Jump to content

Autokick za czerwone światła


[PL] Wysza

Recommended Posts

Nazwa sugestii: Autokick za czerwone światła

 

Opis sugestii:  Wielu graczy wręcz nagminnie nie przestrzega sygnalizacji świetlnej przez co gra staje się uciążliwa. Nie chodzi mi oto by każdy przejazd na czerwonym kończył się wyrzuceniem z serwera, ale trzykrotne już tak. Mogło by to działać na zasadzie dwóch ostrzeżeń i za trzecim  kick. Ułatwiło by to usuwanie trolli daltonistów.

 

Przykładowe obrazki: Nie mam

 

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Ułatwiło by to grę i zmniejszyło ilość raportów typu "red light"

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak to wygląda od technicznej strony ale pomysł może wcale nie jest trudny w implementacji. Trzeba by było podpiąć kick pod otrzymanie mandatu za czerwone światło. Problem to właśnie system ostrzeżeń i wyrzucenie po pewnym przekroczeniu. Chyba, że rzeczywiście wprowadzamy kick za przekroczenie przepisów z miejsca. Brutalne, ale jako rozwiązanie tymczasowe byłbym skłonny poprzeć.
 

Niemniej, synchronizacja świateł to obecnie największy problem.

Link to comment
Share on other sites

Na chwilę obecną nie ma synchra syqnalizacji a sam pomysł nietrafiony. Więcej złeqo niż dobreqo z teqo będzie. skikowany typ po chwili wejdzie do qry i sami wiecie co się dzieje z qraczem respiacym się w miejscu, w którym ktoś aktualnie stoi. Na ruchliwych skrzyżowaniach będzie ciezko oraz znajda się trole które specjalnie będą walić w tył by koqoś wypchnąc za czerwone światło.

forum.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.