Jump to content

KUBAS [PL]

Veteran Driver V
 TruckersMP Profile
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

About KUBAS [PL]

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Preferred Trucks
  Scania
 • EU Garage Location
  Poland: Poznan
 • Known languages
  Polish, English

Recent Profile Visitors

1431 profile views

KUBAS [PL]'s Achievements

7

Reputation

 1. Jak dla mnie bardzo fajna sprawa, która poprawi realizm gry. Jak wiemy jest to symulator więc coś takiego powinno pojawić się już dużo wcześniej. Fajnie byłoby, gdyby w ruch uliczny wszczepić jakąś cząstkę sztucznej inteligencji, która działałaby również na niekorzyść - wypadki, zablokowanie drogi z jakimś objazdem. Ten pomysł ma niezwykły potencjał, jeśli będzie rozwijany w dobrym kierunku to gra stanie się mniej przewidywalna i bardziej realna ponieważ zdarzenia na drodze będą bardziej spontaniczne i nie będzie jak do tej pory - biorąc ładunek już od początku wiesz, że w większości trasy droga będzie pusta i nudna.
 2. Niestety zdjęcia trochę straciły na jakości
 3. Chciałbym zaoferować swoje usługi programowania różnorakich skryptów związanych z językiem PHP w połączeniu z systemem bazodanowym, również w grę wchodzi HTML oraz CSS. Jestem studentem informatyki i chciałbym zacząć działać w tym kierunku, by zdobywać potrzebne mi w przyszłości doświadczenie. Potencjalnych zleceniodawców prosiłbym o wyrozumiałość ponieważ mogę wszystkiego nie potrafić zrobić lecz podczas rozmowy poinformuję o tym i znajdziemy odpowiadające rozwiązanie dla obu stron. Zaczynam od zera więc nie posiadam swoich większych prac, które mógłbym pokazać – sukcesywnie w przyszłości będę umieszczał w temacie moje skrypty. Jako, że dopiero rozpoczynam ceny nie będą wysokie – dogadam się z każdym w kwestii wynagrodzenia. Czego oczekuję od zleceniodawcy: opisania swojego zlecenia w dość szczegółowy sposób - pomoże mi to odwzorować w jak największym stopniu zleconą mi rzecz; wywiązania się z umowy w bez problemowy sposób; Co daje od siebie: przyłożenie się do każdego zlecenia; pomoc z poprawnym wdrożeniem zleceniem; dorzucenie jakiegoś pomysłu od siebie za porozumieniem obu stron; kontakt ze mną podczas realizowania zlecenia; Chętnych prosiłbym o kontakt ze mną poprzez prywatną wiadomość na forum!
 4. @Bandero, tak właśnie brałem ładunki WOT - dzięki wielkie za pomoc, nie miałem nawet pojęcia, że tam jest taki limit.
 5. Witam, mam taki problem iż w mojej zakupionej ciężarówce (ta, którą posiadam na własność) mam nadal ograniczenie prędkości do 90km/h mimo, że w opcjach odznaczyłem tę opcję. Podczas jazdy ciężarówkami w SZYBKICH ZLECENIACH ograniczenia nie ma i śmiało mogę jeździć powyżej 90km/h. Czy ktoś wie czym to jest spowodowane i jak to poprawić? Proszę o pomoc
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.