Jump to content

poziomka

Veteran Driver III
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

About poziomka

Profile Information

  • Gender
    Not Telling
  • Preferred Trucks
    Mercedes
  • EU Garage Location
    Germany: Berlin

poziomka's Achievements

0

Reputation

  1. Witajcie, Mam problem gdyż wczoraj zatrudniłem ostatniego możliwego kierowcę z agencji i tak jak by się limit wyczerpał. Mam: Poziom: 28 Garaży: 53 (50 dużych) Cieżarówek: 251 Kierowców: 227 Ktoś wie jak zatrudnić ich więcej? Odkrywałem nowe agencje, ale to nic nie daje. Czytałem na jakimś forum z 2013 roku że gościu miał 153 kierowców, więc dużo mniej niż ja i ten sam problem. Trzeba wbijać lvl?
  2. Dobry pomysł. Czasem mi spadnie do 13 fpsów w mieście jak jest dużo ciężarówek nawet jak są daleko. Może to też warto pomyśleć aby ciężarówki stojące wczytywały się "później" np. ulicę dalej a nie na drugim końcu miasta.
  3. poziomka

    Screenshoty

    Jedziesz sobie spokojnie a tutaj blokada albo wywrotka przed wyładunkiem
  4. poziomka

    Screenshoty

    Wrzucę jeszcze screena jak będę na drugim kompie jak gościowi się przewróciła naczepa w strefie bezkolizyjnej
  5. Witam, Jestem nowy na forum i w grze MP i chciałem się zapytać czy są jakieś taryfikatory banów? Wjechałem niechcący gościowi w "tyłek" i uszkodziłem mu 1% naczepy za co dostałem bana (oczywiście tamten się zatrzymał na drodze. Jak by jechał nic by takiego nie było, ale zanim zareagowałem to już było za późno a chciałem go wyprzedzić. Dostałem za to pierwszego bana i na ponad 10 dni. Okazało się że to jakiś znajomy admina od którego dostałem bana. W multiplayer gram trzeci dzień i od razu przerwa na taki długi okres czasu. P.S. możliwe jest mieć w tej grze 20 000 lvl? Gościu robi zlecenia po 400km i nabija takie lvle a hajsu ma prawie miliard.
  6. Hah ja dostałem na 10 dni bana bo wjechałem w tyłek typkowi jak próbowałem go wyprzedzać i jechali z naprzeciwka. Próbowałem się schować za niego a ten się zatrzymał. Pierwszy ban i od razu do 28.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.