Jump to content

Wersja 0.1.5 R3 została wydana.


Recommended Posts

  • Game Developer

Z przeprowadzonej niedawno ankiety wynikło, że przez to, że jest ustawiony serwer domyślny ludzie tam wchodzą bezmyślnie nie patrząc na to czy jest speedlimiter czy też nie, a później narzekają, że speedlimiter jest, chociaż na liście widnieje serwer bez speedlimitera. 

  • Upvote 1

l4Ki4X6aV2YY0bwKQ.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Game Developer

W jakich pustkach? Nawet teraz kiedy trzeba wybrać serwer większość się decyduje na EU1 czyli serwer ze speed limitem, co jest w sumie dobre. Kto chce pojeździć jak w NFSie, idzie na EU2 gdzie spotyka rammerów, ale to jego sprawa. Poza tym, też niekoniecznie spotyka rammerów. Admini cały czas patrolują oba serwery. 

l4Ki4X6aV2YY0bwKQ.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jeden woli EU1, drugi EU2. Czy chce potem zmieniać serwer czy nie powinien mieć możliwość zapamiętania. Po co mam to przeklikywać? Swego czasu była możliwość wejścia na serwer z poziomu przeglądarki, jest nadal taka możliwość? Bo nie widzę żadnych linków w statusie serwera. Jak nie można w jedną stronę (bo ktoś stwarza problemy) to może z drugiej?

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • Game Developer
WooQash, no to jak wchodzisz do gry to sobie wybierasz na którym serwerze grasz. Czy to zajmuje nie wiadomo ile? Powiedzmy, że pierwszy raz wchodzisz do gry, połączyłeś się z EU1 i stwierdziłeś, że serwer jest do dupy bo jest speedlimiter. No ale następnym razem jak wchodzisz to już widzisz, że ten EU1 jest ze speedlimiterem, a EU2 jest bez. A tak ciągle byś nawet nie klikał w tą listę, bo po co skoro jest zaznaczony serwer, i nic nie trzeba zmieniać? 

 

Aktualnie z niewłaściwym zachowaniem graczy na serwerach walczymy do ostatnich sił. Między innymi po to został stworzony nowy system raportowania graczy. Admini teraz mają całkiem prostą robotę, reporty na jednego gracza się nie mnożą, i całkiem sprawnie im to idzie.

  • Upvote 1

l4Ki4X6aV2YY0bwKQ.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ta odpowiedź mnie nie satysfakcjonuje. Po prostu robicie rzeczy niezrozumiałe. Co z tego, że trwa to chwile. Tyle czasu było dobrze i nikt problemów nie robił, a teraz robicie głupie wytłumaczenia. Jak ktoś jest debilem to nie zrozumie nawet skrótu SL czy NSL... Taka jest prawda, więc Wasze tłumaczenie jest denne. Nie upchacie wszystkich informacji w jednej linijce na 30 znakach. Jak ktoś chce wiedzieć więcej to powinien wejść na Forum, czy na stronę, a nie uprzykrzać życie innym.
 
Powiem to co myślę i mam wrażenie, że nie wiecie już co robić i zamiast wziąć się za rzeczy, które wymagają zrobienia to brudzicie ręce w czymś co działało dobrze chrzaniąc to.
 
Wiem, że moje słowa gówno znaczą bo tak na prawdę macie w nosie opinie, które lecą na Forum czy w inne miejsca, a tym bardziej moją jako jednostki (jako osoby pewnie też, bo swoje za uszami mam tu i ówdzie). Macie swój zamknięty świat i w nim się obracacie. Takie jest moje zdanie i nic na tą chwilę tego nie zmieni, a wręcz odwrotnie potwierdzacie to właśnie takimi opcjami. Z pomysłu, który podsunął PablooS wzięliście tylko to co się Wam w głowach zakodowało, a resztę pomysłu mieliście w nosie odnośnie możliwości zapamiętania ostatniego wybranego serwera.
 
Swego czasu też została spierniczona sprawa z logowaniem do serwera. Początkowo można było wejść ponownie na serwer bez restartowania gry, a potem zostały wprowadzone nikomu nie potrzebne dziwne sesje, które nie dość, że wymagają restartu gry po kicku za ping lub chwilowym utraceniu połączenia to uprzykrzają totalnie życie osobom z mniej stabilnymi łączami w ogóle nie pozwalając im grać. Pomijam fakt, że krótko przed wprowadzeniem sesji bezproblemowo działało łączenieza pomocą Steam do serwera, na którym był Nasz znajomy z listy. Teraz nie dość, że nie zawsze to działa to nie da się przełączyć serwera w czasie gry tak jak było to kiedyś.
 
Skoro miałby zajść jakieś zamiany na serwerach to wypadałoby dodać jakieś info przed zalogowaniem, albo czyścić zapamiętany wybór i tyle w temacie. Wtedy byłoby wiadomo, że coś uległo zmianie i trzeba się dowiedzieć co patrząc na listę, czy wchodząc na Forum. Wszystko da się zrobić tylko trzeba mieć pomysł, a nie mieć klapki na oczach i robić tylko to co ma się zakodowane.

Edited by WooQash

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Ja ich nie obrażam, bo sam nie wiedziałem co one oznaczały. Dopiero po wizycie na Forum doszedłem do ładu i składu, więc prawie każdego taki proces czekał lub nadal czeka. Nie sądzę, że jakiś leszcz, któremu zależy na szybkiej grze będzie wchodził na Forum i szukał jakiś tam oznaczeń. Zobaczy ile ludu na danym serwerze i tyle, wejdzie tam gdzie najwięcej, bo wiadomo, że lepiej się gra jak jest więcej osób.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Wyczuwam że masz ból dupy bo więcej graczy może przejść na EU2 co spowoduję że EU1 będzie miało mniej ludzi i mniej "interakcji" na drodzę(W co wątpie). Ale do czego ty zmierzasz to ja nie wiem.

Ja osobiście uważam że ekipa podjęła dobrą i sprawiedliwą opcję kierując się ankietą i opiniami graczy w angielskiej jak i polskiej sekcji.

  • Upvote 1

MrCZM4t.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.