Jump to content

KUBAS [PL]

Veteran Driver II
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Truck?

About KUBAS [PL]

 • Rank
  No Cargo

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Preferred Trucks
  Scania
 • EU Garage Location
  Poland: Poznan
 • Known languages
  Polish, English

Recent Profile Visitors

394 profile views
 1. Jak dla mnie bardzo fajna sprawa, która poprawi realizm gry. Jak wiemy jest to symulator więc coś takiego powinno pojawić się już dużo wcześniej. Fajnie byłoby, gdyby w ruch uliczny wszczepić jakąś cząstkę sztucznej inteligencji, która działałaby również na niekorzyść - wypadki, zablokowanie drogi z jakimś objazdem. Ten pomysł ma niezwykły potencjał, jeśli będzie rozwijany w dobrym kierunku to gra stanie się mniej przewidywalna i bardziej realna ponieważ zdarzenia na drodze będą bardziej spontaniczne i nie będzie jak do tej pory - biorąc ładunek już od początku wiesz, że w większości trasy droga będzie pusta i nudna.
 2. Niestety zdjęcia trochę straciły na jakości
 3. Chciałbym zaoferować swoje usługi programowania różnorakich skryptów związanych z językiem PHP w połączeniu z systemem bazodanowym, również w grę wchodzi HTML oraz CSS. Jestem studentem informatyki i chciałbym zacząć działać w tym kierunku, by zdobywać potrzebne mi w przyszłości doświadczenie. Potencjalnych zleceniodawców prosiłbym o wyrozumiałość ponieważ mogę wszystkiego nie potrafić zrobić lecz podczas rozmowy poinformuję o tym i znajdziemy odpowiadające rozwiązanie dla obu stron. Zaczynam od zera więc nie posiadam swoich większych prac, które mógłbym pokazać – sukcesywnie w przyszłości będę umieszczał w temacie moje skrypty. Jako, że dopiero rozpoczynam ceny nie będą wysokie – dogadam się z każdym w kwestii wynagrodzenia. Czego oczekuję od zleceniodawcy: opisania swojego zlecenia w dość szczegółowy sposób - pomoże mi to odwzorować w jak największym stopniu zleconą mi rzecz; wywiązania się z umowy w bez problemowy sposób; Co daje od siebie: przyłożenie się do każdego zlecenia; pomoc z poprawnym wdrożeniem zleceniem; dorzucenie jakiegoś pomysłu od siebie za porozumieniem obu stron; kontakt ze mną podczas realizowania zlecenia; Chętnych prosiłbym o kontakt ze mną poprzez prywatną wiadomość na forum!
 4. @Bandero, tak właśnie brałem ładunki WOT - dzięki wielkie za pomoc, nie miałem nawet pojęcia, że tam jest taki limit.
 5. Witam, mam taki problem iż w mojej zakupionej ciężarówce (ta, którą posiadam na własność) mam nadal ograniczenie prędkości do 90km/h mimo, że w opcjach odznaczyłem tę opcję. Podczas jazdy ciężarówkami w SZYBKICH ZLECENIACH ograniczenia nie ma i śmiało mogę jeździć powyżej 90km/h. Czy ktoś wie czym to jest spowodowane i jak to poprawić? Proszę o pomoc
×
×
 • Create New...