Jump to content

Matimajster

Veteran Driver III
  • Posts

    17
  • Joined

  • Last visited

About Matimajster

Recent Profile Visitors

919 profile views

Matimajster's Achievements

0

Reputation

  1. Witam wszystkich , mam pewne pytanie dotyczące aktualizacji biosa. Otóż chciałbym pobrać najnowszy sterownik do mojego biosa (American Megatrends Inc.1202) gdyż po prostu nigdy nie aktualizowałem go a mam pewne problemy by wejść do biosa (wchodząc do biosa zawiesza mi się komputer). I moje pytanie czy znas ktoś jakieś zaufane źródło skąd mogę pobrać dany sterownik ( szukałem w google , natrafiłem na kilka stron z tym że nie wiem czy są one do końca bezpieczne). Z góry dziękuje za pomoc
  2. Ja wolał bym coś tańszego jednak
  3. Siemka , zamierzam kupić wideorejestrator w celach hobbystycznym czyli wiadomo nie musi być jaki mega , ale chciałbym żeby jakoś nagrania była lepsza niż zdjęcia w przybliżeniu ze starszych telefonów takich jak nokia 6020 czy Sagem myX5-2 (Stare dobre telefony ).I teraz mam pytanie czy wystarczy mi taki najtańszy z marketu czy lepiej kupić trochę lepszy ?
  4. Jeżeli przyjąłeś ładunek w singlu po czym wszedłeś na multi to normalne , Pamiętam jak ja miałem ładunek zawieść ok 60 km i przyjąłem go będąc offline a po chwili odpaliłem od nowa multi i tak miałem.
  5. Odinstalujcie multi , wyłączcie antywirusa , zainstalujcie MP , i odpalcie multi , dajcie znać czy pomogło.
  6. Polecam również defragmentacje oraz sprawdzenie czy nie pojawiły się logiczne "bad errory".Przeskanuj sobie też komputer programem antywirusowym oraz spróbuj zaktualizować sterowniki.
  7. Nazwa Sugestii: Przelewanie pieniędzy innym graczom. Opis Sugestii: Chodzi o to by można było przelewać kasę innym kierowcą za to że np: uderzymy w nich itp. Było by to bardzo dobre gdyż miałem ostatnio takie dwie sytuacje : 1.Jechałem sobie z transportem i po prostu na zakręcie miałem zbyt wysoką prędkość i uderzyłem w innego użytkownika. 2.Tu już taka sytuacja gdzie nikt nie ucierpiał , ale zawsze ktoś mógł otóż wróciłem po pracy i po 23 odpaliłem sobie Euro trucka multi , otworzyłem piwko i jechałem jechał i naglę zasnąłem przed kompem. Obudziło mnie to że na słuchawkach usłyszałem dźwięk w którym uderzyłem w barierki. Przykładowe obrazki: brak, Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Wydaje mi się że to dobra sugestia ( o ile idzie ją wykonać ) dodało by to trochę rekompensaty dla poszkodowanych , łatwiej by było odróżnić trolla od normalnego gracza któremu po prostu coś nie wyszło.
  8. Auto jest z rocznika 99 i ma przejechane 97 tyś km ( nie kręcony , Ojciec pierwszyn właścicielem ) i boje się fuszerki, albo że mnie po prostu oszukają jak sąsiada (dokręcili śrubki skasowali go 750 zł i to w jednym z lepszych warsztatów w mieście )
  9. Witam , mam pewien dylemat w moim samochodzie pojawiły się luzy na kierownicy i przypuszczam że jest to maglownica, Jak wiadomo nie jest to mało istota część a słyszałem opinie że regeneracja nic nie daje a kosztuje podobnie co wymiana. Co sądzicie lepiej kupić sprawną maglownice i przełożyć w warsztacie czy oddać do regeneracji ?
  10. Najlepiej na multi zrób parę zleceń weź kredyt i kup ciężarówkę i na multi
  11. Pomysł bardzo dobry, przyda to się szczególnie w Rotterdamie
  12. Naprawiłem to wina como. Do zamknięcia i dzięki za pomoc.
  13. Witam natrafiłem na dziwną sytuacje otóż zainstalowałem multiplayer do ETS 2 (Najnowszą wersje)lecz nie ma jej wgl na dysku. Instalacja przebiegła sprawnie i nie wiem teraz co mam zrobić.
  14. Kolego , też na początku balem się ale nie jest to takie trudne . W strefie firmy jest wyłączona kolizja i dzięki temu nawet jak cofając przybierzesz w jakiegoś tira albo naczepę to nic się nie stanie a więcej xp i kasy przyjdzie
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.