Jump to content

NewTon

Veteran Driver IV
 • Content Count

  280
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by NewTon

  1. WooQash

   WooQash

   Może już starczy? Ile można? Już na fejsie był taki spam tymi konwojami i zbiórkami, że chyba już się wyczerpał limit robienia tego typu imprez.

  2. mati216PL

   mati216PL

   Dokładnie tak, już dajcie sobie na luz...

 1. Witam, mam kilka foteczek dla was. Pozdrawiam.
 2. Szczecin - Nijmegen (Drewniane płotki) Na tym strzale razem z Karolem i Krychą mieliśmy ładunek drewnianych płotków do marketu w Holandii. Rano o 6:00 z Karolem załadowaliśmy się po czym na granicy zrobiliśmy 15' pauzy i but w stronę ringu gdzie na A2 miaj dojechać do nas Krycha od Świecka i zaczekaliśmy na niego na Borde-dzie.
 3. Dni mijają kilometry nabijają.
 4. Szczecin - Linkoping Wczoraj wyjechaliśmy z Karolem z marchewkami do Szwedzkiego Linkoping. Kilka fotek mojej scanii na bazie gdy się rozpakowywałem po powrocie z urlopu i czekałem na Karola. W scanii zostały pomalowane koła i dodane kołpaki. Po dojeździe Karolka na bazę, pogadaliśmy trochę, bo wiadomo jak się długo nie widzieli to trzeba było pogadać. Zjechaliśmy z Promu w Gedser, ponieważ jechaliśmy przez Rostock bo jest taniej niż w Świnoujściu. 15min wypłazowaliśmy szybko bo Karolowi zachciało się na dwójke i już szkoda było postoju to zrobiliśmy 15min gdyż zostało nam jeszcze 1h jazdy. Po godzinie jazdy dokończyliśmy pauze, czyli musieliśmy zrobić jeszcze 30min żeby wyszło nam 45min. Po pauzie dalej ogień a tam zostało nam tylko 2h godziny drogi, także po rozładunku jeszcze starczy żeby się załadować. Dzięki ode mnie na dziś to tyle! PS. Zatrudnimy 2 pełnoletnich kierowców, wymagamy średniej aktywności i trochę większej rozmowności.
 5. Powitać wszystkich naszych czytelników! Tydzień temu do firmy wpłynęły zaległe pieniądze od norwegów, dzięki temu nasze staruszki poczuły trochę piniądza.
 6. Witajcie! dawno nic nie wrzucałem, dzisiaj nadszedł ten czas gdzie znalazł się czas wolny.
 7. Witam! dziś do scanii weszły nowe felgi i zamalowaliśmy plastiki.
 8. Witamy, po waszej długiej przerwie świątecznej forum aktywowano Z Marcinem na Brukseli ładujemy wołowinę na Kraków.
 9. Witam, jak widać koła toczą się u nas nadal i nic nas nie zatrzymuje, Rosja stoi my robimy zachód i północ.
 10. Moim zdaniem wystarczy tylko godzina.
 11. Cześć! jak wiadomo standardowo i nasza firma na oddział w Kalifornii. Pierwsze rozjazdy po stanach wyglądają obiecująco. Na razie posiadamy 6 ciągników w tym 3/4 floty to Kenworthy zdecydowanie lepsze i trwalsze od Peterbilta. Firmowe paski oczywiście już poszły na cześć aut. Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji w tym oddziale, wszystko wyjdzie w swoim czasie.
 12. Nie pisał bym tego, ale K-Speed prześladuje nas już od roku w ETS jak i w ATS. Każde spotkanie na drodze z tą firmą wiąże się kraksą! Ogólnie kierowcy nie patrzą w lusterka, następnie ostatni w konwoju wpuszcza ofiarę po czym ją blokują i spychają na pobocze lub do bandy. Ludzie dość już tego. Nie polecam tej firmy ani nie pozdrawiam.
 13. Gdyby nie multi to by nikt tego nie kupił.
 14. Czy do niedzieli jest szansa już na wspólną gre?
 15. Fajnie że jest opcja gry wieloosobowe w menu.
 16. Chodzi o to że to malowanie jest w mojej firmie SEMI Spedition od dwóch lat bez zmian, i to nasz rozpoznawalny wizerunek. Nie rozglądaliście się na forum czy nikt takiego nie ma?
 17. Witajcie.. Chyba kupiliście nasze wozy z komisu?
 18. Witam, po raz kolejny udowadniamy że nie śpimy i jesteśmy bezkonkurencyjni. Po mimo że inne firmy są otwierane i zamykane to my wciąż jeździmy dalej i ustalamy standardy w środkowej europie. Można spotkać liczne nie udolne kopie naszych zestawów na drogach, za razem jest nam przykro i jesteśmy również dumni że jesteśmy wzorem do naśladowania.
 19. Sory że pytam, ale nie chce mi się wertować całego tematu i forum. Po jakim czasie od wydania ATS, będzie dostępny MP do niego?
 20. Ostatni strzał na Holandie w większym gronie.
 21. Cześć rekiny! ostro latamy! latamyyy! flug!!!
 22. Jak parę osób chciało spoilery to nie było problemów. Ale jak więcej niż połowa chciała kaganiec to z tym nic nie zrobiliście.. Nie rozumiem waszego podejścia. Co do codziennego wrzucania fotek z naszych tras, to polecam uzupełnienie luk w kalendarzu bo np. 8 grudzień a 12 to nie jest kolejny dzień po ósmym tylko dziewiąty. I tym miłym postem zakończamy całą tą dyskusje, moim zdaniem temat do zamknięcia i do kosza.
 23. Wg. nas możecie wyłączyć naliczanie postów w dziale firmy... Są osoby które mogą oglądać nasze fotki z podziwem.
×
×
 • Create New...