Jump to content
RedPiggy

Cesta k simulaci #3

Recommended Posts

Zdravíme řidiče!
Nový rok, nové změny. S novým rokem bychom rádi oznámili několik velkých změn, které jsme v TruckersMP vytvářeli a které se budou točit okolo pravidel, trestů pro hráče a save editingu. Jak jistě mnozí víte, od minulého roku se neustále přibližujeme blíže k simulaci, snažíc se vrátit TMP zpět do originální vize ETS2 a ATS. Neustále ale čelíme mnoha uživatelům, u kterých se zdá, že hrají jen pro pokažení zážitku ostatním uživatelům. Níže můžete najít přehled největších změn, které by měli začít tyto problémy řešit.

 

Hlavní změny pravidel

 

Historie banů

  • Největší změna kterou jsme provedli se týká našeho vyřizování historie banů. Společně s odstraněním tří-měsíčního banu za předešlou historii banů jsme snížili počet celkových banů, který hráč může během roku obdržet, na pět. Tato změna nastane ihned. Toto znamená že pokud máte na Vašem profilu aktivní již čtyři bany, Váš další ban bude trvalý. Pokud již máte 5 banů, nebudete okamžitě zabanován. Buďte si ale vědomi, že dokud máte v aktivní historii dostatek banů, Váš další ban bude trvalý. Pokud také máte v historii více jak dva bany, které byly rozšířeny dle Vaší historie a v rozdílném čase, bude další ban automaticky trvalý.

Změna délek trestů

  • Dodatečně ke změnám zacházení s historií banů také měníme délky trestů za nadávky, které jsou vypsány v našich pravidlech hry. Hráči, kteří budou přistiženi při porušování těchto pravidel budou dostávat mnohem delší tresty než předtím. Také začínáme být více přísnější při rozhodování u nadávek, které jsou "pouze na kick". Žádáme všechny hráče aby dbali na to jak jezdí.

Změny v Save Editingu

Pro větší přehlednost byla změněna pravidla ohledně save editingu, pár z těchto změn patří mezi ty větší:

  • Nadále nedovolujeme uživatelům míchat různé typy návěsů do double a triple kombinací.
  • Snižujeme počet povolených duplikovaných věcí na jednu. Toto platí jak pro tahač, tak pro návěsy. Jen jednu pro každého.

Od vydání tohoto prohlášení dáváme hráčům sedm dní na to, aby se přizpůsobili novým pravidlům Save editingu, které můžete najít zde. Dodatečně jsme vytvořili návod na save editing, který podrobně vysvětluje jak pravidla fungují a ukazuje několik příkladů, které vám pomohou porozumět co je povoleno a co ne. V případě otázek kontaktujte Game Management přes systém zpětné vazby.


Šťastnou cestu,
Game Management


--> Zobrazit původní příspěvek

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...