Jump to content

//:eeV

Veteran Driver IV
  • Posts

    9
  • Joined

  • Last visited

About //:eeV

Profile Information

  • Location
    Polska
  • Interests
    Downhill :P
  • Preferred Trucks
    Scania
  • American Garage Location
    New Mexico: Artesia
  • EU Garage Location
    Sweden: Malmö
  • Known languages
    Polish, English

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

//:eeV's Achievements

1

Reputation

  1. Nick w grze: //:eeV Wiek: 16 Miejsce zamieszkania: Trójmiasto Sterowanie: Klawiatura + myszka/pad SteamID 64 lub adres do profilu steam: Dodam rano (8.08.2018) Staż w grze: 2 lata Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie Przedstaw się: Cześć, mam na imię Filip i pochodzę z Trójmiasta. W wolnym czasie trenuję downhill oraz prowadzę serwer. Inne: Mam jedno wymaganie co do firmy. Mianowicie, nie chcę aby było narzucony awatar, ponieważ prowadzę serwer, a to utrudniłoby mi kontakt z graczami.
  2. Zobacz w configu ETS2 czy masz ustawiony limit klatek.
  3. //:eeV

    Skoda

    Czy wie ktoś dlaczego skoda nie chce wbić wyższego biegu niż jedynka? Dzieje się tak na prostym i prawdziwym automacie. Sekwencja działa dobrze.
  4. Po przeczytaniu angielskiej wersji nowej aktualizacji nie za bardzo jej zrozumiem. Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć co muszę zrobić aby móc jeździć samochodami[Skodą z malowaniem pilota]. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam i życzę szerokości. Maniac
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.