Jump to content

Co i jak z tym regulaminem dla firm na ETS2 ??


Recommended Posts

Jezeli chcecie reklamowac wlasna spedycje oraz pozyskiwac kierowcow dzieki naszym forum, musicie rowniez cos zaoferowac nam - swoja aktywnosc. Jezeli nie chcecie byc aktywni, to nie dostaniecie szansy reklamowania wlasnej spedycji. Jezeli chcecie byc aktywni, no to dostaniecie nagrode w formie reklamy wlasnej spedycji na naszym forum.

 

Jezeli nie zgadzacie sie z tymi zasadami, prosze o napisanie wiadomosci do DFS_TV (Community Manager) oraz o przekonanie go ze jest to zly pomysl. Jak na razie widze jedynie placz osob ktore nie spelniaja wymogow. 

Link to comment
Share on other sites

Nie sa olewane ;). mwl4 jak i ja, codziennie czytami bledy oraz sugestie, tylko nie mamy czasu na akceptowanie/odrzucanie... To wlasnie dzieki tym ludziom wiemy o bugach, i dlatego dodajemy nowosci.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kurcze a miałem zakładać v-ske. Ale teraz nie mam na to szans ponieważ mimo iż czytam codziennie forum praktycznie 90% nowych postów to na forum umiescilem ich zaledwie kilka (w myśl zasady jak nic mój post nie wniesie do tematu to go nie pisze) . I wychodzi na to że mimo iż miałbym stronę firmy, pewnie forum firmowe i ładny opis na tym forum a i nawet pracowników 5 bym "skombinowal" to firma zostanie usunięta z braku wymaganych postów . Natomiast jeśli chciałbym szybko nabić posty pewnie sypnelaby się jakaś kara za spamowanie. Więc już na starcie wiem że mimo dobrych i poważnych intencji najlepiej dać sobie spokój :( :( smutne.

 478f0e_f32e454088154e4183bcc86299f7e92a.

Link to comment
Share on other sites

Nie odstraszamy, a wprowadzamy selekcję. Chcemy, żeby w dziale z firmami znalazły się naprawdę porządne spedycje. Jeśli komuś rzeczywiście zależy na stworzeniu porządnej spedycji to nawet nie przejmie się tymi wymaganiami tylko na spokojnie wszystko wypełni. A jeśli ktoś już sobie odpuszcza po zobaczeniu wymagań to niech nie myśli o VS'ce, bo późniejsze prowadzenie firmy jest trudniejsze niż może się komuś wydawać. Póki co porządnych firm, które poleciłbym graczom wymieniłbym może z 10. 

 

 

Chcesz się reklamować na FB lub innych źródłach? Proszę bardzo. Nie zapomnij po miesiącu wspomnieć jak rozwija się Twoja firma i jaki jest nabór. Z pewnością będzie bardzo wysoki :)

  • Upvote 3
 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

Z całym szacunkiem nie wiem po co wyjechałeś z tym fb ale w sumie masz rację nie pozostaje nic innego jak spelnic wymagania...... A postępy w rekrutacji również zależą od zalozyciela spedycji bo może ktoś zakłada firmę odrazu z zamysłem żeby mieć w niej np. 10 osób i wcale nie jest powiedziane że ta firma będzie gorsza od 30 osobowej ekipy.

 478f0e_f32e454088154e4183bcc86299f7e92a.

Link to comment
Share on other sites

Taka Informacja aby do Administracji bo nie wiem czy wiecie ale VS wprowadzają porządek na Serwerze gdyż każda VS dba o reputację i tępi złych kierowców. Więc zwiększając wymogi dla firemek zwiększacie sobie pracę, im więcej firm nawet śmieciowych, niedzielnych tym większy ład. Wystarczy że będziecie wyrzucać posty w których nikt nie piszę i tyle tematu. Sam posiadam VS i post w dziale firm traktuję tylko jako reklamówkę, którą mam w paru miejscach. Największa reklama VS i tak jest na serwerze kiedy gracze widzą Firmę na drodze. Nieważne czy Administracja będzie chciała czy nie takie firemki istnieć będą, Posiadam w VS około 40 osób i tylko kilku przyszło z Forum większość to z gry i FB.

  • Upvote 1

820e41489f685989gen.png12645094_536094586558375_328596795343939

Link to comment
Share on other sites

Odezwał się naczelny spamer tego forum. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości co do nowego regulaminu to chętnie ich wysłucham, jeśli nie to temat będzie zamknięty.

Mam takie samo prawo do wyrazania swoich opinii jak kazdy, a to ze pisze w wiekszej ilosci tematow niz przecietny kowalski to juz nie twoja sprawa. Jak moge pomoc albo cos wniesc to pisze.

Poza tym zaczynass na mnie naskakiwac po tym jak zle zrozumiales skror opier i teraz sie fochnales na mnie z przytupem...

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem Cię kolego. Powiedziałbym coś dosadnie ale moja funkcja na to nie pozwala. Jak masz jakiś problem to zapraszam na TS. 

 

@konriixko: takie "firemki" mogą istnieć. Nikt im tego nie zabroni. Ale ich reklamy na tym forum już nie. Powtórzę raz jeszcze - chcemy żeby zostały się same porządne spedycje. 

 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem Cię kolego. Powiedziałbym coś dosadnie ale moja funkcja na to nie pozwala. Jak masz jakiś problem to zapraszam na TS.

A ja ciebie nie rozumiem. Zostales moderatorem i teraz normalnie szarzujesz jakby bycie szefem jednej z lepszych spedycji to za malo.

Przyklady ze cos do mnie masz i to oddawna

Notoryczny vs ja

Prowokowal mnie a z racji tego ze jestem ulomny to nie moglem sie powstrzymac. Za wszystko bylem obwiniany ja, dopiero mila suporterka zwalczyla moje zapedy i konflikt sie skonczyl. Brak jakiejkolwiek reakcji z twojej strony (a jesli juz to te ja cos...)

Codzienne pisanie postow w celu pomocy komus, wyrazenie wlasnego zdania itp.

Nikt procz ciebie mi ni jeczy ze spamuje, no moze co jakis czas ktos powie ze za duzo, co jest prawda wiec sie hamuje. I przy okazji swoje opinie przekazuje kulturalnie (chyba nie trzeba przytaczac twojego postu z dzialu na kogo bedziecie glosowac. Tak walnales bez hamulcow ze willy musial cie OPIERNICZYC, a nie opierd***c jak zes to tez bez cenzuey opisal).

Oczywiscie twoja reakcja? Spamer zablokowac go na stos z nim etc.

A ts to jesli ci zalezy to po 15. Moze konflikt sie za konczy bo strasznie nie cierpie sie z kim klocic.

Tyle z mojej strony, jesli nadal masz zastrzezenia to pokaz ze "jestes tym lepszym" i na pw zapraszam.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Żadnego konfliktu tutaj nie widzę, po prostu Cię nie rozumiem. Tyle razy pisałem żebyś się odwalił ode mnie a do Ciebie nic nie dociera. Mów do słupa - słup jak dupa. Nie interesuje mnie Twój konflikt z Notorycznym. Nie będę poświęcać uwagi każdemu użytkownikowi z osobna.

 

Pisanie "pomocnych postów" nie kończy się trzema ostrzeżeniami (z czego 2 nie są ode mnie). Jeśli masz jakieś zastrzeżenia co do mojej pracy to zgłoś to do Community Managera. To, że mam funkcję moderatora nie oznacza, że jestem kimś ważniejszym. Mam niewiele więcej praw od Was. Cieszcie się, że to nie MPC Forum, bo tam żadnych praw byście nie mieli. Tam Global Moderator ma tyle do powiedzenia co zwykły użytkownik.

 

Następne wiadomości niezwiązane z tematem będą ukrywane lub karane ostrzeżeniami. 

 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

A ty zamiast rozwiazac spor to wykorzystujesz swoja moc i grozisz ostrzezeniami bo nie chcesz by ktos mowil jak jest?

Poza tym ja mam sie od ciebie odczepic? A kto przepraszam PIERWSZY zaprowokowal dyskusje piszac ze jestem naczelnym spamerem?

No i ldlaczego powiedziales d*pa? Slowo moze samo w sobie nie jest przeklenstwem ale na to forum wchodza tez dzieci, a moim zdaniem ty jako osoba wyzszej rangi powinienes swiecic przykladem.

I oczywiscie zaproponowalem zeby przejsc na pw by nie rovic spamu a ty robisz?

A daj mi to ostrzezenie, co mi po tym. Ty bedziesz uwazal ze dobrze zrobiles i bedziesz mial spokoj, a ja bede cierpial poraz kolejny ze zostalem zniszczony przez system. Ale mam choxiaz satysfakcje z jednego. Moja argumentacja przewyzszyla rwoja skoro nic poza ostrzezeniem ci nie zostalo.

Pozdro :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

A wracając do tematu co Ci przeszkadza reklama słabej firemki na tym forum? Jeżeli chcesz stworzyć miejsce dla starych, rozwiniętych firm to po prostu twórzcie poddzial w dziale z firmami i będzie ok, tam się znajdzie czołówka z dużymi wymogami (przez administracje) i takie firmy powinniście sami reklamować podsumowując nowe niech walczą same a stare dostają wyróżnienie. Bo w ten sposób blokujecie potencjał w coś co wam pomaga w Mp głównym założeniem jest wspólna gra, gra w gronie którym chcesz i ktore lubisz są tu też ludzie po 30 którzy gdzies maja te wasze zasady i grają dla relaksu i nikomu z nich nie chce się spełniać waszych chorych wymagań bo po prostu tak. Chcą znaleść swoje miejsce. Im więcej Vs tym fajniej na drogach. Tworzyćie zaporę niszcząc ideologię multiplayera. Ostatnim słowem mówię że tempie ten pomysł niczym zaraze wpelzajaca w zdrowy umysł.

Ps. Droga administracjo chcecie coś wzamian reklamy? Otrzymujecie wzamian porządek, naprawdę aby zwiększycie sobie spam na forum albo bezwartościowe posty tudzież głupie wypowiedzi.

  • Upvote 1

820e41489f685989gen.png12645094_536094586558375_328596795343939

Link to comment
Share on other sites

A wracając do tematu co Ci przeszkadza reklama słabej firemki na tym forum? Jeżeli chcesz stworzyć miejsce dla starych, rozwiniętych firm to po prostu twórzcie poddzial w dziale z firmami i będzie ok, tam się znajdzie czołówka z dużymi wymogami (przez administracje) i takie firmy powinniście sami reklamować podsumowując nowe niech walczą same a stare dostają wyróżnienie. Bo w ten sposób blokujecie potencjał w coś co wam pomaga w Mp głównym założeniem jest wspólna gra, gra w gronie którym chcesz i ktore lubisz są tu też ludzie po 30 którzy gdzies maja te wasze zasady i grają dla relaksu i nikomu z nich nie chce się spełniać waszych chorych wymagań bo po prostu tak. Chcą znaleść swoje miejsce. Im więcej Vs tym fajniej na drogach. Tworzyćie zaporę niszcząc ideologię multiplayera. Ostatnim słowem mówię że tempie ten pomysł niczym zaraze wpelzajaca w zdrowy umysł.

Ps. Droga administracjo chcecie coś wzamian reklamy? Otrzymujecie wzamian porządek, naprawdę aby zwiększycie sobie spam na forum albo bezwartościowe posty tudzież głupie wypowiedzi.

lubisz swoj post :) fajnie...

76561198211226640.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.