 2

return 0;

 

Author of the JobSync project.

Link to comment
Share on other sites

MatriXeR

Grając na kierownicy masz kontrolę nad ciężarówką, klawiaturowcy, pisząc na czacie mają zablokowaną tą funkcje, więc za nim usunęli by całą wiadomość i kliknęli ten głupi klawisz ENTER (bez którego gó**o co byśmy zrobili :P ) zdąrzy spowodować wypadek ;)

EDIT:

Przypomniało mi się, że podczas jazdy, kiedy klikniemy ESC, wyskakuje komunikat, aby zatrzymać ciężarówkę :P

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.