Jump to content

Yeni TruckersMP Dorseleri


Next7

Recommended Posts

  • Translation Manager

new-truckersmp-trailers.1680731725.png

Selamlar tırcılar!

Kullanıcıların sık sık dile getirdiği bir konu olan ve özellikle kamyonlarını özelleştirmek için kullanabilecekleri aksesuarlar şeklinde olan içeriklerin TruckersMP’ye eklenmesini sevdiklerini sıklıkla duyuyoruz. Bu nedenle, Add-On takımı, Euro Truck Simulator 2 oyunu için yeni bir dorse aksesuarları seti ve Master Trucker Patronlar için de özel bir TruckersMP kargosunu mümkün kılmak için yoğun bir şekilde çalıştı.

Yıllar boyunca, sürüş deneyiminizi iyileştirmek ve artırmak için benzersiz içerikler eklemeye devam ettik. 2022 yılında birçok oyuncu, büyük ilgi gören Operation HQ etkinliğimize katıldılar. Oyuncuların keyif aldığı unsurlardan biri de bir profil başarısı kilidini açabilme şansıydı. Bu nedenle, kazanılabilecek yeni bir başarı olduğunu duyurmaktan heyecan duyuyoruz!

 


 

Yeni Eklentiler

 

TruckersMP Tenteli Dorse Aksesuarı

Bu tüm oyuncular tarafından kullanılabilir yepyeni dorse aksesuarı, sahip olduğunuz SCS dorselerine, aynı ışıkları taktığınız şekilde dorseye takılabilen bir aksesuardır. Lütfen aydınlatmalı versiyonun yalnızca Master Trucker Patronları tarafından kullanılabilir olduğunu unutmayın.

0vfdPii.png

 

 

Aydınlatmalı ve Aydınlatmasız TruckersMP 3D Logo Kargo

 

Kendi SCS dorselerinizde, kendi TruckersMP 3D Logo Kargonuzu taşıyın. Bu kargo sadece Master Trucker Patronlarımıza özeldir. Lütfen hem aydınlatmalı hem de aydınlatmasız versiyonların mevcut olduğunu unutmayın.

GOXnh1i.png

 


 

Ödüller

 

Ayrıca bonus olarak, Master Trucker Patronları 3D Logo Kargo’yla herhangi bir şehre veya şehirden en az bir teslimat yaptıklarında profilleri için özel bir başarım elde edebilecekler!

FH2lB0g.png

Bu yeni eklentiler için bizim kadar heyecanlı olduğunuzu umuyoruz!

 


 

Henüz Patron değil misiniz? Asla geç değil!!
Buradan Patron olun ve TruckersMP’nin çalışmasını ve yeni özellikler geliştirmesini destekleyin. Destekleriniz için teşekkür ederiz, Discord’da özel kanallara erişim ve oyundaki Patron özel içeriklerine erişme imkanı elde edeceksiniz.

Patreon hesabınızı TruckersMP hesabınıza bağlamayı unutmayın. Nasıl yapılacağından emin değilseniz, buraya tıklayarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Yeni dorse aksesuarlarımız ve kargomuzla yollarda keyifli bir yolculuk dileriz. Herhangi bir fikir veya öneriniz varsa, feedback sistemimiz aracılığıyla Community Manager’larımız ile iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

Keyifli yolculuklar!

 

TruckersMP takımı

 

 

  • Like 4
  • Upvote 1
  • Awesome! 1
Link to comment
Share on other sites

Tenteli Dorse aksesuarını oyun içerisinde ilk gördüğümde böyle bir şey var mıydı yoksa yeni mi geldi diye duraksamıştım. Sonrasında öğrendim ki bu yeni bir eklentiymiş. Fakat sadece Master Trucker Patronları'nın erişebildiği 3D logolu Kargo daha da hoşuma gitti. Bu güzel haber ve bilgilendirici açıklama için teşekkürler @Next7 😇

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Buna ek olarak, geçmişteki Operation HQ etkinliğinde olduğu gibi https://betwinnergiris.com.tr/ adresinden başarıların kilidini açma özelliği de oyuncular arasında popüler olabilir. Oyuncuların sürüş deneyimlerini daha da geliştirmelerine yardımcı olacak yeni başarıları öğrenmek de heyecan verici olacaktır. TruckersMP'nin sürekli olarak oyuncu geri bildirimlerini alarak ve oyun deneyimini geliştirmek için çalışarak başarılı olmaya devam etmesi harika. Bu tür yenilikler oyuncu topluluğunu etkileşime girmeye ve oyunu daha eğlenceli hale getirmeye teşvik ediyor. Umarım yeni eklemeleri beğenirsiniz!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.