Jump to content

MaciejGaming

Veteran Driver IV
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

About MaciejGaming

MaciejGaming's Achievements

0

Reputation

  1. Dobra, przyznaje, trochę mnie zgasiłeś. Do tego potraktowałeś mnie jak cwela (czekam na warna :>), odwdzięcze się tym samym. Wziąłeś pod uwagę tylko 1/3 mojej wypowiedzi. Nie każdy ma włączone narzędzia deweloperskie, nie każdy umie je włączyć. To jest tylko sugestia, a nie jakiś rozkaz, od tego jest ten dział, to nie jest miejsce żeby oceniać innych (tak jak robisz to ty). Poza tym co ja mogę od siebie dodać oprócz sugestii? Twój koment to chamskie nabicie posta.
  2. A po co odpalać gre przez skrót jak można wejść do folderu z grą i ją odpalić? 1. Trzeba mieć narzędzia deweloperskie 2. Ta opcja może używać przecież tej komendy z konsoli 3. Po co mam sie meczyc w tej konsoli skoro guzik zrobi wszystko za mnie?
  3. Nazwa Sugestii: Przycisk "odśwież" Opis Sugestii: Nowym graczom, którzy nie posiadają własnej ciężarówki zdaża się, że starając się znaleźć zlecenie żadne się nie wyświetla. Jeżeli nie zmieni się daty gry w plikach gry konto jest do wyrzucenia (niektórzy wolą usunąć konto i pograć od nowa na singlu). A przycisk "refresh", dla ludzi którzy stworzyli multiplayer do gry singleplayer to nie powinien być problem. Guzik robiłby to co sen w tej grze. Przykładowe obrazki:KLIK Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Pomogłoby to innym graczom, pozwoliłoby nowym graczom na używanie szybkich zleceń. Do Bety (w której to szybkie zlecenia mają działać poprawnie) opcja ta bardzo się przyda. Pozdrawiam.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.