Jump to content
Sign in to follow this  
Suleyman.53

TruckersMP Discord Sunucusu Ceza Sistemi

Recommended Posts

qPReBD.png

Discord Sunucumuz için ceza sistemi

Discord Moderasyon Ekibi tarafından Discord sunucumuzda cezalar nasıl verilir? Bu soru geçmişte bir çok kez soruldu. 

Aslında, Sistemimiz şu anda Game Moderator'ler tarafından TruckersMP modunun oyun içinde uyguladıkları sistemle hemen hemen aynıdır.

Tek değişiklik, verilen herhangi bir uyarıların, kick'lerin veya yasakların bir yıl sonra oyun içerisinde olduğu gibi sona ermemesidir.

 

Ceza sistemi aşağıda ki gibidir:

 

  • İlk Suç: Bir Discord Moderator tarafından Sözlü olarak (Etiketli) ya da doğrudan kullandığımız Bot Aracılığıyla uyarılacaksınız. (Dyno)
  • İkinci Suç: Bu nokta da zaten bir kez uyarıldınız, Şimdi mesaj yoluyla Başka bir uyarı alacaksınız.
  • Üçüncü Suç: Yukarıdakiler ile aynı Bir uyarı alacaksınız. Ve kurallarımızı ihlal etmeye devam ederseniz işlem yapılmadan önceki son uyarınızdır.
  • Dördüncü Suç: 7 günlüğüne sunucuda konuşmanız yasaklanacaktır (mute). Discord'umuzda göz gezdirebilirsiniz, ancak 7 gün boyunca sunucu içerisinde etkileşimde bulunamayacaksınız.
  • Beşinci Suç: Eğer sunucumuzdan atıldıktan sonra kurallarımızı ihlal etmeye devam ederseniz 7 gün boyunca yasaklanacaksın.
  • Altıncı Suç: Bu nokta da sunucumuzdan Kalıcı olarak yasaklanacaksınız.

 

Eğer bir hata yapmadığınızı veya kurallara uygun hareket etmenize rağmen ceza aldığınızı düşünüyorsanız Community Moderator Yönetimi ile geri bildirim (feedback) göndererek iletişim kurabilirsiniz. Ancak ceza verilirken kullanılan kanıt geçerli ise çoğunlukla cezanız kaldırılmayacaktır.

 

Ayrıca yapmış olduğunuz ihlalin ciddiyetine göre herhangi uyarı almadan sunucudan uzaklaştırılabilir, geçici veya kalıcı olarak atılabilirsiniz.

 

Sistemimizle veya Discord sunucusu hakkında bir öneriniz varsa, sunucumuzdaki "SUPPORT" kategorisinde yer alan #discord-suggestions kanalını kullanmaktan çekinmeyin.

 

Orjinal konu @KhaosHammer tarafından oluşturulmuştur.

 

Edited by DarkScream38
4th offense updated!
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...