Jump to content

OFF-TOP! - Wyżal się! (płacz temat)


StepchenPL

Recommended Posts

Temat był dość popularny na starym forum, więc czemu by nie kontynuować go tutaj ;)

 

Skorzystam i przy okazji się zapytam:

Nie uważacie że coś siadło w optymalizacji od ostatniego patcha? Wcześniej przy 20 graczach mój komp jeszcze dawał rade, a teraz odczuwam spadki FPSów.

09f6a008f5b6e894gen.png

                               I5 4440 3.30Ghz ○ MSI GTX 760 2GB ○ Kingstone 4GB 1600mhz ○ HDD 1TB

Link to comment
Share on other sites

U mnie jest na odwrót, po aktualizacji gra działa płynniej. Wcześniej przy 20 graczach w euro porcie gra zamieniała się w pokaz slajdów a chwile później wywalało mnie z gry. Teraz przy zapchanym dojeździe do portu gdzie jest multum graczy, płynność gry znacząco spada ale da się przejechać.

Link to comment
Share on other sites

Czekamy na poprawki - mam nadzieje, że szybko to nadejdzie. :) Jedziesz z towarem, już wjeżdżasz do miasta, przejechałeś pół mapy, a tu crash...

Wyrob sobie nawyk zapisywania gry na co drugiej stacji benzynowej albo na parkingach. Pomaga tez jak cie uderzy trol.

In-game nick: GeekPolak

 

Youtube Channel - Map editor tutorials for American Truck Simulator and more.  

Twitch Channel - Streaming trucking and other games.

Twitter - Updates when I go live.

4jpe7n.jpg2e3nwv7.jpg

 

Amerykanin polskiego pochodzenia, pozdrawiam wszystkich Polakow. Jesli ktos tu jest z Tychow, Slask, to daj mi znac.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zapisywać się można podczas jazdy na dwa sposoby:

 

(1) Nowy, który został wprowadzony w wersji 1.14: Szybki zapis, który dostępny jest pod dowolnym przyciskiem (do ustawienia w ustawieniach klawiatury).

 

(2) Mniej bezpieczny (ze względu na niemożliwość kierowania w czasie jazdy) i niedostępny dla wszystkich gdyż wymaga włączenia konsoli '~' oraz wpisaniu komendy 'save'.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Hmm... czas pomarudzić. Fajny ten mod na zimę, ale wszystko zrobiło się takie szare wyblakłe włącznie z ciężarówką. No i fizyka została ta sama :/

09f6a008f5b6e894gen.png

                               I5 4440 3.30Ghz ○ MSI GTX 760 2GB ○ Kingstone 4GB 1600mhz ○ HDD 1TB

Link to comment
Share on other sites

Aj no wiem o tym, ale wcześniej była mowa o tym że będzie fizyka nowa. No nic trzeba się przyzwyczaić, fizyka mi tak nie przeszkadza co wyblakły lakier na ciężarówce :P Esteta ze mnie.

09f6a008f5b6e894gen.png

                               I5 4440 3.30Ghz ○ MSI GTX 760 2GB ○ Kingstone 4GB 1600mhz ○ HDD 1TB

Link to comment
Share on other sites

Nie chcę pisać żeby nie robić tej osobie kłopotów czy coś. Ale z tego co widzę post ten jest widoczny na forum. Nie patrzcie tak na te moje posty, temat w końcu po to jest żeby sobie po marudzić ;)

09f6a008f5b6e894gen.png

                               I5 4440 3.30Ghz ○ MSI GTX 760 2GB ○ Kingstone 4GB 1600mhz ○ HDD 1TB

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.