Jump to content
  • 0

Sziasztok!


FRobi2007

Question

Olyan kérdésem lenne, hogy le szeretném frissíteni a régi indító programot, de már úgye a régi le van töltve és nem tudom, hogy ha letöltöm megint az indítót a weboldalról és újra telepítem hogy az adataim el fognak e veszni vagy sem. Itt arra gondolok hogy van egy világ kimondottan csak az MP-nek az ETS2-ben és hogy az el fog e tűnni ha újratelepítem? Segítséget előre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Üdv FRobi2007,

 

Amennyiben a TruckersMP Launcherre gondolsz:

 

spacer.png

 

Akkor ebben az esetben nyugodtan telepítheted az új launchert, ugyanis az a Euro Truck Simulator 2-vel nincs összefüggésben, a profiljaid nem fognak törlődni. Amennyiben másra gondolsz, kérlek küldj róla képet.

 

Üdvözlettel,

LogRol

TruckersMP Report Moderator

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Szia,

 

Az ETS2-s adataid, beleértve a profilokat és a mentéseket, nem fognak elveszni. Ne felejtsd, hogy az új indító teljesen másmilyen, mint amilyen a régi volt. Az új indító telepítésével és használatával kapcsolatban itt találsz magyar nyelvű útmutatót: Telepítés és az indító

 

Az indító elérhető magyar nyelven is 🙂

 

Üdv: Ivonole

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Sziasztok @FRobi2007,

 

 

Mivel 1 héten keresztül nem válaszolt senki erre a posztra, ezért lezárom azt.

Ha bármi problémád lenne, akkor nyugodtan írj egy új posztot, vagy nyiss egy ticketet a weboldalunkon!

 

 

Minden jót,

Caramba2412

TruckersMP Support Team Leader

 

// Locked and moved to Nem megoldott - Hungarian Discussion.

Greetings,
Caramba2412   

TruckersMP Support Team Leader                                                                                                                                  

 

                                                                                                                        

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.