Jump to content

[JT] Minato Mirai 21

Veteran Driver II
 • Content Count

  369
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

192 Sunday Driver

6 Followers

About [JT] Minato Mirai 21

 • Rank
  7t Cars

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Września
 • EU Garage Location
  Poland: Poznan

Recent Profile Visitors

3508 profile views
 1. [JT] Minato Mirai 21

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Sádząc po akcji ze światłami nad którymi @WooQash przez 2 bodajże miesiące słusznie ubolewał (sytuacja po wyłączeniu Winter Moda) możemy się spodziewać nawet opierdzielania się w trakcie ,,pracy,, nad aktualizacją TMP do 1.35. Wszystko jest możliwe.
 2. [JT] Minato Mirai 21

  akademia driftu by ranemoro & theperi

  Nie żeby coś ale AE85 Trueno > 200 sx
 3. [JT] Minato Mirai 21

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Baltic to jest trochę zadupie Europy... Bardzo ładne ale jednak zadupie. Nie uświadczyliśmy tam jakiegoś wielkiego ruchu jak we Włoszech. Dopiero gdy event będzie dotyczył tamtych rejonów coś na wzór Trade Connections to wtedy będzie cokolwiek się działo.
 4. [JT] Minato Mirai 21

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Jak dla mnie to ATS nie powinien wyjść w ogóle w takiej formie jak wyszedł skoro Podstawowo wyszły tylko 2 stany. Potem darmowo Arizona. Jako podstawowa wersja gry powinniśmy otrzymać od razu terytoria Kalifornii, Nevady, Oregonu, Washingtonu, Arizony, Utah i Idaho. A może nawet i Nowego Meksyku, Kolorado, Wyomingu i Montany. Stanów jest dużo i co jak co wydanie wszystkiego i zakupienie to będzie spory wydatek.
 5. [JT] Minato Mirai 21

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Wystarczy sprawdzić realną mapę. Można obstawiać tutaj 2 główne miasta z większym portem promowym czyli to moze być Ajaccio z łącznikiem promowym do Marsylii i Tulonu ( bliskie sobie miasta ) i Bastia która ma łącznik z Niceą, Marsyliąi Tulonem, dodatkowo z włochami w Livorno i Genuą. Dla łącznika z Neapolem jest mniejszy port w Porto Vecchio. Logicznie to łącznikami byłyby Marsylia i Nicea a z Włoch Neapol i gdyby zrobili port promowy to Genua lub Livorno.
 6. [JT] Minato Mirai 21

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Wiem, ze jest we Włoszech ale to jest tak mały cypelek, ze obecnie jakoś nie widzę sensu jego tworzenia aby prowadzić tam jedno połaczenie drogowe.
 7. [JT] Minato Mirai 21

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  @kylo67 Pierwsze jeszcze ujdzie ale drugie wygląda jak ciągnik siodłowy Volkswagena @Imperator Tracz Powstanie Triestu prędej wiązałbym z powstaniem DLC ( o ile takowe by powstało ) dodające pozostałą część Bałkan, gdyby Pojawiła się Słowenia
 8. [JT] Minato Mirai 21

  Pytanie o DLC: Special Transport

  Chciałbym wspomnieć o czymś o czym wszyscy zapomnieli. @BollmeNiak, o ile same ładunki ze Special Transport nie działają na multi to jednak światła ostrzegawcze są dostępne na multi i bez przeszkód można ich używać. Wiadomo, ze jeśli grasz tylko na multi to uznasz ze jako tako kupowanie tego DLC nie ma za bardzo sensu , to jednak dla samych bomb warto, bo wyglądają duzo lepiej od tych podstawowych SCSowskich.
 9. [JT] Minato Mirai 21

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Przyznam, że czegoś innego się spodziewałem. bardziej terenów Słowenii, Chorwacji itp. w Końcu we Włoszech mozna ujrzeć na zasłoniętych drogowskazach prześwitującą nazwę Stolicy Słowenii. Lekko się zawiodłem ale trudno. Dobre i to.
 10. [JT] Minato Mirai 21

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Czasem na tych ślimakach to naczepa skakała. Wartości stabilności naczepy mam niezmienne od samego początku gry.
 11. [JT] Minato Mirai 21

  ETS 2 MP - śmieszne momenty by KrystianA

  Mówisz o Mercelim, zgadzam się z tym
 12. [JT] Minato Mirai 21

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Uskoki bywają wszędzie nam np. na łączeniu autostrad nad Dortmundem. Co prawda nie wywala jak na powyższym materiale ale jednak coś takiego jest.
 13. [JT] Minato Mirai 21

  ETS 2 MP - śmieszne momenty by KrystianA

  Czyli typowy film robiony na siłę na C-D dodatkowo zaśmiecających YT równie beznadziejnymi kompilacjami idiotów na drodze tworzonych przez wcale nie lepszych twórców. Czytaj Darwen, Tony itp. itd.
 14. [JT] Minato Mirai 21

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Nawet jak będą robić Utah to ciekawe czy dadzą możliwość jazdy po solnym jeziorze. Coś takiego jak Tor Wyścigowy w Tucson
 15. [JT] Minato Mirai 21

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  No nie wiem ja mam cysterny zwykłe i że Schwarze jako własne już od dłuższego czasu. Również w sklepie.
×