Jump to content

kapi029

Veteran Driver IV
 • Content Count

  167
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kapi029

 1. Ford i Kamaz odpadają, ponieważ te ciężarówki nie mają ,,dzielonych'' lusterek bocznych.
 2. @Piotrex [PL] Dokładnie tak jak piszesz, u mnie występuje ten sam problem, że na MP Dx11 mam dziwne lagi natomiast na singlu wszystko jest ok.
 3. Wątek do zamknięcia, nie wiem co jest grane z tym profilem. Dziękuję wszystkim którzy wykazali chęć pomocy. Pozdrawiam
 4. @WooQash Cały profil.
 5. @Miko [PL] Nazwa profilu nie była zmieniana. Zakładałem nowy profil i po ponownym uruchomieniu gry w grze widniał tylko ten profil który utworzyłem na nowo. @David Nie były instalowane na tym profilu żadne modyfikacje. *Dodam jeszcze, że robiłem spójność plików i reinstall gry ale to nie przyniosło żadnego rezultatu.
 6. Witam mam następujący problem otóż po formacie komputera gdy wrzucam save do ETS2>profiles, gra nie odczytuje tego save i każe zakładać nowy profil.
 7. @kylo67tak Man po lusterkach poznaje i światłach
 8. kapi029

  Problem z grą

  Do zamknięcia. Problem zniwelowany. Dziękuję za pomoc!
 9. kapi029

  Problem z grą

  Nie w trybie Single Player jest normalnie nie ścina nic, gra chodzi płynnie.
 10. kapi029

  Problem z grą

  Cześć do jakiegoś czasu po formacie komputera ETS 2 MP zaczął mi mocno ścinać, grę zainstalowaną mam na dysku SSD dodam jeszcze, że przed formatem było ok. Może ktoś wie co może być przyczyną?
 11. kapi029

  Karta graficzna

  Witam czy mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat użytkowania karty graficznej do ets 2? Chodzi mi o ustawienia graficzne i liczbę osiąganych FPS
 12. kapi029

  CV kapi029

  Nick w grze: kapi029 Wiek: 16 lat Miejsce zamieszkania: Polska Sterowanie: kierownica SteamID 64 lub adres do profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198213741833 Staż w grze: 1151 godzin Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie nie dostałem nigdy bana. Przedstaw się: Witam, mam na imię Kacper i szukam firmy gdzie będę mógł sobie spokojnie pojeździć. Co do norm to raczej powinienem wykonać każdą realną ilość km. Inne: Mam doświadczenie
 13. A czy wiadomo ile czasu zajmie teraz przystosowanie MP pod najnowszą aktualizację 1.32?
 14. @[Orze?-Trans] Dragmaciek Szkoda nerwów to i tak nic nie da. Polacy stworzyli MultiPlayer a teraz nie mają głosu. Ankieta była w języku angielskim a mogliby przetłumaczyć dla Polskiej społeczności no ale po co.
×
×
 • Create New...