Jump to content

[JT] Minato Mirai 21

Veteran Driver
 • Content Count

  321
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

156 Sunday Driver

4 Followers

About [JT] Minato Mirai 21

 • Rank
  7t Cars

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Września
 • EU Garage Location
  Poland: Poznan

Recent Profile Visitors

3084 profile views
 1. [JT] Minato Mirai 21

  nie działa mi dl schwarzmuller

  Odznacz i zaznacz, z teguły działa, instalacja powinna się zacząć.
 2. [JT] Minato Mirai 21

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Po raz pierwszy SCS na PGA? Juz był przed wydaniem Vive la France i miałem okazję się przejechać. Tak czy inaczej też pojawię się na PGA.
 3. [JT] Minato Mirai 21

  High power cargo

  High Power Cargo nie daje naczep, sprecyzuj że to ładunki. Poszukaj dokładnie, teleportuj się z miasta do miasta garażami. Skoro w Szwecji są, to wszędzie indziej też.
 4. [JT] Minato Mirai 21

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Taaa Range T jest naprawdę piękne, czekam na to.
 5. [JT] Minato Mirai 21

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Masz DLC Heavy Cargo, High Power Cargo czy Schwarzmuller? Jak któregos nie masz to tez nie widac. Inaczej moze byc tylko edycja save.
 6. [JT] Minato Mirai 21

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  A jaki jest sens wprowadzania ustawienia tablic rejestracyjnych na naczepie przez WOTa? Tak samo jak wg mnie nie ma sensu ustawiac dla ciągnika. Wolałbym na kazdym innym miec rózne blachy, nwm jak ty?
 7. [JT] Minato Mirai 21

  Euro Trans-Handzel

  Życzę powodzenia w rozwoju firmy
 8. [JT] Minato Mirai 21

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Takie informacje o banach tak czy inaczej powinny być jawne. Przynajmniej wiemy z jakim delikwentem mamy do czynienia... jeszcze w grze powinien byc naznaczony aby na niego uważać. Z resztą do rekrutacji do firm tak czy inaczej będzie musiał ujawnić historię banów.
 9. [JT] Minato Mirai 21

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  No jednak przydałoby się uzupełnić grę o tuning packi dla reszty ciągników. Własnie dlatego opuściłem New Actrosa dla Scanii S. Lecz nic o nich nie wiadomo. Myślę ze możemy nawet nie usłyszeć o nich w przyszłym roku. Musimy się cieszyć z tego co mamy.
 10. [JT] Minato Mirai 21

  Virtual Trucker - Zarządza się łatwiej!

  Wcale się nie zapowiada bo trwa ona od zeszłego roku. Z resztą jaka to juz konkurencja skoro VC jest opuszczony, nieaktualizowany i tylko sobie tak działa. Z tego powodu przenieśliśmy się na VT. I nie tylko my...
 11. [JT] Minato Mirai 21

  Fotorelacja [PHT] MinatomiraiX

  Spore zlecenie na piwo bezalkoholowe do Francji. Pozbywamy się niezbywalnego towaru z Polski
 12. [JT] Minato Mirai 21

  [PHT] Polish Hard Truckers - Rekrutacja ON (8/20)

  Na drogi wyrusza nasz drugi zestaw malowania firmowego. Oznacza to, że Polish Hard Truckers będą się odznaczać dwoma wzorami po aktualizacji 1.32.
 13. [JT] Minato Mirai 21

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Rozumiem, że to tragedia, ofiary śmiertelne... współczuję rodzinom zmarłych i zaginionych. Rozumiem negowanie pomysłu z eventem jednej strony z tego powodu... ale to może być właśnie dobry materiał na event. Wszyscy pamiętamy jak dobrze bawiliśmy się na Big Surze, to była dobra odskocznia. Teraz można byłoby to zrobić w ETS. Czy za każdym razem, gdy na miejscu wielkiego zdarzenia są ofiary śmiertelne to pomysł z eventem musi być odrzucany?
 14. [JT] Minato Mirai 21

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Pierwsze bugi i niedociągnięcia już dostrzegłem. Oto one: - błąd z górną linią lampek na tyle naczepy, wszystkie są czerwone ale jedna z prawej strony jest pomarańczowa - światła naczepy słabo świecą zarówno przy standardowym zderzaku jak i ekskluzywnym, jakbym patrzył na Krone - B-double na trasie bardzo rzuca przy skrętach - WIELKA DZIURA W TEKSTURACH MAPY ( trasa Kiel na Danię ) Zjadło stację paliw.
 15. [JT] Minato Mirai 21

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Nie widzę w wannie nic takiego
×