Jump to content

Problem z kontem


Ssiwek

Recommended Posts

Witam mam problem z kontem steam mój brat posiada konto na steam i ma ets 2 ale zapomniał hasła do poczty i do profilu truckersmp i a dawno nie wchodził na profil a chciał by odzyskać konto ale nie mamy pojęcia jak napisałem do sp ale nie odpisują na mój bilet do steam mamy dostęp ale nie do poczty i czy da się jakoś odzyskać konto ?
Prosze o pomoc

Link to comment
Share on other sites

Witam

Jeśli zapomniałeś adresu e-mail i hasła,

Możesz utworzyć bilet na „support” ze swoim adresem Steam bez logowania się na inne konto w TruckersMP, a następnie pojawi się Twój adres e-mail.

Z poważaniem.

Kind regards,
Slusher34
¯\_(ツ)_/¯

About me: Forum Profile-TruckersMP Profile 

 

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Na samym początku odzyskać należy hasło do poczty. Skontaktuj się z Zespołem Wsparcia konkretnej poczty.

Zespół pomoże Ci w odzyskaniu hasła. W przyśpieszeniu procesu pomaga numer telefonu lub pomocniczy adres e-mail przypisany do konta np. Google.

Jeśli rzeczy wymienione powyżej nie były przypisane do konta, pomoc, a co za tym idzie odzyskanie hasła do poczty może być utrudniony, czy niemożliwy.

W momencie kiedy odzyskasz dostęp do poczty należy skontaktować się z Support Team poprzez utworzenie bilety w tym miejscu: https://truckersmp.com/support/tickets

Jeżeli pamięć mnie nie myli możesz zalogować się na TruckersMP przy pomocy innego konta Steam niż to przypisane do konta TruckersMP.

Z wiadomości, które podałeś wynika, że posiadasz dostęp do konta Steam połączonego z Twoim kontem TruckersMP.

W związku z powyższym należy utworzyć ticket przy pomocy odnośnika, który podałem powyżej, logując się przy pomocy Steam, które jest przypisane do konta, które chcesz odzyskać.

Wspominasz również, że aktualnie ktoś zajmuje się Twoją sprawą w bilecie. Niestety, lecz na forum nie jesteśmy w stanie Ci pomóc, dlatego też musisz oczekiwać odpowiedzi od Supportu TruckersMP. Tylko oni pomogą Ci w aktualnej sytuacji. Musisz cierpliwie czekać na odpowiedź z ich strony.

 

Z poważaniem,

JJay

Retired Team Member

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.