Jump to content
  • 0

MultiPlayer


vesaymusic

Question

Cześć. Obawiam się o nowego MP z dnia dzisiejszego. Otóż gdy go pobieram, komputer wykrywa złośliwe oprogramowanie. Czy mam to zignorować i być spokojnym, czy może coś podejrzanego jest w paczce?

2) Zaczynam od dziś grę w multiplayer. Na jakiej zasadzie to działa? Widzę tylko innych graczy i robię automatyczne załadunki, czy po pewnym czasie mogę z kimś zrobić konwój i wybrać własny towar?

Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Działa to na takiej zasadzie, że zamiast pojazdów SI jeżdżą normalni ludzie. Konwoje to też nie problem, jak najbardziej możesz je zorganizować. Możesz wpisać na YouTube ets2 multiplayer coby zobaczyć jak to działa. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Niby virustotal cos wykrywa ale moje komputerowe antywirusy(a mam ich 3 ) nic wiec nie ma sie o co martwić.

Piotrek wiesz o tym że mając 3 antywirusy trzykrotnie spowalniasz komputer? :D

to działa na tej zasadzie że jeden antywirus widzi drugiego jako zagrożenie i będą się ze sobą gryzły. 

Polecałbym wybrać jednego konkretnego i robić po prostu co jakiś czas skan całego komputera.

Gdybyś się martwił masz płytki od np. Kasperskiego i Gdaty do skanowania komputera bez ingerowania w system. 

Gdybyś miał pytania służę pomocą. ;]

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Piotrek wiesz o tym że mając 3 antywirusy trzykrotnie spowalniasz komputer? :D

to działa na tej zasadzie że jeden antywirus widzi drugiego jako zagrożenie i będą się ze sobą gryzły.

Polecałbym wybrać jednego konkretnego i robić po prostu co jakiś czas skan całego komputera.

Gdybyś się martwił masz płytki od np. Kasperskiego i Gdaty do skanowania komputera bez ingerowania w system.

Gdybyś miał pytania służę pomocą. ;]

One nie chodzą cały czas(tylko 1) tylko wtedy gdy potrzebuje :). Mam takie, że się nie gryzą :)//sprawdzone.

76561198217029804.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.