Jump to content

AhmetSari

Members
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Truck?

About AhmetSari

 • Rank
  No Cargo

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  Türkiye
 • Preferred Trucks
  Volvo
 • Known languages
  Turkish

Recent Profile Visitors

209 profile views
 1. Merhaba; Ben hatasını çözmeye çalıştım ama aldığı hata yaklaşık dosya boturu 100mb'ye gelince otomatik olarak indirildi gözüküyor. @HATALIYSAMARA İnternet Download Managerde aldığın hatanın ekran görüntüsünü atar mısın ? İyi Oyunlar Saygılarımla @AhmetSari.
 2. Merhaba @mexiumut; Bu paylaştığın fotoğraflar doğrumu ? Çünkü bu fotoğrafların benzerlerini kayıt dosyamda uyguladım ve sınırsız ban yedim.
 3. Merhaba @Mucho; Euro Truck Simulator 2'ye hafızası yeticek kadar bir tane flash bellek bul. Flash bellekte Steam kütüphanesi oluştur. Ve oyunu flash belleke kur. Multiplayeride flash belleğine kur. Eğer sıkıntı çıkmassa sorunun harddiskinde demektir. İyi Oyunlar Saygılarımla @AhmetSari.
 4. Merhaba @Hz.Kause; Sorunu detaylı bi biçimde anlatırmısınız ? İyi Oyunlar Saygılarımla @AhmetSari.
 5. Merhaba @HATALIYSAMARA; Sana ulaşabileceğim bi yer verirmisin ? (Discord,Skype,Steam vb) İyi Oyunlar Saygılarımla @AhmetSari.
 6. Merhaba @Emre_C; Bu genel bi sorun. Eğer bilgisayarındaki internet ile çözmek istersen VPN şart.
 7. kusura bakma yanlış bilgi verdiğim için. Merhaba @ayberksertsever; Telefonunun internetiyle giriş yapmayı denerimisin? Eğer giriş yaparsa sorun internetinde demektir. İyi Oyunlar Saygılarımla @AhmetSari.
 8. Merhaba @HATALIYSAMARA; Bilgisayarında yeterli alan varmı ? Kontrol edermisin ? Eğer yer varsa farklı bir tarayıcıdan indirmeyi deneyiniz. İyi Oyunlar Saygılarımla @AhmetSari.
 9. Merhaba @Emre_C; Fotoğraf bendede gözükmüyor. Launcher'deki kullanılan fotoğraf linki türkiyede kullanılamıyor. Güncellemelerde birdaha sıkıntı çıkarsa Hotspot Shield programını indirerek güncellemeyi yapabiirsin. İyi Oyunlar Saygılarımla @AhmetSari.
 10. Merhaba @MLT.Atak; Hotspot Shield Programını indirip güncellemeyi başlatmayı denermisin ? İyi Oyunlar Saygılarımla @AhmetSari.
 11. Merhaba @Miralay_Cevdet; VPN programı indirip güncellemeyi başlat. Sorununu kesinlikle çözecektir. Tavsiye VPN programımız : Hotspot Shield. İyi Oyunlar Saygılarımla @AhmetSari.
 12. Merhaba @ayberksertsever; Oyun 64 bit sistemi desteklediği için vereceğim linklerden sonu "x64.exe" olarak biten dosyaları indirip,bilgisayarınıza kurun. https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=53344 https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=48145 https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=40784 https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=35 (Arama motorunu indirmeyin.) Şöyle bir yazı yazmışsın. Senin bilgisayarın 64 bit ise x86 dosyalarını indirmen gerekir. x64 32 bittir. Bi bunuda dene olmassa www.truckersmp.com/support yardım bileti göder.
 13. Merhaba @Serdar-samsun55; Bildiğim kadarıyla oyun performansında Windows 7 Windows 10'dan daha performans veriyor. Senin sıkıntını şöyle anlatayım. Steam oyun dosyalarına erişemiyor. Ya windowstan izin alamıyor yada dosyaları bulamıyor. Benim tavsiyem bi format at. İyi Oyunlar Saygılarımla @AhmetSari.
 14. Merhaba @Serdar-samsun55; Aykut'unda dediği gibi oyun dosyaları izin alamıyor yada dosyalara erişemiyor. Çözümünü detaylı bilmiyorum ama temiz bi format kesinlikle çözecektir. 1-2 gün daha bekleyin. Çözümü bulunmassa format atmanı tavsiye ederim. İyi Oyunlar Saygılarımla @AhmetSari.
 15. Tekrardan Merhaba @KorhanBey123; Sana ulaşabiliceğim biyer verirmisin ? (Skype,Discord,Steam) İyi Oyunlar Saygılarımla @AhmetSari.
×
×
 • Create New...