Jump to content
Sign in to follow this  
Snap Dragon

Geçici Resmi Etkinlik Kuralları

Recommended Posts

truckersmp-logo-black.png

 

Sevgili oyuncular,

 

Tüm resmi kurallar resmi bir TruckersMP etkinliği sırasında uygulanır. Bununla birlikte, ortak sunuculardan farklı olan bazı sunucular vardır. Resmi bir TruckersMP Etkinliğine katılırken bu kurallara uyduğunuzdan emin olun.

 

 • Sollama - Bir konvoy sırasında sollama yasaktır. Eğer solladığınız takdirde, ilk suçunuzda sunucudan atılırsınız. İkinci suç, duruma bağlı olarak bir yasak olacak.

 

 • Otomobiller - TruckersMP tarafından organize edilen konvoylarda, personel için ayrılan araçların kullanımı yasaktır. Bir konvoy sırasında göreceğiniz tek otomobil Oyun Moderatörleri veya Etkinlik Ekibi olacaktır.
  • Bir etkinlik sırasında araba kullanırken yakalanırsanız, sunucudan atılırsınız. Tekrarlanan suçlar etkinlik süresince yasaklanabilir.

 

 • Dikkatsiz Sürüş - Güvenli bir şekilde durmak için lütfen önünüzdeki oyuncu ile güvenli bir mesafe bıraktığınızdan emin olun. Etkinliği izleyen ve katılımcıların uygun şekilde sürdüklerinden emin olan Oyun Moderatörleri olacak.
   
 • Serbest Dolaşma - Sunucu genelinde dolaşım ve etkinliği takip etmenize izin verilmez. Konvoya veya çevredeki bölgelere katılıyor olmalısınız. Buna uyulmaması, etkinlik sunucusundan atılmanıza neden olur.
   
 • Konvoy Kontrolü - Etkinlik Ekibi tarafından verilen konvoy kontrol talimatlarına uymalısınız. Herkesin doğru yöne doğru hareket etmesini sağlamak ve yaklaşmakta olan tehlikeler konusunda sizi uyarmak için varlar. Etkinlik Takımını Mavi oyuncu etiketi 'Event Team' ile tanımlayabilirsiniz. Skoda veya Escort Van kullanacaklar. Talimatlarına her zaman uyulmalıdır, aksi takdirde etkinlik sunucusundan atılırsınız.
   
 • Dorseler - Aksi açıkça belirtilmediği sürece, konvoya katılmak için bir dorse gerekir. Dorseniz çok ağırsa ve konvoyda boşluklara neden oluyorsa, kenara çekmeniz veya servise ışınlanmanız gerekebilir.
   

 

Etkinlik sunucuları yalnızca etkinlik süresince çevrimiçidir, 7 gün 24 saat hizmet veremezler.

 

Orijinal konuyu aşağıdan bulabilirsiniz.

 

Edited by Snap Dragon
 • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
 • Create New...