Jump to content

Umut K.

Driver
 TruckersMP Profile
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

About Umut K.

 • Birthday 03/01/2005

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Türkiye / İstanbul
 • Preferred Trucks
  Iveco
 • EU Garage Location
  Turkey: Istanbul
 • Known languages
  İngilizce,Türkçe

TruckersMP Information

External Websites

Recent Profile Visitors

3034 profile views

Umut K.'s Achievements

Newbie

Newbie (1/13)

 • Dedicated
 • One Month Later
 • First Post

Recent Badges

2

Reputation

 1. Suggestion Name: Giving Skoda to Players with Certain Hours Recommendation Description: I think Skoda Vehicles should not be given to every player. For example, it can be given to players with a minimum of 100 hours or to players with a minimum of 400 hours. Any Sample Image: ** Why Add? ; Troll players in the game use Skodas in many different ways, driving fast and causing accidents, using the vehicle as a rally car and playing an important role in irregular traffic.
 2. Öneri Adı: Calais Hizmet Çıkış Yoğunluğu ve Çözüm Önerisi Öneri Açıklama: Calais Servis Çıkışı Aşırı Kalabalık, Özellikle Akşam Saatlerinde Calais Dayanılmaz. Bunun İçin Bir Önerim Var, Mümkün Olduğunca Kısa Tutmaya Çalışacağım. Benim önerim Calais Servisinin yollarının Servis ile birleştirilmesi olacaktır. Bu sayede onun oyuncusu bir yola girmeye çalışmayacaktır. Yoğunluk çok yüksek olmayacak. Herkese 3 yola dağıtılacak. Detaylı fotoğrafı aşağıya ekledim. İnceleyip olumlu veya olumsuz görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Bu konu hakkında bilgi almayız varsa onları da belirtebilirsiniz.. Herhangi bir örnek resim: Neden Eklenmeli : ücretlendirmeyi en aza indirecek bir çözüm bulmak için bunu yapmalıyız.
 3. Calais Servis Çıkışı Aşırı Kalabalık Oluyor Özellikle Akşam Saatleri Calais Hiç Çekilmez Oluyor Buna Bir Önerim Var, Olabildiğince Kısa Tutmaya Çalışacağım Konumu. Önerim, Calais Servisinin Etrafındaki Yolları Servis İle Birleştirmek Olacaktır Böylece Her Oyuncu Bir Yola Girmeye Çalışmayacak Yoğunluk Fazla Olmayacaktır Herkes 3 Yola Dağılacaktır.. Detaylı Fotoğrafını Alttaki Ekte Belirttim İnceleyip Olumlu Veya Olumsuz Görüşlerinizi Paylaşabilirsiniz, Sizinde Bu Konu Hakkında Düşünceleriniz Varsa Belirtebilirsiniz..
 4. Bu Öneriye Katılmıyorum Çünkü Sabit Tagda Kalmak Bazen Sıkıcı Gelebilir Ve Değiştirmek İsteyebiliriz Bunuda TruckersMP Sitesinde Değiştirmek için Onay Almak Bi Hayli Vakit Alabilir..
 5. Sizcede Sunucularda Admin Eksikliği Varmı?
 6. Size Katılıyorum, Çok Doğru Bir Karar Olacağını Düşünüyorum..
 7. Güvenli Sürüş İçin En Önemli Kurallar; 1- Yola Bağlanırken Uzaktan Hızlı Gelen Aracın Önüne Atlamayın 2-Her Zaman Sinyalinizi Kullanın (ücretli değil.) 3-Önünüzdeki Araçla Takip Mesafesi Bırakın. 4-Fren Yaparken Ani Durmak Yerine Kademeli Fren Yapın 5-Sollama Yapmadan Önce Karşıdan Kimsenin Gelmediğinden Emin Olmalısınız. 6-Duraklamada/Ani Durmalarda Dörtlü Flaşörlerinizi Yakmanız Arkanızdakinin Sizi Farketmesini Sağlayacak Ve Arkanızda Herhangi Bir Kazaya Sebebiyet Vermemiş Olacaksınız.. Güvenli Sürüşler..
 8. Aracın Ne Kadar Limiti Varsa O Kadar Basıyorum Xdd
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.