Jump to content
C-D Intersection ×

BurakCukrowy

Veteran Driver III
 TruckersMP Profile
  • Posts

    5
  • Joined

  • Last visited

About BurakCukrowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

BurakCukrowy's Achievements

0

Reputation

  1. Próbowałem reinstalu TruckersMP oraz Ets lecz też nic problem występuje nadal. Eurotruck widzi kontrolery a TruckersMP już nie jeśli ktos miał taki lub podobny problem i zna rozwiązanie proszę o pomoc.
  2. Tak mam to ustawione tak jak napisałem gdy odpalam grę w wersji na singlu kontrolery są wykryte automatycznie problem się pojawia gdy włączam TrackersMP.
  3. WItam. Mam pewien problem z kontrolerami w ETS2MP posiadam kierownicę Logitecg Driving Force GT oraz pada Genesis PV65. Problem polega na tym że gty włączam ets 2 na singlu kontrolery działają normalnie lecz gdy włączę ets 2 mp ani jeden kontroler nie zostaje wykryty. Próbowałem też na innych save'ach lecz tam też nic. Prosiłbym o pomoc ponieważ nie bardzo wiem co mogę zrobić a chciałbym pograć na MP. Edit: Próbowałem reinstalu TruckersMP oraz Ets lecz też nic problem występuje nadal. Eurotruck widzi kontrolery a TruckersMP już nie jeśli ktos miał taki lub podobny problem i zna rozwiązanie proszę o pomoc.
  4. Witam! Moja gra MP zawiesza się przy teleportach, przeprawie promowej, oraz odpoczywaniu. Nie wiem co trzeba robić, reinstalowałem steama grę oraz robiłem nowy profil. To nie pomogło, wyłączyłem Steam cloud i to też nic nie dało. Pomocy nie wiem co mam robić. Wszystko zaczęło się po zaktualizowaniu MP. (Czyli przedwczoraj) Pozdrawiam i proszę o pomoc.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.