Jump to content

Jaka kierownica pod ETS2/ATS


HanibaII243

Recommended Posts

Witam mam zamiar kupić kierownice i aktualnie zastanawiam się nad Logitechem G920 jeżdze na automacie wiec shifter mi nie potrzebny ale słyszałem że jedna z tych nowszych czyt G29 pod Psa / G920 pod Xboxa ( obie są też na PC ) jest gorsza w tych grach i chciałbym wiedzieć dlaczego aktualnie mam nie daleko siebie oferte za 850 zł za G920 w bardzo dobrym stanie z możliwością przetestowania wiec nie brałbym produktu w ciemno

Link to comment
Share on other sites

Zanim powiem te słowa, chciałbym prosić o wyrozumiałość, ponieważ nie znam języka polskiego i użyłem programu do tłumaczenia. Dziękuję za zrozumienie.
Oczywiście! Rozumiem Twoje wątpliwości i chęć uzyskania informacji przed zakupem kierownicy Logitech G920.

W ogólności Logitech G920 i G29 są bardzo popularnymi kierownicami do gier samochodowych, a różnice między nimi są niewielkie. Główna różnica polega na tym, że G920 jest przeznaczony głównie dla konsoli Xbox, podczas gdy G29 jest dedykowany konsolom PlayStation i komputerom PC. Technicznie są bardzo podobne i oferują podobne funkcje.

Jednak na rynku istnieje pewne przekonanie, że Logitech G29 (wersja dla konsoli PlayStation) jest nieco lepiej zoptymalizowany dla niektórych gier na PC niż G920 (wersja dla konsoli Xbox). Może to być wynikiem różnic w zastosowanym firmware lub sterownikach.

Warto jednak podkreślić, że większość gier obsługuje obie wersje tych kierownic i różnice w działaniu mogą być niezauważalne lub niewielkie. Wybór między G920 a G29 może więc zależeć od twojej preferowanej platformy i osobistych preferencji.

Co do oferty za 850 złotych za używanego G920 w bardzo dobrym stanie z możliwością przetestowania - to brzmi jak dobrze zaproponowana oferta. Możliwość przetestowania kierownicy przed zakupem pozwoli Ci upewnić się, że działa ona poprawnie i spełnia Twoje oczekiwania.

Jeśli jednak masz wątpliwości co do wyboru między G920 a G29, polecam zasięgnąć opinii użytkowników na forach tematycznych lub przeczytać recenzje online, aby dowiedzieć się, jakie są ich doświadczenia z konkretnymi grami na obu tych modelach. To może pomóc w podjęciu bardziej świadomej decyzji. Pamiętaj, że najważniejsze jest, aby wybrać kierownicę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i preferencjom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@HanibaII243 Jeżeli to nadal aktualne zapytanie:

 

Dzisiaj w sklepie internetowym jednej z popularnych w Polsce sieci z żółto-czarnym logo jest wyprzedaż i można nabyć nową kierownicę Thrustmaster T248 za 499 zł. Gdybym nie posiadał kierownicy z dużym prawdopodobieństwem kupiłbym ją. Biorąc pod uwagę sporo opinii to koła tej firmy sprawują się lepiej niż Logitecha.

 

Osobiście korzystam z G29 od wydania Beyond the Baltic Sea czyli od końcówki 2018 roku i nie miałem z nią żadnych problemów, nie ma luzów, działa jak należy. Mogę podkreślić, że używam jej tylko do do ATS i ETS 2, bez gier wyścigowych.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Witam,

 

W związku z tym, że wątek był nieaktywny przez ponad miesiąc zamykam go i przenoszę do Archiwum.

W razie pytań zapraszam do kontaktu.

 

 

Z poważaniem

JJay

TruckersMP Support & Language Forum Moderator

 

// Zamykam i przenoszę do Archiwum

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • JJay locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.