Jump to content

Operation HQ


LadyAndromeda

Recommended Posts

 • Translation Manager

spacer.png

 

Merhaba etkinlik meraklıları!  

 

Geçen yıl, Real Operations, Paskalya Yumurtası Avı, TruckersMP 7, Cadılar Bayramı etkinliğimiz ve tabii ki 12 saatlik Yılbaşı Yardım Konvoyumuz gibi bir sürü etkinlik yapıldı.  

 

Bu yıla, daha önce düzenlediğimiz tüm etkinliklerden farklı, benzersiz ve anlamlı bir etkinlikle başlamak istiyoruz.  

 

Sizlere tanıştıralım: Operation HQ!  

 

1 Mayıs 2014'te Eryk "Rootkiller" Dwornicki ve Michał "mwl4" Wójtowicz çok oyunculu bir platform olan TruckersMP'yi kurdu; o zamandan beri de platform, ilk hayal ettikleri noktanın da ötesine büyüdü. TruckersMP şimdi iyi bilinen, orijinal olarak tek oyunculu iki oyunun, devasa çok oyunculu çevrimiçi versiyonu haline geldi. Projenin başlangıcından bu yana, bir topluluk olarak projenin geçirdiği yılları ve kilometre taşlarını birlikte kutladık. Bunca yıldan sonra, TruckersMP topluluğunun köklerini simgeleyen bir şeyi oyuna eklemek istiyoruz. Bunu başarmak için yardımınıza ihtiyacımız var! Operation HQ, TruckersMP'nin ilk kurulduğu yer olan Wrocław, Polonya'da TruckersMP Genel Merkezi'nin kurulmasına yardımcı olmak için herkesi bir araya getiren, ortak bir topluluk etkinliği olacaktır.

 

Etkinlik nasıl yapılacak?
Bugünden itibaren, TruckersMP Genel Merkezini inşa etmemize yardımcı olmak için, herhangi bir sunucu içerisinden alacağınız özel yükleri, Polonya'daki şantiyeye teslim edebilirsiniz.  Herhangi bir DLC'ye ihtiyacınız yok! Yükleri bırakacağınız yeri bulmak için lütfen aşağıdaki haritaya bakın.  

 

spacer.png

 

Şu anda alan, inşaatın başlaması için hazırlanıyor. Zaman geçtikçe ve daha fazla ekipman teslim edildikçe, topluluğun şimdiye kadar kaydettiği ilerlemeyi görsel olarak göstermek için inşaat alanı güncellenecektir.  


Her şeyin güvenli bir şekilde gerçekleşmesini sağlamak amacıyla Event ve Game Moderator Ekiplerimiz bölgedeki trafiği izleyecek ve sizleri doğru yöne yönlendirecektir!

 

Hedefler 


Aşağıdaki yüklerden en az birini Operasyon Merkezi şantiyesinden alın veya şantiyeye teslim edin:  

 • Crane Tower
 • Crane Tower Upper  
 • Iron Mesh  
 • Iron Supports  
 • Tower Crane Lower  
 • TruckersMP Supplies  

 

Etkinlik için son tarih 13 Mart 23:59 UTC olacaktır.  

 

Ödül  


Etkinliğin sonuna kadar etkinliğe katılır ve yukarıda belirtilen topluluk hedeflerini tamamlarsanız, profilinizde özel bir başarı kazanacaksınız. Bu başarı benzersizdir ve etkinlik tamamlandıktan sonra elde edilemez:


spacer.png 

 

Güncellemeleri sosyal medya sayfalarımızda yayınlayacağız, bu yüzden lütfen herhangi bir şeyi kaçırmamak için bizi takip ettiğinizden emin olun!  


Twitter: @TruckersMP 
Instagram: @TruckersMP.Official
Facebook: Truckers MP
Twitch: TruckersMP_Official
Discord: TruckersMP

 

? Otobüs ne zaman ?  

 

Birleşelim ve evimizi birlikte inşa edelim! 


-TruckersMP Takımı

 • Like 1
 • Thanks 1
 • Woah! 1

76561198324253072.pngstatus.png

Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.