Jump to content

Jargan

Veteran Driver VI
 TruckersMP Profile
  • Posts

    11
  • Joined

  • Last visited

About Jargan

  • Birthday 06/11/1999

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Preferred Trucks
    Mercedes
  • American Garage Location
    California: Los Angeles
  • EU Garage Location
    Poland: Krakow
  • Known languages
    English, German

Recent Profile Visitors

1281 profile views

Jargan's Achievements

  • First Post
  • Collaborator
  • Old Timer
  • One Month Later
  • One Year On

Recent Badges

6

Reputation

  1. Dziękuję za pomoc! Temat można zamknąć
  2. Witam. Czy zmieniając wersję gry z 32bit na 64bit utracę zapis gry?
  3. Dziękuję za pomoc. Temat można zamknąć.
  4. Witam. Około czterech miesięcy temu kupiłem Euro Truck Simulator 2 na steam, a w najbliższym czasie chcę przeprowadzić format komputera. Chciałbym się dowiedzieć czy instalując steam po formacie, to czy zapis gry w ETS2 pozostanie w takim samym stanie czy też zostanie utracony. Zaznaczam, że nie posiadam pudełkowej wersji gry łączonej ze steamem tylko kupiłem ją bezpośrednio na platformie steam.
  5. Wielkie dzięki. Jestem Ci bardzo wdzięczny!
  6. Witam. O dłuższego czasu poszukuję modyfikacji do ATS multiplayer, która umożliwia jazdę Kenworthem W900 z małą kabiną i długim podwoziem, ale nie mogę jej znaleźć. Może ktoś z Was wie co to za modyfikacja. Prosiłbym o link. Dziękuję za pomoc
  7. Problem już rozwiązany. Dziekuje
  8. Witam. Logując się dzisiaj do gry American Truck Simulator nagle odłączyło moje konto z World of Trucks. Wyskakuje mi informacja, że konto nie jest połączone, a w profilu w grze zniknęła ramka sugerująca połączenie. Gdy klikam "Połącz" wyskakuje mi informacja o tym, że to może być wina internetu lub trzeba zainstalować nowa łatkę. Problem w tym, że mój internet jest w stu procentach sprawny, do gry nie wyszła żadna łatka, a ja mimo tego nie mogę brać zleceń z WoTa. Więc w czym tkwi problem? Proszę o pomoc.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.