Jump to content

pawel1989

Veteran Driver V
 TruckersMP Profile
 • Posts

  105
 • Joined

 • Last visited

About pawel1989

 • Birthday 01/31/1989

Profile Information

 • Location
  Polska
 • Preferred Trucks
  Volvo
 • EU Garage Location
  Poland: Poznan
 • Known languages
  Polish

TruckersMP Information

Recent Profile Visitors

3094 profile views

pawel1989's Achievements

Rookie

Rookie (2/13)

 • Old Timer
 • Discussionist
 • Well Followed
 • Conversation Starter
 • Avid Talker

Recent Badges

62

Reputation

 1. INFORMACJE: Data: 07.01.2024r. Godzina zbiórki : 17.20 Godzina wyjazdu : 18.00 Miejsce startowe: Winsen Miejsce zakończenia: Triest Serwer: do ustalenia DISCORD : DARKOM POLSKA KONWOJE MAPA: Ustawienie : wkrótce Kolejność Wyjazdu: wkrótce FIRMA DARKOM POLSKA WYRAŻA ZGODE NA STREAMOWANIE NASZEGO WYDARZENIA !!! REGULAMIN: Zasady ogólne NIE ZOSTAŁY ZATWIERDZONE przez Truckers MP 1. Uczestnik konwoju musi zapoznać się z Regulaminem. 2. Każdy uczestnik ma obowiązek stawić się na konwój tj. ciągnik + naczepa oraz zestaw ma być naprawiony i zatankowany. 3. Podczas konwoju należy stosować odstęp ok. 100 - 150 m od poprzedzającej ciężarówki. 4. Obowiązuje całkowity ZAKAZ wyprzedzania innych użytkowników bez zgody PILOTA. 5. Przestrzegamy zasad Truckers MP . 6. Stosujemy się do poleceń Organizatora. 7. Firma będzie miała swój kanał CB . 8. Firma WYBIERA 2-3 osoby, które meldują się na Discordzie DARKOM POLSKA KONWOJE . 9. ZAKAZ reklamowania Firm na Discordzie oraz na czacie MP. 10. Kierowcy korzystają z trasy Konwoju oraz z GPS, aby nie robić zamieszania podczas jazdy. 11. W konwoju, mogą brać udział tylko firmy, które zostały zaproszone przez organizatora i potwierdzają udział. 12. Światła ostrzegawcze „koguty” używają tylko i wyłącznie PILOCI. 13. Osoby, które mają „lagi” proszone, są o jazdę na końcu konwoju. 14. ZAKAZ obrażania, gróźb, wulgaryzmów na CB oraz na czacie MP. 15. Bezwzględny zakaz wczytywania się podczas konwoju, w razie konieczności teleportuj się do serwisu, a następnie dołączamy się na koniec konwoju. 16. Bramki przejeżdżamy metodą „na suwak”. 17. Prędkość na konwoju: Autostrady – 90 km/h; landówki - 75 km/h: miasto: 60 km/h. 18. Brak znajomości Regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. ORGANIZATOR: KONWÓJ POPROWADZI ZAPROSZONE FIRMY :
 2. INFORMACJE: Data: 23.03.2024r. Godzina zbiórki : 19.20 Godzina wyjazdu : 20.00 GRUPA I : GRUPA II : GRUPA III : Miejsce startowe: DURRES & TIRANA Miejsce zakończenia: KOPER Serwer: do ustalenia DISCORD : DARKOM POLSKA KONWOJE MAPA: Ustawienie : GRUPA I GRUPA II GRUPA III Kolejność Wyjazdu: GRUPA I GRUPA II GRUPA III FIRMA DARKOM POLSKA WYRAŻA ZGODE NA STREAMOWANIE NASZEGO WYDARZENIA !!! REGULAMIN: Zasady ogólne NIE ZOSTAŁY ZATWIERDZONE przez Truckers MP 1. Uczestnik konwoju musi zapoznać się z Regulaminem. 2. Każdy uczestnik ma obowiązek stawić się na konwój tj. ciągnik + naczepa oraz zestaw ma być naprawiony i zatankowany. 3. Podczas konwoju należy stosować odstęp ok. 100 - 150 m od poprzedzającej ciężarówki. 4. Obowiązuje całkowity ZAKAZ wyprzedzania innych użytkowników bez zgody PILOTA. 5. Przestrzegamy zasad Truckers MP . 6. Stosujemy się do poleceń Organizatora. 7. Firma będzie miała swój kanał CB . 8. Firma WYBIERA 2-3 osoby, które meldują się na Discordzie DARKOM POLSKA KONWOJE . 9. ZAKAZ reklamowania Firm na Discordzie oraz na czacie MP. 10. Kierowcy korzystają z trasy Konwoju oraz z GPS, aby nie robić zamieszania podczas jazdy. 11. W konwoju, mogą brać udział tylko firmy, które zostały zaproszone przez organizatora i potwierdzają udział. 12. Światła ostrzegawcze „koguty” używają tylko i wyłącznie PILOCI. 13. Osoby, które mają „lagi” proszone, są o jazdę na końcu konwoju. 14. ZAKAZ obrażania, gróźb, wulgaryzmów na CB oraz na czacie MP. 15. Bezwzględny zakaz wczytywania się podczas konwoju, w razie konieczności teleportuj się do serwisu, a następnie dołączamy się na koniec konwoju. 16. Bramki przejeżdżamy metodą „na suwak”. 17. Prędkość na konwoju: Autostrady – 90 km/h; landówki - 75 km/h: miasto: 60 km/h. 18. Brak znajomości Regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. ORGANIZATOR: KONWÓJ POPROWADZI ZAPROSZONE FIRMY :
 3. Z powodu zamknięcia Firmy zostaje usunięta z konwoju Urodzinowego.
 4. Happy Birthday!

 5. Happy Birthday!

 6. Happy Birthday 🎂🎉

 7. Happy Birthday! 

 8. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 🎂🎉

 9. Happy Birthday 🥳

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.