Jump to content

[JT] Minato Mirai 21

Veteran Driver II
 • Content Count

  355
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

183 Sunday Driver

6 Followers

About [JT] Minato Mirai 21

 • Rank
  7t Cars

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Września
 • EU Garage Location
  Poland: Poznan

Recent Profile Visitors

3405 profile views
 1. [JT] Minato Mirai 21

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  No nie wiem ja mam cysterny zwykłe i że Schwarze jako własne już od dłuższego czasu. Również w sklepie.
 2. [JT] Minato Mirai 21

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Ja nie narzekam. Cały czas jeżdżę ze światłami. A co do update Real Operations to serio ,,ktoś komuś betoniarą do domu się wj...ał przez okno''.
 3. [JT] Minato Mirai 21

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  ^ Może niech zrobią update własnych mózgów to inteligencji przybędzie (może). Może robią to na złość graczom. Nie pierwszy raz update był w piątek/sobotę wieczór. Jeden duży konwój był przesuwany przez to o 2 tygodnie. Powinni chociażby o planowanym update informować parę godzin przed a nie jakby z zaskoczenia kilku tysiącom kierowców machnąć mokrą szmatą w twarz.
 4. [JT] Minato Mirai 21

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  To jest totalna głupota, bo elektronika moze zawodzić a tak tradycyjne metody nie. Wyobraź sobie jechać w trasę i kamery szlag trafia. Naprawa będzie droższa niż urwane lusterko. Na srebrną taśmę i trytytki kamery nie naprawisz. Pfff Unia Europejska...
 5. [JT] Minato Mirai 21

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Jakoś takiego zainteresowania MANem nie widzę jak Scanią S i R. Może jak wyjdzie jakiś Lion Tunning Pack czy cos podobnego to będzie większe. A tak tym MANem jeżdżę bo jeżdżę. Plus jest taki, że na E6 jakoś wyraźniej czuję, że mam coś do tyłka podczepione na ok 500 KM.
 6. [JT] Minato Mirai 21

  Dyskusje na temat firm

  Jeszcze się w swojej karierze na TMP nie spotkałem z taką burzą, z reguły były to słuszne przyczepki o zbyt podobną nazwę, zerżnięcie regulaminu... ale tu Golden Line poleciało ostro po bandzie, robiąc zrzynkę na dużą skalę i to od topowych VSek. A wieści wśród Szefów VSek niosą się błyskawicznie. Można by zacząć od pana @MorpheusINC., który nie dość, że nabijał sobie posty ( jak to już często tutaj bywało ) to jeszcze doszły mnie słuchy, że pytał się o zaakceptowanie firmowego wątku nie spełniając chorego wymogu 30 postów ( gdy było 75 postów wszystko było git ). Golden Line dokonało takiego samozaorania swojej opinii wśród topowych VSek, że na waszym miejscu zniknąłbym z forum i gry całkowicie, aby nie przynosić wstydu. Brak poszanowania praw autorskich i bezczelność już zawsze będą się kojarzyły z wami.
 7. [JT] Minato Mirai 21

  YouTube i roszczenia praw autorskich do muzyki

  To może zejdzmy z tym do Dark Netu... Zauważyłem ze YT nie zwraca uwagi na gatunek muzyki jakim są Eurobeaty, spokojnie mogę je stosować jak NCS
 8. [JT] Minato Mirai 21

  YouTube i roszczenia praw autorskich do muzyki

  Po części uważam, że prawa autorskie do muzyki są głupie. Zrozumiałbym roszczenia, gdybym prowadził jakieś radio czy streaming muzyki na YT ale muzyki używam tylko do tła live aby nie był zbyt cichy i nudny. I tak muzyka jest lekko podgłośniona, a nie na całą petę. Praw autorskich nie biorę i nie będę brał na poważnie w tym przypadku. Tak samo głupie było to, ze gdy wyszedł WinterMod host był zawalony, to ludzie zrobili dobry uczynek i zaczęli sami wstawiac pliki. Szanuję. Potem admini zaczęli to kasować bo prawa autorskie, Frosty z hosta musi zarobić. Mam to w głębokim poważaniu. Kwestia gier to już inna sprawa ale wykraczam juz poza temat posta... Tak czy inaczej, narazie mam wywalone na to, no na YT nie zarabiam i nie bedę zarabiać, a pomimo roszczeń z muzyki nie będę rezygnować.
 9. [JT] Minato Mirai 21

  YouTube i roszczenia praw autorskich do muzyki

  Cały system jest chory, wczoraj dostałem 42 roszczenia z jednego filmu. Twórca zarabia na moim filmie, a ja raczej wcale na YT nie bede zarabiał. Mam na to wywalone jak bęben Kononowicza. Ale co jest dziwne... dokładnie tego samego mixu Nightcore uzyłem w innym wczesniejszym filmie i roszczeń nie było. O co tu chodzi?
 10. [JT] Minato Mirai 21

  co sądzicie na temat zimy w mp ?

  Spring mod nie wnosiłby jakichś dużych zmian do otoczenia. Stwierdziłbym ze wszystko wyglądałoby podobnie co bez moda wiec nie jest to warte zachodu. Autumn ok, barwy żółci i czerwieni na drzewach nawet ciekawe by to było. Tak czy inaczej jest to sfera marzeń i wątpię aby ktokolwiek podjąłby się tego dodania pod TMP. Zauważyłem kiedys ze śnieg w Winterze jest zsynchronizowany. Przestawał padać u kilku osób jednoczesnie.
 11. [JT] Minato Mirai 21

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Tunning pack powinien wyjsc razem z Manem bo strzałem w kolano trochę było wydanie Scanii S i R bez aktualizacji Griffina.
 12. [JT] Minato Mirai 21

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Az do takich chce się powiedzieć ,, Wyjdź już w końcu z Teamu, bo mi miażdży odbyt jak widzę, że tu nadal jesteś ". Szlag mnie trafia jak widzę bany nieadekwatne do szkodliwości czynu dokonanego przez typa z trocinami zamiast mózgu. Dla innych mogą to być ukrywane posty, obnażające głupotę członków Teamu. Prawda boli niestety, jako, że jesteśmy ludźmi szczerze oceniającymi ich pracę.
 13. [JT] Minato Mirai 21

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Od marca po Protestach jest coraz gorzej, staff ma coraz większą wyjebkę na TMP i to widać chociażby w reportach. Byle by wyrobić normy. Tylko polska część elegancko działała. Bogu dzięki że Scarface nie ma już w teamie, bo to on jest odpowiedzialny za wykop polskiej części staffu, w tym moim zdaniem najlepszego moderatora jaki tu był czyli Kozika. Co poradzisz? Nic nie poradzisz. Będziemy tkwić w tym bagnie dalej, bo nic z tym nie zrobią.
 14. [JT] Minato Mirai 21

  Założenie Firmy

  Nie podoba mi się obecny stan rzeczy. Polska Społeczność bardzo upodobała sobie tworzenie czegoś własnego, nie mając jakiegokolwiek doświadczenia, albo co gorsza poprzez spiny czy podziały. Jak to wychodzi? Jednym jakoś się powodzi, będą trwać na dłuższy czas i życzę dalszego powodzenia, inne wychodzą niczym partia bubli z fabryki. Dlaczego nie wygląda to tak jak w innych krajach gdzie jest kilka liczących VSek i tam ludzie dołączają. Jest z tym przynajmniej porządek. Ale cóż poradzić skoro w Polskiej Społeczności duży procent osób myśli by iść na masówkę. O taka mentalność graczy, zamiast się łączyć to lepiej się podzielić A jak się dzielisz to się przynajmniej postaraj i zadbaj o wizerunek, a nie będę patrzył z góry.
 15. [JT] Minato Mirai 21

  Założenie Firmy

  Powiem ci coś szczerego tak od serca, moze znajdą się osoby które czują to samo co ja. Obecnie nowe VSki na rynku nie są mile widziane, przynajmniej prze ze mnie i nie powinny juz powstawać. Po co nam kolejna VSka, która ma i tak małe szanse na przetrwanie dłuzej niż pół roku. Kolega wyżej napisał co trzeba zrobić, to jest sporo roboty i to powinno cię zniechęcić. Proponuję ci dołączenie do któreś firmy zarejestrowanej na forum. To są same pewniaki ze stażem liczonym w latach.
×