Jump to content

problem


Guest

Recommended Posts

a mianowicie mam problem nie działa mi TuckerMp  wyskakuje mi can not inject core(itd) wszystko robiłem co było napisane ogolnie w gogle probuje odpalic ATS zaktualizowane 1.39 i nie działa a mam konto od 2016 roku kiedys działało to teraz za grzyba niechce ,gry tez mam od tego roku ATS i ETS2 nie wiem czy to jest problem id steam czy cos innego gry mam zainstalowne na dysku D niby je widzi ale nie odpala nie mam pojecia o co kamon z tym jest

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Pomocne wątki znajdziesz w poniższym odnośniku:

Zerknij w powyższy odnośnik, a w nim znajdziesz kilka pomocnych wątków.

Warto również zerknąć tutaj: https://dompelenpomyslow.pl/truckersmp-cannot-inject-core-rozwiazanie-problemu-euro-truck-simulator-2-multiplayer-online/

 

 

Poinformuj nas czy Twój problem został rozwiązany.

Z poważaniem,

JJay

Retired Team Member

  • Upvote 1

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

probowałem wszystkich metod odinstalowałem MP ,usunołem wszystkie foldery,wyczysciłem rejestr CC i zainatalowałem ponownie na dysku c\programfiles86  aktualizując,wskauzjąc gry na dysku E\steamlibary\steamaaps\cammon\Ats i Ets2 odpalam MP i wyskakuje to samo,ETS a 2 mam jeszcze na 1.36 wiec gdy daje lunch Ets2 to widomo pisze wersja nie zaktualizowana a jak na Ats-a to wyskakuje Cannot inject core (initialization of client failed) albo nic nie wyskakuje i sie wyłacza  nie mam pojecia,co tu z tym grane mam tez antywirusa,wiec go wyłaczyłem ale to tez nic nie zmienia,oczywiscie program jak i odpalanie robiłem z pozycji admin,ogólnie obyty jestem z komputerem więc zrobiłem tak jak jest wszystko napisane chyba ze chodzi tu npze musi byc tak jak przykładzie podanym ze ma  byc na dysku D\gry\steamlibary\steamaaps\cammon\gry a nie moze byc na dysku E\steamlibar\itd ale tez przenosiłem Ats-a na dysk C i było tak samo

Edited by ARTEK.A
123
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, KIUPIK said:

Cześć,

 

Próbowałeś może reinstaslacji? (Gry lub klienta truckersmp)

Zaktualizuj grę no najnowszej wersji też

 

Pozdrawiam

witam

 

Jesli chodzi o gry to usówałem wszyskie profile na ATS i ETS2 jeszcze na 1.36 ale tez nie działał MP teraz zaktualizowałem ATS-a 1.39 nie działa jest ten bład akualizuje ETS2-a do 1.39 i zobaczymy co bedzie,nie wiem co dokładnie chodzi ci o klienta TrukersMP zastanawiam sie nad usunieciem konta i stworzenie nowego ale nie mam pojecia czy to coś zmieni

Link to comment
Share on other sites

On 12/16/2020 at 2:26 PM, JJay said:

Witam,

 

Czy mógłbym podzielić się z nami informacją z jakiego systemu operacyjnego korzystasz?

Jest to Windows 10 /7 czy inny?

 

Z poważaniem,

JJay

Retired Team Member

 

Witam

 

mam system win 7

Link to comment
Share on other sites

witam

 

Jesli chodzi o gry to usówałem wszyskie profile na ATS i ETS2 jeszcze na 1.36 ale tez nie działał MP teraz zaktualizowałem ATS-a 1.39 nie działa jest ten bład akualizuje ETS2-a do 1.39 i zobaczymy co bedzie,nie wiem co dokładnie chodzi ci o klienta TrukersMP zastanawiam sie nad usunieciem konta i stworzenie nowego ale nie mam pojecia czy to coś zmieni

 

 

Witam

 

mam system win 7

Link to comment
Share on other sites

Wątek nieaktywny

Jeśli chciałbyś abym przywrócił ten wątek, napisz do mnie prywatną wiadomość 

//Zamykam i przenoszę do nieaktywnych

Kind regards,

Ali.

TruckersMP Senior Support Manager

 

TruckersMP Support System | Knowledge Base | TruckersMP Rules | Feedback System

 

remember we were staring up to those peaks on the horizon +x

 

Link to comment
Share on other sites

  • Ali. locked this topic
  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.