Jump to content

NewTon

Veteran Driver IV
 • Content Count

  280
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by NewTon

 1. Firma SEMI Spedition dawniej pod nazwą SEMI Logistic istniała już dawno jako wirtualna spedycja pod ETS2 a jeszcze dawniej na serwerach GTA SA:MP wtedy właśnie zapoczątkowała w grudniu 2012 roku. Firma ma zamiar się rozwijać i przede wszystkim tworzyć dobry klimat. Trochę historii: Nasze pojazdy które były na początku firmy. W tym nasze dawne loga: (Teraz przeszedłem na ETS2 MP, lecz tu nie można posiadać modów więc działamy na maszynach od SCS-u) Aktualnie listę pojazdów w tym temacie likwidujemy i zastąpimy bezpośrednim linkiem do naszego forum z Taborem firmy! (Kliknij w obrazek by przekierować cię do Floty) Wymagamy: -Wiek min 16 lat -Umiejętność prowadzenia pojazdu ciężarowego z naczepą. -Dostosowanie się do zasad panujących w firmie. -Kulturę osobistą -Podczas wspólnych tras w kilka firmowych zestawów obwiązują zasady ograniczenia prędkości, na Autostradach 90km/h, na landówkach w Niemczech 70km/h w innych krajach z uzgodnieniem. -Założony kaganiec -Obowiązek korzystania z komunikatora Team Speak 3 podczas grania w ETS2MP -Podczas wysłania podania będzie wymagane wypełnienie formularza znajdującego się w "Spojlerze" Oferujemy: -Miłą atmosferę -Ciężarówkę z wysokim wyposażeniem -Komunikacja poprzez TS (Dane do naszego Team Speak znajdziesz na naszym forum.) Od dziś tj. 9 Październik 2014 prosimy wysłać podania na naszym w forum w odpowiednim dziale; http://semi-spedition.cba.pl/viewforum.php?f=6 Nasze forum! koniecznie z niego korzystaj podczas rekrutacji! http://www.semi-spedition.cba.pl Zarząd: NewTon, CukS Kierownik OS: Maciek Kierownik OG: CukS Dyspozytor: Dragster
  1. WooQash

   WooQash

   Może już starczy? Ile można? Już na fejsie był taki spam tymi konwojami i zbiórkami, że chyba już się wyczerpał limit robienia tego typu imprez.

  2. mati216PL

   mati216PL

   Dokładnie tak, już dajcie sobie na luz...

 2. NewTon

  SEMI Spedition - The Transport Company!

  Witam, mam kilka foteczek dla was. Pozdrawiam.
 3. NewTon

  SEMI Spedition - The Transport Company!

  Szczecin - Nijmegen (Drewniane płotki) Na tym strzale razem z Karolem i Krychą mieliśmy ładunek drewnianych płotków do marketu w Holandii. Rano o 6:00 z Karolem załadowaliśmy się po czym na granicy zrobiliśmy 15' pauzy i but w stronę ringu gdzie na A2 miaj dojechać do nas Krycha od Świecka i zaczekaliśmy na niego na Borde-dzie.
 4. NewTon

  SEMI Spedition - The Transport Company!

  Dni mijają kilometry nabijają.
 5. NewTon

  SEMI Spedition - The Transport Company!

  Szczecin - Linkoping Wczoraj wyjechaliśmy z Karolem z marchewkami do Szwedzkiego Linkoping. Kilka fotek mojej scanii na bazie gdy się rozpakowywałem po powrocie z urlopu i czekałem na Karola. W scanii zostały pomalowane koła i dodane kołpaki. Po dojeździe Karolka na bazę, pogadaliśmy trochę, bo wiadomo jak się długo nie widzieli to trzeba było pogadać. Zjechaliśmy z Promu w Gedser, ponieważ jechaliśmy przez Rostock bo jest taniej niż w Świnoujściu. 15min wypłazowaliśmy szybko bo Karolowi zachciało się na dwójke i już szkoda było postoju to zrobiliśmy 15min gdyż zostało nam jeszcze 1h jazdy. Po godzinie jazdy dokończyliśmy pauze, czyli musieliśmy zrobić jeszcze 30min żeby wyszło nam 45min. Po pauzie dalej ogień a tam zostało nam tylko 2h godziny drogi, także po rozładunku jeszcze starczy żeby się załadować. Dzięki ode mnie na dziś to tyle! PS. Zatrudnimy 2 pełnoletnich kierowców, wymagamy średniej aktywności i trochę większej rozmowności.
 6. NewTon

  Screenshoty

  Siema, założyłem ten temat aby wszyscy chętni tu wrzucali dowolne fotki z Multiplayera, lub z ETS2. Coś śmiesznego. A tu moja bestia.
 7. NewTon

  SEMI Spedition - The Transport Company!

  Powitać wszystkich naszych czytelników! Tydzień temu do firmy wpłynęły zaległe pieniądze od norwegów, dzięki temu nasze staruszki poczuły trochę piniądza.
 8. NewTon

  SEMI Spedition - The Transport Company!

  Witajcie! dawno nic nie wrzucałem, dzisiaj nadszedł ten czas gdzie znalazł się czas wolny.
 9. NewTon

  SEMI Spedition - The Transport Company!

  Witam! dziś do scanii weszły nowe felgi i zamalowaliśmy plastiki.
 10. NewTon

  SEMI Spedition - The Transport Company!

  Witamy, po waszej długiej przerwie świątecznej forum aktywowano Z Marcinem na Brukseli ładujemy wołowinę na Kraków.
 11. NewTon

  SEMI Spedition - The Transport Company!

  Witam, jak widać koła toczą się u nas nadal i nic nas nie zatrzymuje, Rosja stoi my robimy zachód i północ.
 12. NewTon

  Dodanie daty do taba

  Moim zdaniem wystarczy tylko godzina.
 13. NewTon

  SEMI Spedition - The Transport Company!

  Cześć! jak wiadomo standardowo i nasza firma na oddział w Kalifornii. Pierwsze rozjazdy po stanach wyglądają obiecująco. Na razie posiadamy 6 ciągników w tym 3/4 floty to Kenworthy zdecydowanie lepsze i trwalsze od Peterbilta. Firmowe paski oczywiście już poszły na cześć aut. Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji w tym oddziale, wszystko wyjdzie w swoim czasie.
 14. NewTon

  Dyskusje na temat firm

  Nie pisał bym tego, ale K-Speed prześladuje nas już od roku w ETS jak i w ATS. Każde spotkanie na drodze z tą firmą wiąże się kraksą! Ogólnie kierowcy nie patrzą w lusterka, następnie ostatni w konwoju wpuszcza ofiarę po czym ją blokują i spychają na pobocze lub do bandy. Ludzie dość już tego. Nie polecam tej firmy ani nie pozdrawiam.
 15. NewTon

  American Truck Simulator [Wszystko Po Polsku]

  Gdyby nie multi to by nikt tego nie kupił.
 16. NewTon

  American Truck Simulator Multiplayer

  Czy do niedzieli jest szansa już na wspólną gre?
 17. NewTon

  American Truck Simulator [Wszystko Po Polsku]

  Fajnie że jest opcja gry wieloosobowe w menu.
 18. NewTon

  Pierwszy konwój z firmy Navi-Trans.

  Chodzi o to że to malowanie jest w mojej firmie SEMI Spedition od dwóch lat bez zmian, i to nasz rozpoznawalny wizerunek. Nie rozglądaliście się na forum czy nikt takiego nie ma?
 19. NewTon

  Pierwszy konwój z firmy Navi-Trans.

  Witajcie.. Chyba kupiliście nasze wozy z komisu?
 20. NewTon

  SEMI Spedition - The Transport Company!

  Witam, po raz kolejny udowadniamy że nie śpimy i jesteśmy bezkonkurencyjni. Po mimo że inne firmy są otwierane i zamykane to my wciąż jeździmy dalej i ustalamy standardy w środkowej europie. Można spotkać liczne nie udolne kopie naszych zestawów na drogach, za razem jest nam przykro i jesteśmy również dumni że jesteśmy wzorem do naśladowania.
 21. NewTon

  American Truck Simulator [Wszystko Po Polsku]

  Sory że pytam, ale nie chce mi się wertować całego tematu i forum. Po jakim czasie od wydania ATS, będzie dostępny MP do niego?
 22. NewTon

  SEMI Spedition - The Transport Company!

  Ostatni strzał na Holandie w większym gronie.
 23. NewTon

  SEMI Spedition - The Transport Company!

  Coś extra! R520 i FH540
 24. NewTon

  SEMI Spedition - Powah!

  Jadymy! Ostatnio z Mackie pierwszym przejadymaliśmy całą Norwegie aż pod Szwecje :E
×