Jump to content
  • 0

Question

merhaba oyunda yeniyim başka bir oyuncu bana arkadan çarpıp yada önden içimden geçip gidiyor .Tırımın hasarı yüzde yüz oluyor her seferinde tırımı satıp yenisini almak zorunda kalıyorum oyunu bırakıcam bu gidişle bu oyuncular niçin cezalandırılmıyor süresiz ban yemiyor 

Link to post
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Merhaba :) 

 

Euro Truck Simulator 2 Multiplayer'de evet bahsettiğiniz gibi biraz fazla troll kullanıcılar bulunmakta ama Para ve Level hileli profiller kullanmanıza TruckersMP'de izin verilir, aşağıdaki bağlantı adresinden kendinize yüksek parası olan ve her tırı alabilen profil dosyasını indirip kurabilirsiniz size tırınızı sürekli satmamak için tek çözüm yolu bunu önerebilirim 

 

https://ets2.lt/en/ultimate-save-100-original/

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

 

 

                                                                                       

 

Link to post
Share on other sites
  • 0

Merhaba @donderanil,
Muhtemelen bir hileyle karşılaştınız, bu gibi durumlarda harici bir programla video kaydı alıp web sitesi üzerinden oyuncuyu raporlayabilirsiniz. Rapor sistemini nasıl kullanabileceğinizi aşağıdaki linkten öğrenebilirsiniz. Ayrıca size hazır bir save kullanmanızı öneririm, böyle durumlarda sürekli yeni tır almanıza gerek kalmaz.
 

 

Link to post
Share on other sites
  • 0

Hasar aldığınızda tırınızı satmak zorunda değilsiniz, F7 basıp Enter tuşuna basarak servise gidin ve orada tamir edin. Ayrıca TruckersMP nin bir özelliği olarak Y basıp sohbete "/fix" yazarsanız tırınız tamir olacaktır. Ve biri oyunda kural ihlali yaptıysa TAB tuşuna basıp menüden o kişiyi seçin, sağ alttan Report tuşuna basarak kişiyi reportlayabilirsiniz.

  • Upvote 1
Link to post
Share on other sites
  • 0

İyi geceler. @donderanil [Translation Turkish]

 

Bugün size yardım etmeye çalışacağım.

 

Oyunun içinde, yakınlarda olacak oyuncuların isimlerinin göründüğü ve aynı zamanda bir kullanıcıyla ilgili bir problemin ortaya çıktığı, farenin sağ tuşuyla ve isme basıldığı yerde "Tab" tuşu bulunan bir bölüm vardır.

 

Oyuncuya, kendi takdirinize bağlı olarak rapor edebilirsiniz ve daha sonra bir yönetici, diğer kullanıcı tarafından bir ihlal olduğunu doğrulamak için katılacaktır. Ayrıca idareyi desteklemek ve yardım etmek için, bir rapor hazırlamak ve bunu TruckersMP topluluğuna bildirmek uygunsa, önceden bir kanıt bulundurmak, yani videoyu daha sonra inceleyebilmek ve kanıt olarak alabilmek için seyahatiniz sırasında kaydetmek her zaman daha iyidir. olası bir rapordan önce. Umarım yardım etmişimdir.

 

Goodnight. [Translation English]

 

I'm going to try to help you today.

 

Inside the game it has a section, with the "Tab" key where the names of the players that will be nearby appear at the same time that a problem arises with a user, where with the right button of the mouse, and pressing on the name of the player, you can report it according to your criteria, and where later an administrator will attend to you to verify that there has been a violation by the other user. Also to favor and help the administration, if it is appropriate to make a report and report it in the TruckersMP community, it is always better to have a proof before hand, that is, record during your trip to be able to later review the video and have it as proof before a possible report. I hope I have helped.

 

Kind Regards

@IBERIA454

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...