Jump to content

Sunucularda Admin Eksikliği

Umut K.

Sunucularda Admin Eksikliği   

16 members have voted

1. 1. Sizcede Sunucularda Admin Eksikliği Varmı?

• Evet, Çok Eksik
      11
    • Hayır, Yeterli Durumda.
      5

Recommended Posts

Yetkili eksik değil  fazlası ile var toplama kampı gibi bolca alım yapıldı fakat çalışma yok  yetkililerin bazılar sadece kırmızı şahane isim için başvurmuş olmalı ki sadece girip d/c atıp çıkıyor 😄 bu yüzden boşver uğraşma bu konu ile bir sonuca varamazsın  

• Upvote 2
  • Haha 1

Merhaba, güzel bir konuya değinmişsiniz.

Kontenjan olarak eksiklik görmüyorum fakat özellikle günün belirli vakitlerinde oyun içi devriye ve kontrollerde eksiklik gözlemlediğimi söyleyebilirim. Oyun içi moderasyon eksikliğinin TruckersMP rapor sistemine birer birer yüklenen raporlarla durumu daha karmaşık bir hale soktuğu açıktır. Bu tür gözlemlerin ve geri dönütlerin yakında TruckersMP görev ve eylemlerine etkisi olacağını düşünüyorum.

• Thanks 1
  • Upvote 2

“Be careful who you trust, Sergeant. People you know can hurt you the most.”

Bana göre bu oyundaki oyun moderatörünün eksikliğinden değil, belirli zamanlarda çok daha fazla olan oyuncu sayısından kaynaklanıyor. Sonuç olarak onların yok olduğu hissine kapılıyorsunuz.

Best regards
_Thyagoof - Media Team TruckersMPChief Operating Officer at ALLIANCE Virtual

• 4 months later...

Yetkili ekibinin bir çoğu yabancı olduğu için zamanlarımız uyuşmuyor biz denk gelemiyoruz, gece saatlerinde girerseniz 2-3 admini görebilirsiniz. Yetkili sayısı az değil fakat evet dendiği gibi bazıları kırmızı isim için başvuruyor.

Social Contact

Riva™ Transport @ Founder
TruckersMP | Steam | My VTC
Discord: İlhansnc