Jump to content

9XxAdrianxX9

Veteran Driver VII
  • Posts

    15
  • Joined

  • Last visited

About 9XxAdrianxX9

  • Birthday 08/27/1999

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Rzeszów
  • EU Garage Location
    Poland: Wroclaw

Recent Profile Visitors

1008 profile views

9XxAdrianxX9's Achievements

1

Reputation

  1. HAPPY BIRTHDAY TO YOU ?

  2. Ok, dzięki wielkie za szybką odpowiedź. Co do nośnika to akurat już mam tylko chciałem się upewnić odnośnie klucza. Temat do zamknięcia.
  3. Witam. Jak zapewne większość już wie, ATS, ATSMP oraz już za niedługo ETS2MP będą dostępne tylko w wersji 64-bitowej. Ja posiadam klucz licencyjny na Windows 7 Home Premium 32-bit. Niedawno przeniosłem się na Windows 10 Home 32-bit. I w tym miejscu pojawia się pytanie. Czy mogę zainstalować system Windows 10 Home 64-bit i aktywować go posiadanym kluczem licencyjnym, czy na tą architekturę potrzebowałbym nowy klucz? P.S.: Od razu uprzedzę pytanie: tak, mam 64-bitowy procesor.
  4. No i kolejna sugestia, która powstała nie wiadomo po co... Nigdy nie udało mi się uzyskać w multi po jednej trasie więcej niż 1% uszkodzeń kół, a reszta po 0% (pomijam sytuacje kiedy zostałem zrammowany). No może na dłuższych trasach zdarzyło się 2%. Jednak są to wartości tak niewielkie, że w żaden sposób nie utrudniają jazdy. A jeśli jeździsz jak skończony idiota i po każdej trasie masz ponad 80% uszkodzeń to nawet lepiej, że tylko w miastach można się naprawić. Może skłoni cię to do jakichś rozmyślań i zaczniesz jeździć jak cywilizowany człowiek. Naprawa na stacjach byłaby również dużym ułatwieniem dla rammerów. Nie muszę chyba tłumaczyć co dokładnie mam na myśli. Znalazło by się jeszcze pewnie kilka argumentów, jednak nie będę ich wypisywał. Podsumowując, zdecydowanie na nie.
  5. Jeżeli nie przejechałeś całej trasy jednym ciągiem to normalne, że będziesz miał spóźnienie (oczywiście chodzi o MP, na singlu nie ma tego problemu). W MP czas upływa niezależnie od czasu z zapisu Twojej gry. Rozwiązaniem jest branie krótszych zleceń i kończenie ich jednym ciągiem, lub (jeśli nie jesteś w stanie skończyć zlecenia na MP) zapisanie gry i kontynuacja na singlu.
  6. Wszystko fajnie, tylko... tak właściwie po co to komu? Przy mijaniu kogoś wystarczy trzymać się swojego pasa ruchu. Większa ostrożność nie jest potrzebna. Ewentualnie trzeba też uważać czy nie wyskoczy ktoś z przeciwka na czołówkę podczas gdy będzie kogoś wyprzedzał. Jeśli ktoś ma choć trochę poukładane w głowie to będzie czerpał przyjemność z przepisowej jazdy, a nie gaz do podłogi i po barierkach. Tak więc uważam, że opcja ta jest zbędna i byłaby tylko dodatkową zbędną pracą dla deweloperów.
  7. Czas się nie zbuguje, ale spóźniony będziesz. Opcja kupna kilku garaży (prawdopodobnie) się nie sprawdzi. Z tego co wiem mając aktywne zlecenie nie można się teleportować do garaży (jeśli się mylę proszę o poprawienie mnie). Jeżeli nie jesteś w stanie ukończyć zlecenia na mp jedyną opcją by się nie spóźnić jest zapisanie gry i dokończenie zlecenia na singlu, gdyż po zapisaniu gry czas również jest zapisywany i zostanie on w tym miejscu wczytany na singlu, zaś na mp nie, bo tam czas leci niezależnie od tego w zapisie gry. Albo po prostu anulować zlecenie, ale za to jest przyznawana kara.
  8. Zdecydowanie na nie. Resetowanie ekonomii przez konsolę jest proste jak budowa cepa, a tworzenie takiego przycisku to tylko zbędna dodatkowa praca dla developerów ETS2MP, którzy w tym czasie mogliby zająć się czymś naprawdę potrzebnym.
  9. Chyba rzeczywiście moja propozycja nie ma większego sensu. Poza tym zauważyłem, że w pewnym sensie jest przecież zawarta w regulaminie. Śmiem wątpić, czy zacytowani przeze mnie panowie przeczytali owy regulamin, skoro nawet nie chciało im się czytać tego, co pisałem kilka postów wyżej, przed napisaniem swojej odpowiedzi. A pan w środku to chyba tylko tytuł tematu przeczytał. Prawdopodobnie nawet nie czytał do końca mojej sugestii. Dodatkowo mogę poczuć się lekko przez niego urażony, gdyż traktuje mnie tak jakby mnie nie było. Ale pomińmy tą kwestię. Podsumowując: Jednak trochę zwątpiłem w co niektórych i pewnie wprowadzenie w życie mojej propozycji niewiele by zmieniło. W takim razie czekam na ostateczną decyzję, zamknięcie tematu i przeniesienie do odpowiedniego działu. Dziękuję za poświęcony czas.
  10. Bardzo się cieszę, że wyłączasz długie światła, kiedy jest taka potrzeba. Mam Ci za to dziękować, czy po co to napisałeś? Jeżeli nie widzisz w tym problemu, to jaka będzie dla Ciebie różnica, czy zostanie to wprowadzone, czy nie? Napisałeś post, że jesteś przeciw. No i dobra, rozumiem. Każdy ma swoje zdanie. Ale tak jak napisałem dla Ciebie to będzie żadna różnica i uważam, że Twój drugi post był zbędny. Nie wnosił nic pożytecznego do sprawy. ____ Nadal wierzę, że chociaż malutka część społeczności czyta regulamin i stosuje się do niego. Może przynajmniej ta część osób by przestrzegała tego zakazu. Oczywiście, jeśli takie coś miałoby być kosztem większej ilości rammerów czy blokujących, to zgadzam się z Tobą, lepiej żeby pozostało jak jest. Jednak według mnie mogłoby być to takim zakazem, który nie byłby tak bardzo karalny. Można by było po prostu zwracać uwagę takim osobom, że istnieje taka wzmianka w regulaminie. ____ Jednak właśnie to rozjaśnienie tekstur jest trochę uciążliwe. Nie wiem, możliwe, że każdy to odbiera inaczej. Mnie to przeszkadza w znaczącym stopniu, Tobie widocznie nie. Wiadomo w jakim wieku jest większość graczy. W obecnych czasach w tym wieku ludziom sprawia przyjemność przeszkadzanie innym (oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego wora - zależy od wychowania). Co do karania za to wykroczenie, wypowiedziałem się kawałek wyżej.
  11. Owszem, zależy od kierowcy. Jednak inaczej mówiąc kierowca ten decyduje o tym, czy chce łamać przepisy, czy nie. Pozwolę sobie zacytować fragment kodeksu drogowego, mówiący właśnie o tej kwestii: ____ 1. Właśnie o to chodzi, że jest to uciążliwe. Gdyby nie było, nie pisałbym tej sugestii. 2. A tak się składa, że dość często mi się to zdarza, gdyż jestem jednym z tych, którzy nie jeżdżą ile tylko fabryka dała, czyli 110 km/h. Jeżdżę dla przyjemności, a nie na czas, przez co często ktoś mnie dogania i zanim mnie wyprzedzi jedzie za mną i świeci tymi długimi. 3. No to też się tak składa, że mój sprzęt ma już swoje lata i gram prawie na najniższych ustawieniach. Ale nadal jak mi przyświeci taki jeden, to drogi już praktycznie nie widzę.
  12. No świeci, ale jak jedzie na krótkich to jest to do zniesienia, taka mała poświata. Ale jak jedzie na długich, a jeszcze dodatkowo ma reflektory dalekosiężne włączone to drogi nie widać tylko deskę rozdzielczą.
  13. Witam. Mam pewną propozycję. Nazwa Sugestii: Zakaz używania długich świateł jadąc blisko za kimś. Opis Sugestii: Moja sugestia jest taka, by dodać do regulaminu gry punkt, mówiący że nie wolno używać długich świateł jadąc blisko za innym graczem. Jak dla mnie jest to bardzo irytujące gdy gracz jedzie kilkadziesiąt metrów za mną i cały czas świeci mi długimi. Mam wtedy tak jasno oświetloną deskę rozdzielczą, że ciężko jest mi skupić się na drodze. Oczywiście (aby nikt mnie źle nie zrozumiał) mam na myśli tylko i wyłącznie światła długie (drogowe), a nie krótkie (mijania). Już pomijam kwestię wyłączenia długich świateł podczas mijania kogoś, bo to akurat nie jest aż tak denerwujące. Przykładowe obrazki: Gdyby dało się robić screeny podczas jazdy pewnie bym coś dodał. No ale nie da się, no to nie mam. Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Nie znalazłem innej sugestii, która by dotyczyła tego tematu. A resztę opisałem wyżej. Dziękuję za uwentualne zaakceptowanie mojej propozycji.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.