Jump to content

3oskiKuba [PL]

Veteran Driver IV
  • Posts

    10
  • Joined

  • Last visited

About 3oskiKuba [PL]

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Warsaw
  • Preferred Trucks
    Volvo

Recent Profile Visitors

210 profile views

3oskiKuba [PL]'s Achievements

0

Reputation

  1. JEEEST Działa po odczekaniu 2 minut dziękuje za pomoc i dobre rady temat do zamknięcia. Do zobaczenia na drodze!
  2. Po ustawieniu Service Pack 1 zmieniło się tylko tyle że od razu nie wychodzi błąd że aplikacja nie odpowiada tylko się wiesza i trzeba wyłączać przez menedżera zadań
  3. Karta graficzna Radeon R9 280X Procesor Intel Core I7 3770k Ram - 12 GB System Win 7 64 bity
  4. Spokojnie komp jest dobry i ciągnie gta v na wysokich więc parametry nie mają tu nic do znaczenia
  5. Aplikacja wytrzymała 10 sekund, rady czytam dokładnie nic nie dotykałem a po tych kilku chwilach aplikacja się sama poddawała
  6. Podany sposób nie działa próbowałem kilka razy i po około 10 sek występuje brak odpowiedzi i aplikacja nie odpowiada :/
  7. Witam wszystkich otóż potrzebuje pomocy. Posiadam aktualną wersje ets i pobrany mp grałem spory czas i zrobiłem sobie przerwę chcąc powrócić do gry zaktualizowałem wszystko i gdy klikam aplikacje ets mp i klikam play następuje chwila ładowania i aplikacja się zawiesza i nic więcej nie idze. SP działa bez problemu odinstalowywałem steam samego ets ze 2 razy i mp z 10 nic nie pomogło. Ktoś pomoże? Kombinuje lecz na nic moje starania dlatego postanowiłem napisać tu. Pozdrawiam
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.