Jump to content

Problem.


Recommended Posts

Nie mam obowiązku czytać całego Facebooka oraz wszystkich tematów na forum !

Pamiętaj, aby przeszukać forum przed założeniem nowego wątku. Należy również upewnić się, że zamieszczasz swój wątek we właściwym dziale. Jeżeli jego nie pasuje do żadnego z dostępnych  - umieść go w dziale ,,Generalne dyskusje”. Jeśli widzisz wątek lub post, który łamie regulamin należy go zgłosić. W niektórych działach wątki i posty muszą przestrzegać ustalonego formatu. W przeciwnym razie zostaną one usunięte, a ich autor otrzyma ostrzeżenie.

Administratorzy mogą Cię ukarać jeśli uznają, że jest to konieczne.

Regulamin może ulec zmianom w dowolnym momencie. Korzystanie z forum jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu i zobowiązaniem się do jego przestrzegania.

 

 

z regulaminu jasno wynika że masz taki obowiązek :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Regulaminu też nie masz obowiązku czytać, ale jak złamiesz jakiś punkt to nikt nie będzie brał tego pod uwagę. Poza tym nikt nie każe Ci czytać całego facebooka, wystarczy, że spojrzysz na ramkę po prawej stronie. Tam zazwyczaj znajdują się najświeższe informacja odnośnie wszelkich prac na serwerach itp. Poza tym na samej górze masz zakładkę Status, dzięki której będziesz mógł sprawdzić czy serwery działają. 

Link to comment
Share on other sites

Regulaminu też nie masz obowiązku czytać, ale jak złamiesz jakiś punkt to nikt nie będzie brał tego pod uwagę. Poza tym nikt nie każe Ci czytać całego facebooka, wystarczy, że spojrzysz na ramkę po prawej stronie. Tam zazwyczaj znajdują się najświeższe informacja odnośnie wszelkich prac na serwerach itp. Poza tym na samej górze masz zakładkę Status, dzięki której będziesz mógł sprawdzić czy serwery działają. 

Właśnie pokazywało że wszystkie są online a nie mogę wbić na żaden mimo że tam byli gracze -_-

 

I nie wspominałem nic o regulaminie bo regulamin zawsze czytam.

Link to comment
Share on other sites

Według mnie powinna być jasna i klarowna informacja w przypadku kiedy serwer nie odpowiada. Zamiast informacji, że "Nie można zweryfikować gry, proszę spróbować później" powinna być informacja mówiąca jasno, że serwery są wyłączone, są z nimi problemy lub są problemy z połączeniem z serwerem weryfikującym oczywiście w języku angielskim.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Według mnie powinna być jasna i klarowna informacja w przypadku kiedy serwer nie odpowiada. Zamiast informacji, że "Nie można zweryfikować gry, proszę spróbować później" powinna być informacja mówiąca jasno, że serwery są wyłączone, są z nimi problemy lub są problemy z połączeniem z serwerem weryfikującym oczywiście w języku angielskim.

I tak by się znalazły osoby cytujące komunikat i pytające o co chodzi.

Link to comment
Share on other sites

Gdyby było jasno napisane, że serwery są wyłączone lub, że coś jest z nimi robione to bym się nie pytał.

Ludzie przecież w dużej mierze od tego jest właśnie forum... A w szczególności dział pomoc jeśli czegos nie wiesz albo masz wątpliwości to piszesz na forum i nikt nie powinien cię za to krytykować.

Dział pomoc - pomaganie innym w rozwiązywaniu ich problemów/watpliwosci....Proste :)

 478f0e_f32e454088154e4183bcc86299f7e92a.

Link to comment
Share on other sites

Ludzie przecież w dużej mierze od tego jest właśnie forum... A w szczególności dział pomoc jeśli czegos nie wiesz albo masz wątpliwości to piszesz na forum i nikt nie powinien cię za to krytykować.

Dział pomoc - pomaganie innym w rozwiązywaniu ich problemów/watpliwosci....Proste :)

Ale jeśli jest już temat odnośnie tego samego problemu to nie ma potrzeby zakładać nowego tematu, poświęcić chwilę i sprawdzić najpierw główną stronę, facebook'a i na forum, a tak niepotrzebnie zaśmiecane jest forum. :)

Link to comment
Share on other sites

Informacje na stronie głównej to nowość, gdyż dzisiaj pierwszy raz miałem okazję czytać ów wiadomość, która bagatele powielała się z tą na Facebook'u. Swoją drogą forma wyświetlania informacji na stronie głównej według mnie jest bardzo niekorzystna. Aby przeczytać całą wiadomość trzeba poświęcić troszeczkę czasu zanim cały tekst przewinie się na ekranie.

Nie zmienia to faktu, że gdy są problemy z Forum lub serwerami dobrze jest odwiedzić Facebook'a, gdyż nie wszystkie informacje są publikowane na Forum (a czasami są tylko w angielskim dziale, który nie zawsze przez wszystkich jest odwiedzany).

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.