Jump to content

Pare pytań


Recommended Posts

Siemka,

gram w multi od jakis 2 dni ale mam pare pytań szukalem odp ale nic z tego

1. jest jakis aktualny, dzialajacy serwer np na DC?

2. Jak to jest z tymi konwojami, gdzie znalezc ziomkow?

3. O co chodzi z firmami? To jest cos jak na solo? Tylko ze sklada sie ta firma z graczy online i ktos nam daje zlecenia czy jak?

4. Czasem biore dostawe i czas juz minal mimo ze dopiero ja wzialem. Czytalem na necie ze chodzi o czasy ze multi miesza sie z singlem ale od 2 dn gram tylko multi i mimo to czasem mam tego mixa ze dostawa przepada ale czemu skoro nie gram solo ostatnio

jakby ktos mogl napisac odp albo podlinkowac jakies aktualne tematy a nie 2016 rok bylbym wdzieczny

Link to comment
Share on other sites

Witaj @elhupacabra,

 

Discord TruckersMP możesz znaleźć tutaj - https://discordapp.com/invite/truckersmp

Konwoje to grupy ludzi którzy wspólnie jadą trasę. Ludzi do konwoju możesz znaleźć wszędzie. Wystarczy zapytać kto jest do tego chętny.

Firma ma szefa i pracowników, czyli kierowców. Każdy może założyć swoją firmę i zatrudniać pracowników. Więcej informacji możesz znaleźć tutaj - https://truckersmp.com/kb/357.

Jeżeli rozpoczynasz dostawe na singlu, i przechodzisz potem na multi, to ten problem występuję. Lepiej jest kończyć dostawy tam gdzie się ją zaczęło czyli np. zacząłeś na MP to skończysz na MP.

 

Pozdrawiam,

szykaro23

TruckersMP Game Moderator

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witaj 

 

W związku z tym, że ten temat jest nieaktywny od dwóch tygodni , przenoszę go do sekcji nieaktywnych tematów.

Jeżeli nadal potrzebujesz pomocy, napisz mi prywatną wiadomość na forum z prośbą o przywrócenie tematu lub skontaktuj się z nami za pomocą Systemu support

 

Z poważaniem,
BoSsik2 
TruckersMP Translation Manager

 

// Zamykam i przenoszę do Nieaktywnych Tematów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.