Jump to content

BloodHaven

Veteran Driver V
 TruckersMP Profile
 • Content Count

  111
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

157 Sunday Driver

About BloodHaven

 • Rank
  6t Braco Vans
 • Birthday 04/04/2001

Profile Information*

 • Location
  İstanbul
 • Interests
  Aviation, Photography
 • Preferred Trucks
  Mercedes
  Western Star
 • American Garage Location
  Washington: Seattle
 • EU Garage Location
  Turkey: Istanbul
 • Known languages
  Turkish / English

TruckersMP Information*

External Websites*

Recent Profile Visitors

4741 profile views
 1. Merhaba @kahraman marasın gülü, Mevcut save edit kurallarında zaten çoğu şey serbest, eğer bu özellikler dışında bir istek/öneriniz varsa suggestions bölümünden konu açarak talepte bulunabilir veya feedback aracılığı ile istek/öneride bulunabilirsiniz.
 2. Merhaba @geldikyoktunuz, Multiplayerde yorgunluk efektlerinin önüne geçmek için bu özellik kapatılmış olabilir, o yüzden yorgunluk artmıyor olabilir. İş çıkmama sorununu da bir garaja veya servise ışınlanarak çözebilirsiniz.
 3. Merhaba @mehmet201011, Steam kütüphanenize girin. ATS/ETS2'ye sağ tıklayın. "Özellikler"i seçin. "Betalar" yazan sekmeye tıklayın. ''Hiçbiri'' seçeneğini seçin.
 4. Merhaba @BizimAlperen, Oyuna sürekli gelen grafik güncellemeleri nedeniyle artık daha güçlü sistemler istemektedir. Yazdığınız sistem özelliklerine göre artık sisteminiz bu oyunu kaldıramayacak düzeye gelmiştir. Size tavsiyem durumunuz müsaitse yakın zamanda yeni bir sistem toplamanız. Onun dışında yapabileceğiniz şeyler kalabalık yerlerden uzak durmak, kabindeki aksesuar sayısını azaltın, uyarı ışıklarını açmayın, oyuna girerken arka planda açık uygulama kalmasın. Ayrıca aşağıdaki makaleyi de okumanızı tavsiye ederim.
 5. Merhaba @donderanil, Muhtemelen bir hileyle karşılaştınız, bu gibi durumlarda harici bir programla video kaydı alıp web sitesi üzerinden oyuncuyu raporlayabilirsiniz. Rapor sistemini nasıl kullanabileceğinizi aşağıdaki linkten öğrenebilirsiniz. Ayrıca size hazır bir save kullanmanızı öneririm, böyle durumlarda sürekli yeni tır almanıza gerek kalmaz.
 6. Pempe yakışmış, tebrikler 🎉

  1. AloneWolf.

   AloneWolf.

   Teşekkür ederim 💙

 7. Merhaba @xeaw12, Ping sorununun birden fazla sebebi ve çözümü vardır. Aşağıda sizin için bazı çözümler bırakıyorum bunları yaparsanız ping sorununuz düzelecektir. Bilgisayarınızdaki arka planda çalışıp ağ kullanma ihtimali olan programları kapatın. İnternete sadece siz bağlanın diğer kişileri dışlayın. Eğer birden fazla kişinin kullanması mecburiyse diğer kişilerin kablosuz ağdan girmelerini söyleyin indirme-yükleme ve video izleme gibi işlemler yapmamalarını söyleyin. Siz ise bağlantınızı ethernet kablosu ile yapın. Kablolu bağlantı sağlayın. Wifi’de bağ
 8. Hello @gursuk782, When you register to TruckersMP, you will receive an activation message in your mail. If you click on "Activate my account" your account will be activated. If you did not receive an email or you forgot to activate your account in the past you can resend this email. Sign in to your account. Open your account settings. Click on "Resend Activation Email". Check your inbox - you may need to check your junk folder as well. Confirm your email by clicking on the "Activate my account" button in the email.
 9. Hello @TyplaysYT, If you want to accelerate quickly, use 13 speed eaton but if you're going to carry a heavy cargo, use 18 speed eaton.
 10. Merhaba @emregöttengiren, Bu hatayı almanızın sebebi sunucudan kaynaklıdır sizinle bir ilgisi yoktur. Aynı anda çok fazla oyuncu oynadığı için ve artık sunucuların bu yoğunluğu kaldıramamasından dolayı zaman zaman sunucularda çökme gibi olaylar yaşanmaktadır.
 11. Hello @keksek, Here are some things that can help you; Make sure that you have no applications running in the background that could be using internet bandwidth and also make sure that anyone using your connection is not downloading or uploading anything. Turn router off for 1 minute and restart it. If using wireless making sure that the router is not placed so that it is next to anything electrical such as a television. Purchasing a Cat6 Ethernet Cable and so connecting through cable instead of wirelessly. Using a VPN service to allow for a possibly stabler connection t
 12. Hello @[BG-NL] CrazyIvan_, The reason for getting damaged without hitting something is usually the tires. While driving the truck, tires wear and cause damage.
 13. Hello @hamster1234, Double and triple trailers allowed but you should be able to control. §3 - Save Editing If you save edit to create a very long trailer combination but cannot safely handle it, you are liable to be banned for reckless driving / blocking and recommended to remove the particular mod. If the Game Moderation Management thinks that your modification is not fit for our servers or negatively impact other people, you are liable to be banned until the modification has been removed.
×
×
 • Create New...