Jump to content

zwpplot15

Veteran Driver VII
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

About zwpplot15

 • Birthday 12/20/1975

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Preferred Trucks
  Volvo
 • EU Garage Location
  Poland: Olsztyn

Recent Profile Visitors

513 profile views

zwpplot15's Achievements

8

Reputation

 1. Jak widzisz takiego gościa to nie zjeżdzasz a trzymasz się swego pasa i czołówkę robisz,fakt,nowi admini to w kólki lecą jakby w moim przykładzie:renderowanie,ucinanie,wysyłanie,opis itd.i godzinki nie masz a taki admin zaakceptuje ale bana nieda i poco to?? zmienić cały system raportowania albo stały regulamin dla adminów zrobić i niech tego twardo się trzymają.A i dla adminów co nieprzestrzegają regulaminów kary stosować i zdejmować z tej funkcji.A więc ElectroMusic (na czołówkę i raport zdajesz)
 2. SPROSTOWANIE: Firma była przygotowana od kilku dni i oczekiwała na wydarzenie z niecierpliwością. W oczekiwaniu na start zauważyliśmy ,że konwój wystartował. Przy prośbie o podanie poprawnego adresu TS z kanałem gospodarz nie zareagował.. Firma FBN nie bierze udziału w konwoju w którym nie ma komunikacji z organizatorami i prowadzącymi. Uważamy taki konwój za nie ważny, bo na migi światłami nie będziemy jechać. Jest zbyt dużo niejasności i nieporozumień. Stawiliśmy się we wskazanym miejscu i weszliśmy na wskazany kanał TS-3 lobby gdzie słyszeliśmy tylko muzykę. Na czacie próbowaliśmy dowiedzieć się na jakim kanale odbędzie się impreza, ale do końca nie udzielono nam odpowiedzi. Gospodarz konwoju nas zignorował, uznaliśmy więc konwój za nieważny.Czujemy się zniesmaczeni i zażenowani zaistniałą sytuacją. Uważamy iż w tym konwoju było totalne ZERO ORGANIZACJI pod względem komunikacji. Dziękujemy i Pozdrawiamy. FBN Transport.
 3. Nick w grze: TYGER (PL) Wiek: 40 lat Miejsce zamieszkania: Giżycko (Warmińsko-mazurskie) Sterowanie: Kierownica Microsoft SideWinder Force Feedback Wheel (USB) SteamID 64 lub adres do profilu steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561198010793280/ Stażw grze: 2 lata Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie Przedstaw się: Pracuję w wojsku (WOG24) w 15 Brygadzie Zmechanizowanej,a wolnym czasie dla zabicia czasu:) Symulatory jak np.FSX (buduję kokpit) no i teraz ETS2 Inne: Dodatki do gier i sprzętu co miesiąc zakup,więc z tym no problem:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.