Jump to content

ProMods nie działa na truckersMP


MaGiStiK

Recommended Posts

Otóż tak jak w temacie nie działa mi pro mods na multiplayer. Na single nie ma zadnego problemu i dodam, ze wczoraj rowniej na multiplayer po lekkich problemach udalo mi sie pograc.

Dzisiaj wchodze w truckers mp serwer pro mods i w polowie ladowanie jest BRAK ODPOWIEDZI i musze zamykac ETS2 menagerem.

Dodam ze w truckers mp w "Zarzadzaj modyfikacjami" nie widzi plikow pro mods, a na single tak. 

KTOS POMOZE?

Link to comment
Share on other sites

Witaj @MaGiStiK

 

Na TruckersMP w "Zarządzaj modyfikacjami" nie będzie widać tych modów i było o tym mówione, tylko na singleplayer możesz je zobaczyć i włączyć. Dodatkowo, jesteś pewny, że masz wrzucone wszystkie pliki promodsa do prawidłowego folderu oraz wygenerowany odpowiednio pod TruckersMP plik Def?

Polecam również poczekać trochę dłużej przy ładowaniu i dać grze czasu lub odwiedzić serwer drugi gdzie może być mniejsze obciążenie.

Jeśli posiadasz jednego save'a do grania na promodsie i zwykłej mapie to również to może kolidować i sprawiać problemy z dołączeniem.

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie pliki i wygenerowany plik sie zgadza. Sprawdzalem to z 10 razy. Mam tak, ze jeden dzien mi dziala drugi nie. Zawsze probuje na 2 serwerze gdzie jest mniejsze obciazenie, a ladowalo mi sie i 25 minut a po tym nadal nic ;/ Dodam ze kolega mial to samo ale udalo dolaczyc mu sie raz tak jak mi i teraz nie ma zadnych problemow, a ja tak.

 

Link to comment
Share on other sites

Witam @MaGiStiK,

 

W związku z tym, że wątek był nieaktywny przed 3 dni zmuszony jestem zamknąć, oraz przenieść wątek do Nieaktywnych tematów.

Pamiętaj, że możemy przywrócić wątek na Twoją prośbę. Wystarczy, że odezwiesz się do mnie w prywatnej wiadomości na forum.

Jeśli masz do mnie pytania śmiało pisz w prywatnej wiadomości. Na ten moment zamykam wątek z powodu wymienionego powyżej.


 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support


 

// Zamykam i przenoszę do Nieaktywnych tematów

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • JJay locked this topic

Witam,

 

Od czasu mojej ostatniej wiadomości minął tydzień.

Wątki, które są w Nieaktywnych tematach po tygodniu nieaktywności zostają przeniesione do Nierozwiązanych tematów.

Tak samo jak w innych przypadkach zmuszony jestem umieścić Twój wątek w Nierozwiązanych tematach.

 

Jeśli będziesz miał do mnie pytania skontaktuj się ze mną w prywatnej wiadomości.

Również chciałbym wspomnieć, że jeżeli w przyszłości natkniesz się na problem, którego nie będziesz w stanie rozwiązać samodzielnie możesz skontaktować się z nami tutaj: https://truckersmp.com/support/tickets

W powyższym odnośniku utwórz bilet, w którym opisz występujący problem.


 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support

 

// Przenoszę do Nierozwiązanych

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.