Jump to content

Ulubione seriale


Recommended Posts

Przepraszam, pomyliłem się oczywiście chodziło mi o kanały, ale jeżeli lubię kanały to znaczy, że lubię także wszystkie seriale tam załączane.

Chyba nie może być nic gorszego niż 2 z Religii na półrocze. xD

 

 

 

 

 

 

Tu też jestem:

 

 

 

 

 

osu!

 

 

 

 

 

Steam

 

 

 

 

 

MyAnimeList

 

Link to comment
Share on other sites

  1. The Walking Dead,

Gra o tron,

Breaking Bad,

Dr. House, 

Wkręceni 1(dawno obejrzany :P), Wkręceni 2 (Niewiem czy Wkręceni to seriale, ale dobre filmy :D) PS Nie odkopuje starych tematów jak Szafar, ale że natknąłem się na takowy, to postanowiłem się troche podzielić tym co oglądam  B)  XD  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Seria CSI, Białe kołnierzyki, Mentalista.

Jest, a właśviwie był, serial, który może niektórym wydać się mało męski ale to kwestia duszy i wrażliwości. Sądze że raczej damska część będzie wiedziała o co chodzi ;) Mi ten serial bardzo się podoba. W Polsce emitowane tylko 2 sezony z 8. Wspaniały, idealnie dopasowany soundtrack, wzruszająca fabuła i wciągające perypetie bohaterów. Mowa oczywiście o "One Tree Hill"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Seria CSI, Białe kołnierzyki, Mentalista.

Jest, a właśviwie był, serial, który może niektórym wydać się mało męski ale to kwestia duszy i wrażliwości. Sądze że raczej damska część będzie wiedziała o co chodzi ;) Mi ten serial bardzo się podoba. W Polsce emitowane tylko 2 sezony z 8. Wspaniały, idealnie dopasowany soundtrack, wzruszająca fabuła i wciągające perypetie bohaterów. Mowa oczywiście o "One Tree Hill"

 

To ktoś jeszcze ogląda "OTH" poza mną ? Tam zaraz mało męski nie przesadzaj . :D Też bardzo lubię ten serial,chociaż sezony 5 -9 wolę dużo bardziej niż początkowe .

Link to comment
Share on other sites

The Walking Dead

Top Gear

BRAINIAC

Prawda czy Fałsz

Syberyjska Ruletka (z mojej branży :))

 

Wataha

Krew z Krwi

 

No i na pewno coś mi się jeszcze przypomni :D

Obrazek łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

Może i tak ale nie musiałeś mi go usuwać :(. // apostou!

Wexu bardzo serdecznie przeprasza. // Bandero :D 

Pozdro dla Bandero !! :D:D // apostou!

Również Bardzo serdecznie Pozdrawiam! ^.^ // Bandero

76561198125862147.png

Link to comment
Share on other sites

Obecnie oglądam/mam do nadrobienia: Masters of Sex, Humans, Mr. Robot, The Astronaut Wives Club

Przymierzam siędo rozpoczęcia: The Jinx, The X-Files, Deutschland 83, Fear The Walking Dead

Czekam na: You're the Worst, The Big Bang Theory, Brooklyn Nine-Nine, The Leftovers, iZombie, The Walking Dead, The Knick, Shameless (US).

Smooth shiftin brothers

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.